• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@zara0201 Heej na takéto perličky sa neviem dočkať aj ja..my máme len 20 mesiacov este nerozpracame. Ale ako ju sledujem verím že čochvíľa napíšem aj ja nejaké podpasovkyod malej:slight_smile:
8. únor 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
manzel so synom sa hrali na rybicky v spalni na posteliach.Tato vravi malemu: ty si taka mrenka. A ten mi to zakrical do kuchyne: maminka ja som taka mlenka. A zaroven sa spytal tatina, ze co je on. Tato vravi: Ja som taky stary sumec. A maly mi krici: maminkaaa, tatino je stary tupeeec!!! :slight_smile:
8. únor 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (39)
Aj mne raz polichotil...Maminka, ty si taka kraaasna.....klobaska! Tak dik :slight_smile:
8. únor 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nissana No ono podpasovky nemusia byt len hovorene. Moj maly ma 26 mesiacov ale co sa dakedy v tej hlave odohra...to nepotrebuje ani slova. Minule sme isli busom domov, dala som mu do ruky eurovku a na zastavke mu vysvetlujem, ze ujovi soferovi ju musi podat do ruky ze nam da listok. Tak sme nastupili, prisiel k soferovi, z celej sily po nom smaril peniaze, sofer ich ani nenasiel v tej svojej kukani na zemi, vyskeril sa na sofera a odbehol dozadu. No zlaty. A na otazku ako sa vola odpoveda: El Nino.
8. únor 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
-Drobec, zvladnes to sam?
-Nie, som este nejaky maly.
:slight_smile:
9. únor 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
na margo piatkovej zrazky elektriciek, starsi (4) vysvetluje mladsiemu (2): "vies, vodicka elektricky - ona nie je naozajstna voda..." :slight_smile:
9. únor 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@eeffka dakujem za radu
vyskusame
9. únor 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkatt to mi pripomenulo ako malej recitujem
"Keď pršalo, mrholilo,
žabiatko sa narodilo,
žabiatko ver silné ani buk,
otvorilo sivé očká,
skríklo: „Mama, kŕk!“...a mala sa hned chytila za krk a vehementne prikyvovala, ze vsetkemu rozumie :slight_smile:
9. únor 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Boli sme na prechádzke...synátor (3,5r.) zobral veľky kameň...smrtelny vazny vyraz nahodil, ten kamen si najprv prilozil na celo, chvilku podrzal a potom to zopakoval na hrudniku...ked som sa ho spytala co robi, tak odpoved bola: aktivujem sa kamením maminka :grinning:
9. únor 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
ako som mohla byt v tvojom brusku ked ty si bola v babickinom brusku? :dizzy_face:
9. únor 2014 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Tak náš malý, čo nevie to nepovie..samozrejme všetko vytára v škôlke :slight_smile: manžel mal problém so zlatou žilou, Jakubko v škôlke všetko zreferoval a keď ju manželovi odstránili, tak mu učiteľka v škôlke hovorí: " Jakubko, vy budete teraz bohatí, keď tato má zlatú žilu " a malý jej na to hovorí: " No to isto, veď on ju má v ritke"! :slight_smile: :wink:
9. únor 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
@veva45 matrioska ;)
9. únor 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
dcérka (takmer 4r) sa veľmi teší do školy a pýta sa mm či aj on chodil do školy... načo jej vraví, že on chodil do viacerých škôl, zš, sš a vš... čo si ona vysvetlila po svojom, asi že do všetkých chodil naraz... a šokovane skríkla "Tati, pre pána, ved si mohol aj zomreť" ... no skoro nám s mm cvrklo :grinning:
10. únor 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
moja dcera marodi- a chcela mi silou mocou pomahat- tak jej vravim urob mi vajickove halusky do polievky- vysvetlila som jej to- po dlhej dobe jej nepritomnosti v kuchyni som zasla do detskej a moja slecna nebezpecna na koberci osuska v ruke pinzeta a v miske vajicka -a ty tu co robis -chytam s pinzetou supky-lebo mi nespadli,len som ich tam nahadzala lebo som ich nemala kde dat ked som rozbijala vajicka...
10. únor 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@zara0201 No ved ty si ho tymi rozpravkami a pesnickami vlastne budila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. únor 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@h2 Hej, hej..s tym spevom mam aj ja zazitok z minuleho roka... Boli sme na kupalisku a tam samozrejme vyhravali na plne pecky jednu pesnicku za druhou. No a niektora bola taka chytlava, ze som si ju pospevovala v aute este aj cestou domov. No a moja mala na to: " A ty mami, co hucis? Ved tu nehraju...".... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

...tak to fakt vystizne ocenila moje spevacke umenie.... :confused: :grinning:
10. únor 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@victory1 No som si dovolila, vsak? On mi inac bezne povie v posteli: Maminka nie! A ide k tatinkovi. Clovek tomu da zivot, krmi, prebaluje, vypipla a to je vdaka...
10. únor 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zara0201 ..no, sa osamostatnuje.... :grinning:
10. únor 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes pri chystaní sa z domu :
Dia : "Maminka, ty už si?"
ja : "Tak ja nerozprávam a robím, nie ako niekto"
: Dia ."A kto??? " :confused: No asi suseda som myslela :angry: :sweat_smile: :grinning:
10. únor 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Kristýnka se zmatlala od kečupu. Posílám ji do koupelny a za chvíli přijde, mokrý vlasy a nahá.. A říká - maminko, kdybys náhodou hledala tričko, tak je v umývadle, trošku mi ucákla voda..
10. únor 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
Maminko, trošku mě bolí bříško, ale dořešíme to spolu, až se napapám, jo?
10. únor 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
Tak jak se ti líbilo judo? Odpo :,,Super, dneska jsme se škrtili" :astonished: :sweat_smile:
10. únor 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
Snažila som sa synovi vysvetliť rozdiel medzi veľkým a malým psom. Pýtam sa: Vieš ako sa povie malý psík? A malý odpovedá: Havinko. Správne. A vieš ako sa povie veľký psík? A malý na to: Jerry.
(Tak sa volá náš pes, máme mini jorkšíra)
10. únor 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
maminka, daj mi pusu na moju pusu, lebo ja chcem byt chora ako ty-aby som mala dlhsiu marodku-a nato syn ,z ktoreho pohara si pila caj aj ja chcem marodku...
10. únor 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
@somjankad Vidiet, ze tvoje deti sa kazdy den tesia do skoly.... :grinning:
11. únor 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
moblidbička: ja:anjel bozi strzca moj,...
dcera:...tebe koška a mne loj
11. únor 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (48)
@victory1 oni sa nestazuju ,idu do skoly vpohode,ale doma je doma...
11. únor 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dva a pol rocny syn sa blaznili s tatinom v posteli. Muz krici na maleho spapam ta. A maly mu na to krici spat, nespapas lebo som tvudy (tvrdy).
11. únor 2014 v 17:48  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Moje dítě mě právě důkladně rozesmálo. Koukají se s tatínkem na fotky, jsme tam dítě a já, loni v zimě, jedeme na saních a dítě: hašiš nonna :grinning: jakože na saních u babičky :grinning:
11. únor 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Syn sa hral s tatinom s hasičským autíčkom, nevidela som na nich, ale počula som. Malý hovoril tatovi: "Tatinko! Ty si nešikovný! Tu máš, hraj sa radšej s týmto!" A dal mu látkovú loptu. :confounded: :grinning:
11. únor 2014 ve 22:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek