• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@luciauk, the best of!!!!!
23. únor 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Menšia vždy na ORL urobí riadny cirkus. Naposledy po vyšetrení jej doktorka podáva omaľovánku a vraví jej, že "A nabudúce už tak nerev, dobre?!" Dnes ideme na kontrolu a ten môj Polepetko zas zabodoval, hovorí "Teta doktorka mi sľúbila, že nebudem revať" :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (23)
detska logika: "toto tricko je mne uz male a Filipkovi este velke, to je take medzinarodne"
24. únor 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
malá (3r) išla na odražadle a vraví mi...mami nabuducie mi daj ine nohavice v týchto mi vŕzga šuška...
24. únor 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (19)
@bronia13 aj ja som to raz povedala Dankovi a on sa šťastný opýtal:a čo dostanem?
24. únor 2014 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akrim1311 to podobne ako drobec on to tiez nepochopil, tieto nase ratolesti....
24. únor 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Markétka dnes vonku opierajúc sa o bakulu hrala nejakú rolu a vraví hrubým hlasom sestre: Dobrý človeče, daj mi hlt vody, nech môžem PREHNAŤ smäd....

No, takých sme už pár krát v živote videli, čo prehnali smäd....

V čítaní s Kikou pokračujeme štýlom ....neďubem.........nedupem......(nebudem)
bdp nám ešte dajú zabrať.... :rolling_eyes:
24. únor 2014 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (11)
@cairka a ako? dodržala teta doktorka sľub? :confused: :grinning:
24. únor 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes môj muž urobil dcére ochutený tvaroh a trochu nechali aj mne. Prídem domov a malá si pýtala od ocina tú moju "dávku". Ocino na to, že to je maminkine,...odula sa, tak som je vysvetľovala, že namiesto hnevu a zlosti treba pekne prísť za maminkou a opýtať sa slušne, či by sa predsa len nechcela "rozlúčiť" s tou maškrtou....dieťa si ma vypočuje, porozmýšľa a zahlási " maminka prepáč, že som sa hneď zlostila, ale nebuď taká maškrtná a daj mi prosím ťa ten tvaroh" :grinning:
24. únor 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (34)
sestra zobrala deti do kostola dneska a pytam sa Sasenky "co ste robili v kostole" boli sme tichucko :wink:
sedim v auta a vravi "mami ty si nepocul ze ja ustami grgol" v preklade ze si grgla a ja som nepocula - lebo vie ze to nemam rada, ona rozprava ako talian bo ony su 2 jazycny a sklonuje ako Sebastian bo sa od neho uci :grinning:
25. únor 2014 ve 04:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
este Sasenka vravi ze v kostole bol aj sestri frajer a drobec fuj ja nechcem ani frajera ani frajerku ani ked budem velky :wink: Tak sa pytam Sasky ci ma v skolke frajera ze vraj nie lebo ona je este moc mala :grinning:
25. únor 2014 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
x krát som chalanom povedala,že keď dávajú veci do špinavej bielizne,nech si prekontrolujú vrecká.Samozrejme triedim bielizeň na pranie a v Riškových teplákoch plná guča papierových vreckoviek.Tak som takým silnejším hlasom povedala:"Pane Bože!"A v kúpelni sa za chvíľu objavil Riško a sa opýtal:"Volala si ma?" :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2014 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (40)
Obrázok v šlabikári, horská služba dáva lyžiarovi dlahu, pod tým text o obrázku, Kika číta "....dali dlahu...Podlahu? Aj my sme predtým mali takú podlahu!"
Dyle sme mali predtým, naozaj tá dlaha vyzerá ako vytrhnutá dylovka...

Ideme autom a Kika kričí "Vojaci! Vojaci tam sú! Mali na sebe takú tú zelenú formu!"
uniformu asi, že....
25. únor 2014 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Často jezdíme vlakem do Prahy, tak děti znají nazpaměť všechny stanice: ... Praha-Horní Počernice, Zeleneč, Čelákovice... No a když posledně hlásili "Zeleneč", tak mladej pokračoval: Příští stanice Červeneč. a mohl se potrhat smíchy, no a všichni okolo taky:D
25. únor 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
" Mami, aj zajtra bude slniecko? "
"Jasne, Viki, meteorolog slubil, ze zajtra bude.."
" Tak ja nechcem ist do skolky...!"
"A to uz preco? Vadi ti to slniecko, ked si v skolke?"
" No, ocko povedal, ze ked svieti slniecko, tak to je radost zit! ...a radost zit to nie je chodit do skolky!" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

...hm..ani do roboty, moja..ani do roboty... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
26. únor 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (32)
Mne vcera syn vystuhal "poklonu", ked na celu ulicu zahlasil: "Mami, Ty si krava!" Ja len v nemom uzase nanho pozeram a on vysvetluje: "no tu mas na kabate take biele a cierne flaky, ako krava." (Mam kabat bielo-cierne karo). Pani - teta, co pozname z jasliciek, vysvetlenie nepocula, len tu hlasku, lebo to este 3x zopakoval, tak sa na mna dost divne kukala :sweat_smile:
26. únor 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
Syncek hovori svokre:
-Babi, povedz mi, ze ti dam obrovsku facku!
- Urcite ti to nepoviem! -hovori svokra.
-Ale babi prosim povedz, ze dam ti obrovsku facku! - prosika dalej syn.
-DAM TI OBROVSKU FACKU! - vyslovi svokra.
Synovi sa do oci nahrnu slzy a s obrovskym placom bezi ku mne:
-MAMIIII, BABI POVEDALA, ZE MI DÁ JEDNU OBROVSKU FACKUUUU!!!!!

NO CHUDERKA BABICKA BOLA HOTOVA !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (34)
@majuska81 A z babi je hned bitkarka, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

...to mi pripomenulo Vikinu...moj otec sa zvykne "vyhrazat", ze "dostanes poza usi"... A ked to Vikina pocula, spytala sa: " A to je kde? Tam kde mas zavesene okuliare? " :grinning:
26. únor 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Nas maly sa na nas nedavno nahneval, ked sme mu daco nechceli dovolit, ofucal sa, a najedovane dolezito zahlasil: "Mam vas uz plne OČI!!!" Jasne, ze myslel ZUBY, len akosi zabudol...

A min. tyzden sme isli uz potme cez zahradu k nasim, krpec nam zdrhol a cakal uz u nich pri brane (potme). Manzel sa ho pyta, preco utiekol a ci sa nebal. Tak odpoved: "Ja sa nebojim ani tmy, ani ducha." Neviem, kde to zobral.
27. únor 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Syn dostal od "spoluziacky" v skolke knihu priatelov na vyplnenie. Tak reku, budem ti citat, co je napisane, ty mi odpovies, a ja to zapisem.
Otazka: Ktoreho tvojho plysaka mas najradsej na mojkanie? Odpoved mojho syna: MAMA! A potom doplnil, ze vsetky jeho plysaky :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Ako pobaviť polovicu vagóna . "Mami, kde je ujo sprievodčík?"( Neviem, asi má veľa roboty...) Po chvílke: "Mamiiii, kde je ujo sprievodčík. Ja mám lístok, cvak cvak! " (Asi bude na zachode...) "Ujo sprievodčík" zrazu okolo nás rýchlo prešiel a malá nahlas: "Ujo sprievodčík, ideš cikať? " (btw - krpaňa má 2,5 roka :dizzy_face: )
27. únor 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (18)
idem sem napisat hlasku Gregora Maresa z dnesnej sutaze Duel, neviem ci to bude presne doslovne, ale dnes
zahlasil jednej sutaziace priblizne toto:
Pani Hanka Vam sa uz uplne scvrkli :grinning:
27. únor 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@bronia13
@akrim1311 budte rady, ze nepochopili, aspon vidiet ze nedostavaju, ked nevedia co to znamena :slight_smile:
27. únor 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
vcera moj manzel opravoval nieco na aute a ked skoncil tak prisiel za mnou a pred detmi mi vravi '' ja som taky hrdy na seba,usporil som za suciastku a za servis a spravil som nieco co bola poriadna drina ''.na to moj najstarsi syn hrdym pohladom odpovedal '' tiez som nieco spravil co bola poriadna drina '' a manzel sa ho pyta -co take ? '' No konecne som si normalne strcil tricko do gati '' :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (21)
mm ide s detmi na SK tak ich pomaly balim, prisla som ku Saske a drzim v ruke vankus na cestovania a pytam sa jej ci si to chce zobrat a ona ze nie,ze ona chce cinky (akurat ich drzala v ruke) ze nechce vankus ze si zobere cinky na SK a ja reku ze preco? a povedala "lebo chcem byt svalovec" hm jej su prednejsie svaly pred pohodlym :grinning: :sunglasses: tak neviem ci je taky sportovec po maminke ci po tatikovi :wink:
2. bře 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bronia13:
:grinning:
To je predsa uplne logicke, ked bude mat velke svaly, nebude potrebovat vankus, lebo si lahne na vlastnu ruku a bude mat integrovany vankus! :wink: :grinning:
3. bře 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
v kostole s dvojročným synom. sedkal, kukal, obzeral a na plnú hubu sa pýta:"mamiiii, prečo tam ten ujo visí?" :stuck_out_tongue_closed_eyes: , učitelky v školke mi vraveli, že starší syn sedel v tureckom sede na koberci okolo neho deti a on hovorí tým deťom:"no pozrite ako mi zarastá!" učitelka sa s hrôzou pýta:"a čo ti Šimonko zarastá?"a on nato:"no predsa necheť na palci!" :slight_smile:
3. bře 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (22)
Asi začnem zisťovať, či moje dieťa nemá maďarské korene :sweat_smile: "Maminka, daj mi TEN ŠUMIVÝ TABLET" (vitamín, nie novinka v IT technológiach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. bře 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
Večer na chate, varíme víno s klinčekmi...deti stoja okolo piecky kukajú...naraz sa Vladko pýta. "A vy prečo varíte mravce?
Hovoríme si s deťmi, kde sme boli, reku veď si telefonoval zo Skalnatého plesa....
Máňa (5): " A čo je to skalnatý ples?
5. bře 2014 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
@cairka Môj Vilko volá minerálku "šumlavá" voda. (šumivá+perlivá=šumlavá) :grinning:
5. bře 2014 ve 21:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek