• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@kuwait no, tak dobre...si v tom lepšia:grinning::grinning:
28. kvě 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivett1 sloveso vypočúvať , či nie?
28. kvě 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
sme doma (v Nitre) a cez otvorené okno počujeme, ako vonku hrmí. zrazu dcérka (3r.) zauvažuje: "Asi niekde v Bratislave prší, keď tak hrmoce."
29. kvě 2014 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
29. kvě 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Viki ani na druhy krat neposluchla, ked som jej pred spanim kazala upratat hracky. Postavila som sa do dveri a zacala som jej dohovarat, ze nech ich pouklada, ked sa rano zobudi, uvidi upratanu peknu izbicku a nebude sa bat zliezt z postele, aby nestupila na nejaku hracku. Do toho sa medzi dvere postavil aj drahy a na moju podporu jej povedal, aby sa poponahlala, ze uz je moc hodin, musi ist spat a ked pojde neskoro spat, ze sa jej zas nebude chciet vstavat...No a mala na to: " Ticho ocko, mama ma vychovava s upratovanim...a ked si upracem, tak ty ma mozes vychovavat so spanim!" :grinning: :grinning: :grinning:

..jasne, Viki, chce to postupnost... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. kvě 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (27)
Mladsi jedol sam, ked som ho zbadala tak bol cely az za usami spinavy. Hovorim ze uuuuuu, ty si spinavy ako take prasiatko, a on ze iiiiihihihihiiiiii :sweat_smile:
Starsi v dm-ke: mami, kupis mi nejaku zubnu pomocku? Okoloiducej tete skoro zabehlo :grinning:
31. kvě 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
odchadzali sme od svokry a moje 3rocne dieta sa ma pyta, mam privolat vytah? a ja moze byt a ona prisla k vytahovym dveram a zacala vyvolavat vytah! vytah! no bola rozcarovana, ze ten vytah neprichadza :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
dnes si maly pozera knizku kde sme asi pred rokom lepili nalepky a hovori:
Ked som bol VELKY tak som nalepil tieto nalepky
:grinning:
2. čer 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
boli sme na vylete vo Florencii kde deti zbadali naheho Michela Angela a syn nasich znamych krici na mojho maleho Nico ( pozri jezisove gule)
2. čer 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Tatinko nespievaj, mohla by som sa zlaknut :grinning:
2. čer 2014 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
Pekný deň,

mám pre vás dôležitú správu. Keďže dochádza k technickému oddeleniu stránok českého a slovenského koníka môžeme túto diskusiu nechať iba jednej z nich. Dôjde tak v priebehu najbližších 2 dni. Štandardne nechávame diskusiu na stranke, kde vznikla, v tomto prípade na Modrykonik.cz.

Ďakujem za pochopenia.

Martin Ďurina
Modrykonik Team
3. čer 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinjasen to je smolaaa
3. čer 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinjasen , to je škoda, nedá sa aspoň nejaká kopia niekde uložiť a sprístupniť? Diskusia sa založí aj nová :grinning: ale škoda prísť o tie niekoľkoročné šplechy, aspoň ja rada čítam námatkovo dozadu, keď mám splín...
3. čer 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dulkagabulka
@cairka

Chapem. Diskusia bude stale pristupna, len na jednej stranky. Uzivatelky z druhej stranky budu moct dalej prispievat, len sa prihlasia so svojim loginom aj na druhu stranku.
3. čer 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3. čer 2014 ve 13:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ukladala som syna po obede spinkať a všimla som si, že má ešte trošku špinavé ústočká po obede, tak mu hovorím: "Pôjdem Ti ešte umyť do kúpeľne pusinku." A on na to: "Dobre, maminka, ja Ťa tu počkám."
Moja chyba, mala som sa vyjadrovať exaktne!
3. čer 2014 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (17)
@martinjasen nééééééééééééééé....musí to byť? :angry:
3. čer 2014 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yukki Ak by nemuselo, urcite by sme sa tomu vyhli.
3. čer 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinjasen to je skoda, hlavne kvoli tomu, ze jediny jazyk, ktory tu vidim je slovencina
3. čer 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Vilko: "Maminka, povedz jáááj!"
Ja: "JÁÁÁJ!!!"
Vilko: "Prečo si povedala jáááj???"

(Rozhovorov v podobnom štýle sme už absolvovlali niekoľko) :slight_smile:
4. čer 2014 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Cesta zo škôlky, pokojné námestie a Máňa(5) spustí spev na plnú hubu.....:"Já chci poezii, jen trochu pochopení...ale tu kde žiji, nic z toho neníííí
Co mám ze života, samé přízemnosti...mé srdce Donkichota....tím trpí dosti....trpí dosti...!!!!!!!!!!!!!" (J.Nohavica).

Ta nám dala, všetkým,. no. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile:
4. čer 2014 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@martinjasen nemoze existovat identicka kopia na oboch strankach s tym, ze od oddelenia by uz pokracovala kazda vetva zvlast?
4. čer 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pifina Chceme sa tomu vyhnut, lebo je to zavadzanie, niekto by predpokladal, ze to funguje ako doteraz a to nie je pravda.
5. čer 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn je vo vani, kontroluje, ci mame este dost vody v boileri a ja mu hovorim, neboj sa, mozes sa kupat kolko chces, ja som sa uz osprchovala cez den. On na mna vyvali oci a pyta sa: A to sa ti ako podarilo?! :grinning:
Na vysvetlenie: doma som s dcerou, ktora je poriadne motovidlo a casto som fakt rada, ked aspon nieco spravim popri nej. A ked spi, tak pracujem...

Ideme na svadbu, tam mak saty a obuvam si topanky na opatku. Syn sa ma prekvapene pyta: A preco mas krive topanky?! :wink: :grinning: Topanky na opatku nosim asi 3x za rok...
5. čer 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Od tohto momentu je diskusia iba na modrykonik.cz.
5. čer 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mně malá vzala rtěnku (zásadně jí říká rytěnka) a namalovala mně rty.
Potom se tak na mě zálibně podívala, ale já pohnula lehce rty a malá nesouhlasně pomlaskla: Ty sis teda tu rytěnku na pusině pořádně rozparádila!! :slight_smile: :slight_smile: (No, a taky že jo, klaun by ze mě byl perfektní)
5. čer 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
fiha, ale to tu frci
7. čer 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ked nikto nic, tak dam ja... moja dnesna extra perla: dojcim dceru a ta pije a pije a pije a pije... tak jej vravim: "no, uz mi daj to prsko, ty mala pička" :confused: :grinning:
13. čer 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
náš Mareček (5 let) sleduje bedlivě,jak se starám o Vendulku (necelý měsíc)...když začala plakat,vyhrnul si tričko,běžel k ní ,začal ji cpát svou bradavkua povídá:"nojo,ty malá hloupá kočičko,na vem si prsíčko! " :grinning:
20. čer 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@martinjasen nedala by sa tato tema prehodit spat na slovenskeho konika? Prispievali sem hlavne slovenske mamicky a teraz to tu uplne vymrelo...je to skoda :(
27. čer 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek