• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
Staršia dcéra mi bije mladšiu. Keď už si fakt nedá povedať, tak som povedala mladšej aby jej to vrátila, a buchla ju rovnako ako ona, že to má dovolené. Raz jej to teda už vrátila, dobehla za nami s takým výdychom, manžel sa jej pýta: No čo Miška, uľavilo sa Ti keď si ju buchla? A Miška:
Áno, ale ešte ju idem kopnúť!!! :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (48)
Pri ranajkach sme si urobili taky mini kviz, pytala som sa dcerky (3r11m) ako sa vola?, kde byvame?. cislo domu? ako sa volaju rodicia....co robi tata? mala odpovedala:"tata lieci zvierata a hra sa na doktora" :grinning: (veterinar)
14. bře 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (27)
Byla jsem v úterý na malý chirurgický zákrok na prstu, měla jsem tam nějakou hrču, tak udělali centimetrový řez, odstranili a dva stehy práci ukončily.
A nejstarší dcera vyzvídala podrobnosti a jestli to bolelo a já, že ne, že mi nejdřív píchli do prstu injekci, aby ten prst....... A dcera dopověděla: Já vím, usmrtili !!!!!!!!!
14. bře 2014 ve 21:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (27)
@lucisa no...a mas mrtvy prst :grinning:
15. bře 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nedávno sme tu mali také dosť veterné počasie a v správach hlásili, že na ceste bol "vyvrátený" strom a autá nemohli prechádzať cez daný úsek...no a reakcia našich detí...:
"To bol určite OBOR....žerie stromy a keď mu nesadnú, tak ich "vyvracia"..." :grinning:
20. bře 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (34)
Teraz sme v Anglicku a tu je soferovanie na pravej strane a moj muz vcera zasadol za volant zvyknuty jazdit na lavej strane no co ten stvaral :grinning: namiesto prevodovky neustale chytal moje koleno a tym sa pokusal ovladat auto :grinning:
21. bře 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@kuwait ..a mozno sa len tak tvaril, ze sa myli, aby ti to koleno nenapadne mohol chytat.... :grinning:
21. bře 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
21. bře 2014 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrali sme sa na strasidla,vravim,ze strasidla zakliali panacikov a o nieco neskor maly vravi: strasidla zaklietkovali mamu.
potom,zas sme dcerke davali akoze cukriky pre macka,ja som,jej dala akoze lentilky. A maly hned na to: tu mas,ja ti dam stiplave tilky. tak som,mu musela vysvetlit,ze take cukriky sa volaju lentilky.
21. bře 2014 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@victory1 no on tym mojim kolenom vrtel tak ze zaradoval ako z prevodovkou :grinning: mala som cierne nohavice prevodovka tiez cierna taky bol zmateny ze mu to asi splyvalo a dnes to tiez nebola slava jazdil ako by prave dostal vodicak
21. bře 2014 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobra ti je ta prilba?
ne, volako ma tlaci...
a kde?
tuto na mozgu :grinning:
(5 r. pri poziciavani lyziarskeho vystroja) :wink:
21. bře 2014 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (23)
Nasa najnovsia hra je napodobnovanie Jamieho Oliviera, deti varia a ja kukam a smejem sa...
naposledy varili zapekanu vagetu a malej oblubena surovina je cukrova muka a macaci privarok :grinning:
22. bře 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
prisli k nam vodari aby opravili potrubie v zemi a dcerka (3r11m) s pyta: "uz prisli ti ujovia podvodnici vykopat vodu?"
22. bře 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (12)
Dcerka sice este nerozprava, resp. ma v repertoari len par slovicok, ale dnes sme mali vtipnu prihodu aj bez slov :slight_smile: uz davnejsie sa naucila tukat na celo, ze je sisi :sweat_smile: byvame pri trati, dnes sme akurat vonku pozerali na vlak a ona si zacala tukat na celo :grinning: najprv sme sa cudovali preco, no zistili sme, ze na vine je pesnicka - ide vlacik sisisi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (14)
@kitty88 jezis,to mi pripomina,ked,syn tiez este nevedel hovorit a poznal,ze opica sa napodobnuje takym buchanim,po hlave a vzdy,ked sme,sa my velki bavili o pizzi,tak maly si,buchal,po hlavicke. Ved opica a pizza(pica) pre neho bolo to,iste,to "o" prosto prepocul. :slight_smile:
23. bře 2014 ve 23:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@siska53 Tak to bola Oooooooooooooo..pizza /pica/! :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
" Mamik a preco si beries dazdnik, ved neprsi."
" Pre kazdy pripad, keby dnes prsat zacalo..."
" No ved pre kazdy pripad, ked zacne prsat, tak zostan v kancelarii, predsa!" ... :grinning:

..tak teda zostanem... :grinning:
24. bře 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
Viete, co je skuter? To je manzel od motorky :grinning: :grinning: :grinning:. Lebo ved vypada skoro rovnako a je to ten :wink:.
24. bře 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
Sestřička u doktorky nabídla Klárce košíček, ať si z něj vybere samolepku. Malá jednu samolepku vzala a kouká, co na ní je.
já: ,, Klárko, nezapomněla jsi na něco?"
ona přemýšlí... ,,Nojo, ještě pro brášku." a vzala si další. Pak teda i poděkovala, uf :slight_smile:
24. bře 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (25)
Snažila jsem se 5,5 letému Matyáškovi vysvětlit rodinné vztahy...že babička je maminka jeho tatínka, dědeček je zase tatínkův tatínek atd. Asi po 15 minutách, kdy na mě zíral už s pomalu otevřenou pusou se mě smutně zeptal: "A ty teda nejsi moje maminka?" :sweat_smile: :grinning: tak jsem to zase na nějakou dobu vzdala, ať mu chudáčkovi nemotám hlavičku :sweat_smile: .
25. bře 2014 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@ined77 toto moj nepochopi... povie mena sa nemenia! cize mama som len ja a babka nemoze byt mama :grinning: . co uz, mama s tatom nemaju mamu s tatom :sunglasses: ...
25. bře 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
zas jeden kompliment vcera. Vecerna chvilka poezie: "ty si môj krásny chlapček!" odpoved syna: "a ty si krásnica, prasnica."
26. bře 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (32)
@maca_p ..oni mají čas :grinning: .
26. bře 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ined77 pozeram, ze mas rovnako male deti ako moji jogurti :sunglasses: :slight_smile:
26. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maca_p ..ti tvoji budou ale určitě hodnější, než ti moji ořežpruti :grinning: .
26. bře 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ined77 tomu ver, dnes chcel starsi rozkopat polikliniku a rtg pracovisko chcel odniest do zberu :grinning:
ale mladsi to je anjel, ale zacina vystrkovat rozky :slight_smile:
26. bře 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
moj drobec 2,5 šiel na wc mala som tam pripravenu h.vložku a syn mi nato aha maminina žuvačka :dizzy_face:
26. bře 2014 ve 13:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maca_p ... :grinning: jj, to známe, malá byla taky zlatíčko, ale už to s ní taky pěkně mává...po vzoru brášky, jak jinak, že? :grinning:
26. bře 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kubko teraz pouziva slovo kepuc, namiesto kecup. je to velmi mile :slight_smile:
26. bře 2014 ve 14:59  •  2 děti - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my sme mali viacej takych peknych slovicok
autobus=aby , vrtulnik-tutulik, mlieko=mimo, p. ucitelka=pakutelka
26. bře 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek