"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

mrsbrown
7. dub 2014

SASKA: ...mama,pocula si vcera ten silny buuuuch...to padol meteorolog z neba 🙂)))))))

strociatka
7. dub 2014

@mrsbrown tiez mam doma sestrocnu: "Mami? Mame nieco sladke?" "Nie moja." "Vidis aky mam hrozny zivot?!"

mrsbrown
7. dub 2014

@strociatka to su skvele hlasky...ja som vcera dostala otazku ze ci aj ona je gay ked sa jej lubia chlapci alebo je gayka :D

mrsbrown
8. dub 2014

mama co je to travestita...?
...tak som jej ukazala na youtube travesty show...samozrejme oblubenu helenku vondrackovu :D pozerala na to s vykrivenymi ustami a hovori---dufam ze ty a papa budete normalny...
ja: a keby tvoj tatino bol takto?
ona: no to mi je jedno ci by bol travestína alebo prasa....

barinkas
8. dub 2014

hláška to sice není ale 😀
Nedávno jsem malou (20 měsíců) vezla v kočárku v obchodě, naproti kousínek šel pár, naše Bára otevřela pusu dokořán a přímo na ně udělala pořádné a hlasité! grc 😀 (říhla si)

anula
8. dub 2014

Moja 5 rocna dcera stale vyberie viacero knih na citanie a samozrejme necha tak, alebo ich len postrka ledabolo do police. hnevala som sa pri upratovani: Klarka, stale tie knihy upratujem dokola, uz ma to nebavi.
Odpoved: Taky je uz zivot, maminka....

h2
8. dub 2014

Neberiem syna často na nákup, ale niekedy proste nie je iná možnosť. Takto sme tiež raz boli na veľkom nákupe, lebo mala byť cez víkend u nás rodinná oslava. Už sme všetko mali a práve sme sa zaradili pred pokladňu, keď mi zazvonil telefón, bol to môj muž a volal, že ešte máme kúpiť pivo. Tak sme zase vycúvali od pokladne a pivo kúpili. Potom sme dosť dlho s malým na nákupoch neboli a keď sme zase boli asi po mesiaci v tom istom obchode, tak pred pokladňami, keď som už vykladala nákup na pás a predo mnou aj za mnou bol kopec ľudí, tak syn riadne nahlas zahlási: Maminka, ešte sme zabudli kúpiť pivo!!!
No, alkoholička s deckom na nákupoch... 😀

victory1
9. dub 2014

@h2 😀 😀 😀 Tiez som minule dopadla podobne. V ordinacii u lekara:
"Mami, ty preco nepijes pivo?"
" Lebo mi nechuti..."
" A ockovi chuti?"
"Ano, Viki, ockovi chuti.."
"Ale vinko chuti aj tebe aj ockovi, ked pijete kazdy den!"

...fakt prisaham, ze flasku si s drahym otvorim, no, mozno raz do tyzdna...ale Vikina to videla inak a zahliadajuce mamicky v ordinacii evidentne tiez...ako bonus k tomu vsetkemu sa mi zacalo stikutat... 😕 😔

onlika
9. dub 2014

@mrsbrown to su ine hlasky od tej Tvojej rozumbrady 😀.

mrsbrown
9. dub 2014

@onlika fuuu...to ja mam denne a ani si to nestiham zapamatat...a zaspieva ti aj o obrazku na jogurte 🙂)) a ak budem este niekde pocut slovne spojenie "one direction",tak si nalejem sadru do usi....

samasa
10. dub 2014

@victory1 určite ta vedeli hned správne zaradit 😀 alebo len možno závideli že si s manželom tak pekne žijete...pri flaštičke 😀

mrsbrown
10. dub 2014

...vcera sme v obchode stretli morbidne obezne dievca,mohla mat okolo 150 kg a tak 165cm...mala ju chvilu pozorovala a potom zacala vykladat sladkosti z kosika a rozplakala sa...a ja ze...co je?? ...ona: mami ja nechcem byt take prasa jak ona... :O

rakywanda
10. dub 2014

hovorím malej (4 roky): zlatko, ty dnes stále papáš,
muž sa zamiešal: veď musí, ona rastie,
ja na to: aj ja si idem niečo dať nech narastiem,
dcéra zahlásila: ale maminka ty už nerastieš, ty priberáš 😀 😀 😀

kuwait
10. dub 2014

@mrsbrown toto inspiruje aj mna napriklad ped chvilou sme boli nakupovat a tam taka strasne tucna zena vyse 100 kil tak som pekne zacala z kosika vybera zbytocnosti,normalne ma pri pohlade na nu presla chut 😀

mrsbrown
10. dub 2014

@kuwait aj ja mam 100 :(

kuwait
10. dub 2014

@mrsbrown no ale ty si tehotna to je ine 😉

mrsbrown
10. dub 2014

@kuwait to je blba vyhovorka...to som potom tehotna uz pomaly 7 rokov :DDD

victory1
11. dub 2014

@samasa To urcite ano...hlavne, ked veeelice nenapadne po mne pokukovali a sepkali si... 😠
Inak Viki ma taky hlas, ze nas poculi aj pacienti vedla v cakarni na neurologii...a neodpovedat ani zmenit temu sa jej neda, lebo ona tu otazku dokaze opakovat ako pokazena platna aj 7x za sebou.... 😠 😉

victory1
11. dub 2014

@mrsbrown
@kuwait Mate pekny pokec, kocky..... 😀

@mrsbrown ..sa neboj, pri babatku ti to dolu len tak pofrci.... 😉

prasiatko30
11. dub 2014

@victory1 pohar vina denne nepovazujem za alkoholizmus ani za dovod na ospravedlnovanie sa 😉 ja si dam aj viac krat za tyzden pohar cerveneho vina ku jedlu

mrsbrown
11. dub 2014

@victory1 aaaale hybaj...nepofrcalo po prvom,nespolieham sa na zazrak ani pri druhom 😀

mrsbrown
11. dub 2014

...no strach co vsetko sa da u nas v meste stretnut...prisadol si k nam jeden cesky hovoriaci presedively pan,ktory evidentne pocul ze hovorime slovensky,lebo sa nam prihovoril cesky a nie nemecky...pytal si 2 eura na jedlo alebo ci nekupim telefon,lebo ze ho okradli...povedala som mu ze mu neviem pomoct ale ze ma skusit u taxikarov,ci nekupia telefon...po chvili sa vratil spat a tak som sa ho spytala ze co robi tu...on spustil:
cakam tu na prevod obrovskych penazi,lebo ma poveril jeden arabsky sejk ze tu mam nieco povyplacat a pokupit,este k tomu som sa dozvedel ze pochadzam z rodu slachticov...nemam ani kde spat,nespal som uz sedem dni...
...hovorim mu: skuste zajst na policiu,ci vam nevedia pomoct...
...on: ja? na policiu? ved ja som slachtic...lord...policia je vlastne podo mnou,ved ja ked sa vratim do ciech,tak idem aj zemana odpisat...
...tak som sa v ospravedlnila,ze uz mi ide bus a odisla som klukatou cestou az na parkovisko k autu...

...ked sme sedeli v aute,tak sa ma dcera spytala: mama, a ten pan berie drogy??
:DD
...esteze sa to nespytala pred nim :D

anatalia77
11. dub 2014

@mrsbrown toto je vtipne,ale na druhej strane by som asi sama obvolala nejakych polisov,lebo sa mi zda ze pan ma nejaku psychicku poruchu,a mozno potrebuje lieky..

mrsbrown
11. dub 2014

@anatalia77 pokym ten pan neobtazuje ludi,tak mu moze policia skontrolovat maximalne doklady...

kveta
11. dub 2014

@mrsbrown Poznala som podobneho pana. Umrel na nador v mozgu.

monikahan77
11. dub 2014

@mrsbrown môj synovec tiež podobne bodoval, ale ten si to nenechal na potom. Proste keď mal asi 4 roky, ja sprostá neviem prečo som mu vysvetlila, kto je cigáň (bez urážky), že je tmavý atď. A keď šiel v ten deň so starkým na nákupy, pri kontajneroch lašovali cigáni a on zhúkol na celú ulicu - starký, toto je cigáň?? Ufff, sestra ma skoro prizabila keď to zistila 😀

mrsbrown
11. dub 2014

@kveta nech mu je zem lahka..
...necitim sa vinna...este zo zaciatku ked som sem prisla tak som volala k jednemu v parku leziacemu zachranku aj policajtov...bol opity...spytali sa ho ci je ok a isli prec...pytala som sa ze ci to je vsetko a oni ze-nechajte ho vyspat sa...
...silne pochybujem ze by s tymto panom nieco urobili...

sissmiss
11. dub 2014

Dnes som nieco vybavovala a zvysok rodiny ma cakal. Dosiel starsi ma posurit ze mi to dlho trva, pani tam mala viac ludi a ja som mala viac poziadaviek...tak mu vravim ze vies, ja si to musim dobre rozmysliet aby to bolo vsetko dobre vybavene, tak to trva dlhsie A maly mi hovori, ze ano mamicka? Aj ja potrebujem rozmyslat ale pani ucitelka ma niekedy vyrusuje

kuwait
12. dub 2014

@mrsbrown alzheimera najskor mal,starecka demencia alebo schizofrenik

bronia13
12. dub 2014

ked deti nieco drnkaju tak im poviem "aj ja chcem modre z neba" tak vcera Sasenka nasla modru cokoladu a vravi "jej mami toto je ako to modre z nema" tak som sa zasmiala 😎 😉