• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
a moja saška teraz fičí na vitamínoch a hovorí prosím si vitaminku, ideme k ujovi doktorke, tato prišla a podobné "skloňovacie" hlášky :grinning:
7. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
môj Jarko mal takéto slovíčka:
avion-počítač
ividion- televízor
oduk - jogurt
ukaníminy - vitamíny
tojoči - kreslené rozprávky
:grinning:
7. lis 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
monkula a to si ako rozšifrovala :grinning:
7. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš, dalo sa...
Chiarkin slovník....
otonto-otvor to, rozopni to, podľa situácie :grinning:
atonto - zatvor to, zapni to :grinning:
Kako - Jarko
Moni - ja :grinning:
hafo - všetko, čo má 4 nohy
pipipa - vtáčik, pipík, cikuľka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
popo - lopta, a osoby ženského pohlavia
jojo - ujo, ooby mužského pohlavia
:grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
monkula, fááákt dobreé :grinning: , no aspoň že ti nehovori Homer :grinning:
7. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a prečo by mala? nehápem.... :sweat_smile:
7. lis 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to nič, to by asi nechápal nikto :sweat_smile: , to je zo Simpsonovcov
7. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarko ma lt oslovo tojči odvodené od Simpsonovcov.. sestra naňho vždy zakričala ,jarkoo, Simpsonovci, a jarko dobehol tojoči, tojoči a odvtedy všetko kreslené bol,o tojoči... :grinning:
7. lis 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamaradky mala neter zpivala v kostele na cele kolo zalm : boze muj boze muj, proc jsi me upustil.... (misto opustil)
7. lis 2008 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
petruna :grinning:
7. lis 2008 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak naše 3,5letá Barunka včera při koupání tatíkovi řekla: " dyť už ti to říkam poprvé!! " (místo poněkolikáté či podruhé) a pak při sledování TV z tátova klína hlásí: "Táta, to je hodný kluk" :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2008 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mala Lili mala rozpozerane rozpravky a v jednej ucinkovala ryba rybaci ksicht! Svagrina nemohla jeden den malu Lili ist vyzdvihnut zo skolky , tak isla jej sestra. Ako ju mala Lili zbadala vo dverach satne, tak mala Lili na celu satnu povedala: Booooze to si ty pre mna prisla ty rybaci ksicht????!!!!! NO samozrejme v tej satni neboli sami. :grinning: :grinning:
9. lis 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
A teraz leti v telke ta reklama na volania s tymi vianocnymi pesnickami...Vianoce ša la la nepipa mobil som zufala...a Vianoce bim bam bom,srdce mi bije ako zvon. A pri tej druhej sme sa rozpravali s drahym,ze na konci mu neni rozumiet,ze co to tam vlastne spieva.Je to tam nejako,ze "Co je ved to ona furt volaaaaa...",alebo ako.. A mala mi hovori:"Mami,ja uz viem co on spieva,ze ona je mrtvolaaaa ":grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
alionuska: Co vybrat, ked ona furt vola :wink:
9. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
alebo zeby to predsa len bola ta mrtvola? :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Dakujem...tak uz v tom mame teraz jasno! :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
alionuska :grinning: :grinning:
A pribehy pri zaspavani nemate?
Ja mam jeden, mala LILi mala uz davno spat a vkuse vykrikovala z izbicky, maaami ja musim cikat, maaami ja musim pit, maaami mne je teplo pod mi vyvetrat , maaami trosku mi naprav vankusen(vankus/., maaami ja som zase smadna.... Svagrina uz mala nervy a zakricala bud uz ticho a spi, lebo na teba zavolam ocka...A ocko zo spalne: Pocula si LIvia?!!! spi!!!

A mala Lili : doooobre doooobre Vase Velicenstvo :grinning:
9. lis 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Blau,je toho vela...Ja si tie jej hlasky ani vsetky nepamatam a tak ked je nejaka cerstva,tak ju sem hodim. Ale dnes povedala nieco take krasne.Ocino mal robotku a bol dole v garazi a ked prisiel dnu tak mala sa k nemu pritulila a on jej vravi,ze:"Chybala si mi".A mala Alenka,ze:"Aj ja tebe" :grinning: :grinning: :grinning: Namiesto "Aj ty mne" :grinning:
Bolo to take spontanne a taaak sme sa na tom zasmiali... :slight_smile:
9. lis 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vcera som si napustila vanu a samozrejme mi tam mala zaba behla a hovori,ze :Maminka,ty moja "prsníčka":grinning: . No kde tie deti chodia na take vyrazy?????
9. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vzdy ked citam tuto temu az mi tecu slzy od smiechu.je zaujimave pocut tie slovne spojenia ktore si deticky sami vytvoria
9. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja susedka ma 2 rocnu Natalku a mala sa naucila vzdy ked si prdne povedat pardon.minula sa jej to stalo a ona vravi "puk,jaj pardon ci co teraz"? no ja som sa pucila
9. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby sa vždy nasmejem ked vas čitam moje "dorotky" už tak nehlasia aaj ked menšej sa sem-tam podari :slight_smile:

ale mam susedu k nej chodieva mala vnučka asi 3ročna a ked sa jej pytali či by nechcela bračeka tak povedala."nemožeme teraz ideme kupovat plastove okna" :grinning:

a raz sme sa rozpravali s kamoškou a ta hovori že ide deti kupať a naša Bea "mama nas tiež niekedy okupe"
no trapas akokeby sa vobec nekupali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No su zlate, tie deti ale nam sa najviac lubi ze mala LUlu opakuje komplet vsetko co robi LIli je medzi nimi 5rokov rozdiel... Ked bola mala v perinke tak sa na nu diva a hovori jej: neeeboj sa ja ta naucim inym kuskom!! :grinning:

No a teraz Lulu po nej opakuje a Lili ma z toho nervy tak jej hovori neopakuj po mne!!!
A minule mal dedo Lulu na starost a ona nieco hovorila a dedo to po nej opakoval a ona nanho kricala: deeedo nepakuj o mne!!!! :grinning:
10. lis 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj baby sa smejem na tych vyrazoch.Nasa Domca mala tiez par:
tiolol=televizor
meko=mlieko
mlelky=lieky
kysakyska=zakysanka
Tomasko este vela nerozprava, ale tiez uz ma svoje vyrazy:
kaka=starka, kakao, caj-podla okolnosti
pepe=motorka
abu=autobus
aba=bager
aji=pes, ahoj-tiez podla okolnosti
hapa=sadnut
pipi=pismenka
10. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jarko mal na motorku výraz momoka :grinning:
a dneska malá dobehla ,oči otvorené dokorán a podávala mi sitko a bľabotala. čiča, toto papaja, moni, monči, papaja toto cica... :grinning: :grinning: akože mačka sa mi hrala so sitkom :grinning:
10. lis 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně pobavila asi tak tříletá holčička v supermarketu, u vchodu stojí obří Santa s kupou dárků, a když je ta malá viděla, běžela k němu a s obrovským nadšením volala: "Narozeniny, narozeniny!!" :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
marinka :grinning: :grinning:
10. lis 2008 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute, ja by som prispela prihodou s mojim krstniatkom, ked mal nejake 3 rocky...sestra sla ku gynekologovi na prehliadku a maly siel s nou, v cakarni cakalo kopec ludi, tak sadli a ked uz boli na rade tak sa sestra postavila pred dvere, a na to maly hodi nahlas otazku ze: maminka, len ukazes ujovi doktorovi a ideme domov?.....sestra bola ako paradajka a ja som skoro umrela smiachom........ona totiz stale zvykla povedat malemu, ked sli k dokimu, ze len ukazu co boli a idu domov.....
10. lis 2008 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
sophie :grinning: , aspoň že nekonkretizoval :grinning:
10. lis 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobreeee :grinning: :grinning: :grinning: sophie
10. lis 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek