"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

sonky15
13. únor 2015

Ahoj mi máme tříletého a před měsícem k nám přibyl přírůstek, no a když ten starší viděl že kojím, tak si neodpustil poznámku( MAMI ty dojíš jako kravička) tak to nás velice pobavilo aspoň, že ještě mě nepřirovnal k zvířeti manžel. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

princezna8o6
13. únor 2015

To bylo před vánocemi a zastavovaly jsme u Kauflandu a říkám dětem hele tady jsou policajti dneska vidíš asi 3 . najednou si všimnu že nám větší děti utekly 9 a 10 let a tak jsme šly a najednou si všimneme jak stojí u těch košíků a vedle nich nějaký manželský pár si uklízel nákup do kufru auta a kluk zahlídl policejní auto tak ho nenapadlo nic lepšího než si stoupnout za toho pána za zařvat mu za zády " POLICIE " no já byla u tu chvíly na mrtvici ale řezaly jsme se ještě tejden po tom 😀 😀 😀 😀 😀

salomee
11. srp 2015

"Mami, co je to mozek, kde je mozek?"
"V hlave.."
..prohrabe si vlasy...
"Nee,nic tam neni, (...smich..)ja nemam zadnej mozek!"

matkasro
2. kvě 2016

To jste mě po ránu rozesmály 😀 Já výroky našeho hlásiče zvěčňuju tady, tak si dovolím podělit se: http://matkasro.blogspot.cz/2016/04/jizda-mhd-a... 😀

martanka84
2. kvě 2016

Náš malý se šel podívat se školkou do kostela a když přišel domů, tak říkal, že tam byl pak farmář (farář). 🙂 a ve školce měli zelený den a měli tam přiletět mufloni (ufoni). 🙂

matkasro
2. kvě 2016

Tak já si taky dovolím přispět výživnými zážitky našeho zlatíčka. Člověk by nejraději vysublimoval do jiného časoprostoru 😀 http://matkasro.blogspot.cz/2016/03/trapne-dite...

matkasro
2. kvě 2016

Omlouvám se za dvojitý příspěvek, nevšimla jsem si, že už se to nahrálo ☹ lze to, prosím, nějak smazat?

jakelina
3. kvě 2016

@matkasro klikni na ten trojúhelník co je na konci posledního řádku 😉

nicolas22
22. únor 2017

Moj maly je prvak.ked som ponho prisla do skoly ,bol na sk. dvore ahral sa samna futbalovom ihrisku . pytAm sa ho co tam robil on te hral fotbal. nikoho ineho som tam nevidela tak sa pytam a to sam si sa tam hral ?..on ,ze Nie nebol som sam , ja ze ako ved tam nik nie je on ,zasa ze nebol sam a ja teda as kym teda a on uplne vazne , Ved s Duchom Svätym som tam bol a hral sa !! mali v ten dennabozenstvo 🙂

ditta01
22. únor 2017

Naše dcera když jí byly 2 roky perlila na prohlídce zámku Vranov nad Dyjí. Byli tam nazí andělíčci a ona přes celý sál rika mami dívej cecíky 😀