• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
SASKA: ...mama,pocula si vcera ten silny buuuuch...to padol meteorolog z neba :slight_smile:)))))))
7. dub 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
@mrsbrown tiez mam doma sestrocnu: "Mami? Mame nieco sladke?" "Nie moja." "Vidis aky mam hrozny zivot?!"
7. dub 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (20)
@strociatka to su skvele hlasky...ja som vcera dostala otazku ze ci aj ona je gay ked sa jej lubia chlapci alebo je gayka :D
7. dub 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
mama co je to travestita...?
...tak som jej ukazala na youtube travesty show...samozrejme oblubenu helenku vondrackovu :D pozerala na to s vykrivenymi ustami a hovori---dufam ze ty a papa budete normalny...
ja: a keby tvoj tatino bol takto?
ona: no to mi je jedno ci by bol travestína alebo prasa....
8. dub 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
hláška to sice není ale :grinning:
Nedávno jsem malou (20 měsíců) vezla v kočárku v obchodě, naproti kousínek šel pár, naše Bára otevřela pusu dokořán a přímo na ně udělala pořádné a hlasité! grc :grinning: (říhla si)
8. dub 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Moja 5 rocna dcera stale vyberie viacero knih na citanie a samozrejme necha tak, alebo ich len postrka ledabolo do police. hnevala som sa pri upratovani: Klarka, stale tie knihy upratujem dokola, uz ma to nebavi.
Odpoved: Taky je uz zivot, maminka....
8. dub 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (25)
Neberiem syna často na nákup, ale niekedy proste nie je iná možnosť. Takto sme tiež raz boli na veľkom nákupe, lebo mala byť cez víkend u nás rodinná oslava. Už sme všetko mali a práve sme sa zaradili pred pokladňu, keď mi zazvonil telefón, bol to môj muž a volal, že ešte máme kúpiť pivo. Tak sme zase vycúvali od pokladne a pivo kúpili. Potom sme dosť dlho s malým na nákupoch neboli a keď sme zase boli asi po mesiaci v tom istom obchode, tak pred pokladňami, keď som už vykladala nákup na pás a predo mnou aj za mnou bol kopec ľudí, tak syn riadne nahlas zahlási: Maminka, ešte sme zabudli kúpiť pivo!!!
No, alkoholička s deckom na nákupoch... :grinning:
8. dub 2014 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
@h2 :grinning: :grinning: :grinning: Tiez som minule dopadla podobne. V ordinacii u lekara:
"Mami, ty preco nepijes pivo?"
" Lebo mi nechuti..."
" A ockovi chuti?"
"Ano, Viki, ockovi chuti.."
"Ale vinko chuti aj tebe aj ockovi, ked pijete kazdy den!"

...fakt prisaham, ze flasku si s drahym otvorim, no, mozno raz do tyzdna...ale Vikina to videla inak a zahliadajuce mamicky v ordinacii evidentne tiez...ako bonus k tomu vsetkemu sa mi zacalo stikutat... :confused: :pensive:
9. dub 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (32)
@mrsbrown to su ine hlasky od tej Tvojej rozumbrady :grinning:.
9. dub 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@onlika fuuu...to ja mam denne a ani si to nestiham zapamatat...a zaspieva ti aj o obrazku na jogurte :slight_smile:)) a ak budem este niekde pocut slovne spojenie "one direction",tak si nalejem sadru do usi....
9. dub 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@victory1 určite ta vedeli hned správne zaradit :grinning: alebo len možno závideli že si s manželom tak pekne žijete...pri flaštičke :grinning:
10. dub 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
...vcera sme v obchode stretli morbidne obezne dievca,mohla mat okolo 150 kg a tak 165cm...mala ju chvilu pozorovala a potom zacala vykladat sladkosti z kosika a rozplakala sa...a ja ze...co je?? ...ona: mami ja nechcem byt take prasa jak ona... :O
10. dub 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
hovorím malej (4 roky): zlatko, ty dnes stále papáš,
muž sa zamiešal: veď musí, ona rastie,
ja na to: aj ja si idem niečo dať nech narastiem,
dcéra zahlásila: ale maminka ty už nerastieš, ty priberáš :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (15)
@mrsbrown toto inspiruje aj mna napriklad ped chvilou sme boli nakupovat a tam taka strasne tucna zena vyse 100 kil tak som pekne zacala z kosika vybera zbytocnosti,normalne ma pri pohlade na nu presla chut :grinning:
10. dub 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kuwait aj ja mam 100 :(
10. dub 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrsbrown no ale ty si tehotna to je ine :wink:
10. dub 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kuwait to je blba vyhovorka...to som potom tehotna uz pomaly 7 rokov :DDD
10. dub 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@samasa To urcite ano...hlavne, ked veeelice nenapadne po mne pokukovali a sepkali si... :angry:
Inak Viki ma taky hlas, ze nas poculi aj pacienti vedla v cakarni na neurologii...a neodpovedat ani zmenit temu sa jej neda, lebo ona tu otazku dokaze opakovat ako pokazena platna aj 7x za sebou.... :angry: :wink:
11. dub 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mrsbrown
@kuwait Mate pekny pokec, kocky..... :grinning:

@mrsbrown ..sa neboj, pri babatku ti to dolu len tak pofrci.... :wink:
11. dub 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@victory1 pohar vina denne nepovazujem za alkoholizmus ani za dovod na ospravedlnovanie sa :wink: ja si dam aj viac krat za tyzden pohar cerveneho vina ku jedlu
11. dub 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@victory1 aaaale hybaj...nepofrcalo po prvom,nespolieham sa na zazrak ani pri druhom :grinning:
11. dub 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no strach co vsetko sa da u nas v meste stretnut...prisadol si k nam jeden cesky hovoriaci presedively pan,ktory evidentne pocul ze hovorime slovensky,lebo sa nam prihovoril cesky a nie nemecky...pytal si 2 eura na jedlo alebo ci nekupim telefon,lebo ze ho okradli...povedala som mu ze mu neviem pomoct ale ze ma skusit u taxikarov,ci nekupia telefon...po chvili sa vratil spat a tak som sa ho spytala ze co robi tu...on spustil:
cakam tu na prevod obrovskych penazi,lebo ma poveril jeden arabsky sejk ze tu mam nieco povyplacat a pokupit,este k tomu som sa dozvedel ze pochadzam z rodu slachticov...nemam ani kde spat,nespal som uz sedem dni...
...hovorim mu: skuste zajst na policiu,ci vam nevedia pomoct...
...on: ja? na policiu? ved ja som slachtic...lord...policia je vlastne podo mnou,ved ja ked sa vratim do ciech,tak idem aj zemana odpisat...
...tak som sa v ospravedlnila,ze uz mi ide bus a odisla som klukatou cestou az na parkovisko k autu...

...ked sme sedeli v aute,tak sa ma dcera spytala: mama, a ten pan berie drogy??
:DD
...esteze sa to nespytala pred nim :D
11. dub 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@mrsbrown toto je vtipne,ale na druhej strane by som asi sama obvolala nejakych polisov,lebo sa mi zda ze pan ma nejaku psychicku poruchu,a mozno potrebuje lieky..
11. dub 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anatalia77 pokym ten pan neobtazuje ludi,tak mu moze policia skontrolovat maximalne doklady...
11. dub 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrsbrown Poznala som podobneho pana. Umrel na nador v mozgu.
11. dub 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mrsbrown môj synovec tiež podobne bodoval, ale ten si to nenechal na potom. Proste keď mal asi 4 roky, ja sprostá neviem prečo som mu vysvetlila, kto je cigáň (bez urážky), že je tmavý atď. A keď šiel v ten deň so starkým na nákupy, pri kontajneroch lašovali cigáni a on zhúkol na celú ulicu - starký, toto je cigáň?? Ufff, sestra ma skoro prizabila keď to zistila :grinning:
11. dub 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kveta nech mu je zem lahka..
...necitim sa vinna...este zo zaciatku ked som sem prisla tak som volala k jednemu v parku leziacemu zachranku aj policajtov...bol opity...spytali sa ho ci je ok a isli prec...pytala som sa ze ci to je vsetko a oni ze-nechajte ho vyspat sa...
...silne pochybujem ze by s tymto panom nieco urobili...
11. dub 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes som nieco vybavovala a zvysok rodiny ma cakal. Dosiel starsi ma posurit ze mi to dlho trva, pani tam mala viac ludi a ja som mala viac poziadaviek...tak mu vravim ze vies, ja si to musim dobre rozmysliet aby to bolo vsetko dobre vybavene, tak to trva dlhsie A maly mi hovori, ze ano mamicka? Aj ja potrebujem rozmyslat ale pani ucitelka ma niekedy vyrusuje
11. dub 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@mrsbrown alzheimera najskor mal,starecka demencia alebo schizofrenik
12. dub 2014 ve 04:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ked deti nieco drnkaju tak im poviem "aj ja chcem modre z neba" tak vcera Sasenka nasla modru cokoladu a vravi "jej mami toto je ako to modre z nema" tak som sa zasmiala :sunglasses: :wink:
12. dub 2014 v 05:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek