• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
Ahoj mi máme tříletého a před měsícem k nám přibyl přírůstek, no a když ten starší viděl že kojím, tak si neodpustil poznámku( MAMI ty dojíš jako kravička) tak to nás velice pobavilo aspoň, že ještě mě nepřirovnal k zvířeti manžel. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2015 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
To bylo před vánocemi a zastavovaly jsme u Kauflandu a říkám dětem hele tady jsou policajti dneska vidíš asi 3 . najednou si všimnu že nám větší děti utekly 9 a 10 let a tak jsme šly a najednou si všimneme jak stojí u těch košíků a vedle nich nějaký manželský pár si uklízel nákup do kufru auta a kluk zahlídl policejní auto tak ho nenapadlo nic lepšího než si stoupnout za toho pána za zařvat mu za zády " POLICIE " no já byla u tu chvíly na mrtvici ale řezaly jsme se ještě tejden po tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2015 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
"Mami, co je to mozek, kde je mozek?"
"V hlave.."
..prohrabe si vlasy...
"Nee,nic tam neni, (...smich..)ja nemam zadnej mozek!"
11. srp 2015 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
To jste mě po ránu rozesmály :grinning: Já výroky našeho hlásiče zvěčňuju tady, tak si dovolím podělit se: http://matkasro.blogspot.cz/2016/04/jizda-mhd-aneb-proc-proc-proc.html :grinning:
2. kvě 2016 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Náš malý se šel podívat se školkou do kostela a když přišel domů, tak říkal, že tam byl pak farmář (farář). :slight_smile: a ve školce měli zelený den a měli tam přiletět mufloni (ufoni). :slight_smile:
2. kvě 2016 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak já si taky dovolím přispět výživnými zážitky našeho zlatíčka. Člověk by nejraději vysublimoval do jiného časoprostoru :grinning: http://matkasro.blogspot.cz/2016/03/trapne-dite-aneb-proc-nejsem-hlucha.html
2. kvě 2016 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Omlouvám se za dvojitý příspěvek, nevšimla jsem si, že už se to nahrálo :frowning2: lze to, prosím, nějak smazat?
2. kvě 2016 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matkasro klikni na ten trojúhelník co je na konci posledního řádku :wink:
3. kvě 2016 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moj maly je prvak.ked som ponho prisla do skoly ,bol na sk. dvore ahral sa samna futbalovom ihrisku . pytAm sa ho co tam robil on te hral fotbal. nikoho ineho som tam nevidela tak sa pytam a to sam si sa tam hral ?..on ,ze Nie nebol som sam , ja ze ako ved tam nik nie je on ,zasa ze nebol sam a ja teda as kym teda a on uplne vazne , Ved s Duchom Svätym som tam bol a hral sa !! mali v ten dennabozenstvo :slight_smile:
22. únor ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Naše dcera když jí byly 2 roky perlila na prohlídce zámku Vranov nad Dyjí. Byli tam nazí andělíčci a ona přes celý sál rika mami dívej cecíky :grinning:
22. únor ve 23:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek