• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
čosi sme preberali s Daňom starkú(mužovu mamu)a vravím mu:"on to starkej nepovie bojí sa jej to povedať".A Daňo s nadšením v hlase:"určite jej to nepovie.To neznamená,že keď je veľký,že ešte nemôže dostať,že?" :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2014 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Cestujeme autom po dialnici. Hovorim: "Aha, pozri! Tam je Trenciansky hrad!" A 3-rocny sa opyta: "A to je skakaci?" :slight_smile:
4. únor 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (37)
a ešte:opakovali sme s Riškom domáce zvieratká.Prišli sme k morke a vravím:"a kto patrí k morke?"rozmýšľa,vraští čelo...pomôžem "m." Nič.Ešte raz."m" a vtedy ho osvietilo..."Ahááááá.Viem.Magor!"
4. únor 2014 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@katkatt @akrim1311 nejdú mi dať páčitká ale super hlášky

Moja si pletie malé p b d ...čítala nadpis na písomnom hodnotení Písomné....hop....hob....pomáham HOD:::: "Hod do diaľky!"
a podpis (Tvoja triedna učiteľka" číta tvoja trieb...trep..na...trapná učiteľka!
Chudák pani učiteľka, toto si nezaslúži iste.
4. únor 2014 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
V nedeľu vravím synovi (2r2m): Ideme na výlet. A on: autom? Chces ist autom? A mas natankovane? A on: Ano (a doniesol mi do ruky maly tank).
4. únor 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
preobjednaj ma zajtra z imunologie nechcem tam ist-pojdem do skoly-mame turnaj vo vybijanej... sofi to sa neda-ved termin mame uz tri mesiace.... tak zavolaj,ze mi v skole nechceli dat dovolenku ani ocr-ku... ked tebe to prejde,prejde aj mne...
4. únor 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
Kupala som malu a s vlaskami je to boj, tak kricim na muza: Tatinko, potrebujem asistenciu! ked bola hlava uz umyta a mala sa ukludnila, tak kricala pre zmenu ona: Tatinko, tenciu potebujem :grinning:
4. únor 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@zara0201 To je krásné, takové situace znám! Něco podobného- dcera si večer v koupelně svlíkla tričko, říkám ji: dej to do koše (a myslela jsem do koše na špinavé prádlo). Později jsem tričko našla v kuchyni v odpadkovém koši.
4. únor 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@123annynka Ano ano, kamaratka vysvetlovala dvojrocnej dcere ze bude mat surodenca. Ze zatial je v brusku, spojeny s maminkou pupocnou snurou. A mala doniesla snuru z pocitaca: Takouto?
4. únor 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
A este ma napadol jeden zazitok z minuleho tyzdna. Ucime maleho zaspavat sameho v postielke. Nic nepomaha, ani uspavanky, ani zapalene svetlo aby sa nebal. Tak som zakupila rozpravky na dobru noc a sadla som si k postielke. Knihu som nahlas (6 rozpravok) precitala a teraz neklamem- 10 krat celu, do toho este asi 100 pesniciek a ked som po 40 minutach videla, ze ani naznak spanku, ze ma stale vytrestene oci ako golfove lopticky, tak som to vzdala a zahlasila: Vies co, moj zlaty? Tak na toto ja nervy nemam, dobru noc.A maly: Papa, ahoj. A otocil sa na bok, zakyval mi a zaspal.
4. únor 2014 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (60)
@zara0201 Pri tomto som si spomenula, ako raz nejaká staršia herečka (aspoň myslím, už si nepamätám, kto to bol) hovorila v telke, že mala na starosti vnúčika a keď ho dávala spať, spievala mu uspávanky. A malý jej zrazu na to: Babka, už nespievaj, ja chcem spať. :grinning:
5. únor 2014 ve 03:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
@h2 teraz si mi pripomenula Adu Strakovu ta s milym usmevom povedala MILI DIVIACI :grinning: dobry vecer.Toto som mala moznost vidiet v TV.alebo ked zahlasila ze v hlavnej ulohe hra Goldy Hovnova :grinning:
5. únor 2014 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@zara0201 Dobreeee, az som si monitor oplula :sunglasses: :grinning: Maly je zlaty, nechal Ta nech sa vysantis a ked tam konecne ostalo ticho, cely rad siel spat :dizzy_face:
5. únor 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dívala jsem se s dětmi na večerníček o Krakonošovi a najednou něco ucítím (synek měl nálož v plíně). Říkám 3leté dcerce: Něco tady cítím. A ona: To asi ten pán v televizi...
Asi si myslela, že je to nějakej bezdomovec, nebo cooo :sweat_smile:
5. únor 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ask Celkove mam pocit ze ked raz zacne plnohodnotne rozpravat tak to bude sranda. Alebo hanba.
5. únor 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
dnes zase krasa :grinning: boli sme v jednom centre a mala sa pytala na WC ... dala som jej redukciu na zachod a zacala som ju presviedcat, nech trochu potlaci, na co mi povedala, ze chce vodicku (uz ma z domu zafixovane, ze to niekedy pomoze urychlit akciu :grinning: ) ... A budes tu sama sedkat, kym donesiem? ... Sedkat ... Tak letim ako o preteky, clovek nevie, co ju napadne a ked sa vraciam k toaletam, tak pocujem, ako vykrikuje: Mamicka, nevidim svetlo! ... Ono bola totiz na wecku fotobunka :grinning:
5. únor 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Včera sme boli na prechádzke a malý zbadal tri stromy... a opýtal sa: "to je les?"
6. únor 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
Moja neter (ziju na vychodnom Slovensku v oblasti kde su grekokatolici) ked mala asi tak 4 roky a videla zastup typickych popov-duchovnych v dlhymi bradami mieriacich ku kostolu zahlasila: Aha, pan kral!
6. únor 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
isli sme dnes okolo Narnie.5 rocna dcera a ma pyta ze co je to za skola, tak jej vravim ze cirkevna sukromna.... A to co znamena ? No ze sa tam modlia a treba za tu skolu platit. Mami, ja viem, preco sa modlia - lebo su MODELKY !
6. únor 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@h2 spievanky mi pripomenuli, ako mi moja kamarátka rozprávala, že v rámci rozvíjania hudobného cítenia svojej dcérenky, toho času 1r., jej o dušu pri hre vyspevovala a malá k nej prišla a strčila jej do úst cumeľ :grinning: očividne toho mala plné zuby... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
moja mala ma dlhe vlasy vecer sa sprchovala vysla z vane obliekla pyzamko a rozcesavala som jej vlasy uz sme boli hotove,ked dosla suseda na caj-sofia zduta ako vzdy po rozcesavani a suseda sa jej pyta tebe je co-a moja mala-ta ja nechcem ,aby mi mama rozcesavala vlasy ked ma nervy... stale si ich vybija len na mojich vlasoch ... no t som dopadla a ja jej kupujem kondicionere rozcesavace a este neviem co ,aby to slo lahko rozcesat a ona povie toto ,ze dik
7. únor 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@zara0201 to moji exsvokrovci sa rozpravaju po rusnacky aj s mojimi detmi-a moja mala ked mala asi 5 rokov-cosi jej nerozumela - a babka jej to nevedela po slovensky povedat-tak jej mala zahlasila a v nedelu ides s nami domov-budes chodit so mnou do skolky a naucis sa rozpravat ,aby som ti aj rozumela...
7. únor 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@somjankad No zlata je :grinning:
8. únor 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vcera sme s dcerou pozerali otvorenie zimnych OH a ked nastupovali nasi reprezentanti tak jej hovorim, ze vlajku nesie hokejista a na to ona sa otoci k mm a hovori: " tatik a ty preco nie si na olimpijade, ked hravas hokej??" kedze tatik bol bez slov ona dalej zahlasi: "a viete komu ja fandim? Petrovi Saganovi..." no zlata laska moja :slight_smile: :slight_smile:
8. únor 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kuwait a ja som zazila od hladatelky, ze uvidime pribeh OLDA Shatterhanda ;)
8. únor 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
..jak si tak Kika mýli tie písmená p d b...tak dnes číta v šlabikári namiesto drsné---prsné...
8. únor 2014 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@somjankad ja mimo temu , kup si kefu tangled teezer, moja 9r vlasatica sa radsej 3dni necesala, odkedy ju mame je to pohoda
8. únor 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adelajda2012 Možno ho daboval Oldo Hlaváček... :grinning:
8. únor 2014 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zara0201 mna poraziiiii:slight_smile:muselo tá picnut:slight_smile:
8. únor 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nissana No to hej. Oni su taka vesela kopa. Raz sa pytal synovec mamy v autobuse (mal asi 5 r): Mami, co je to k...t? No, ja Ti to vysvetlim doma. ALe ja to chcem vediet terááááz!!!!
8. únor 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek