"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

luzza
30. lis 2008

holky
šla jsem mýt okna k synkovi do pokoje a on mi říká : no mami,doufám,že u toho mytí nebudeš otvírat na mě ty okna!!!
a já na to : a můžeš mi poradit,jak jinak bych je umyla z druhý strany????
a dominik : tak je běž umýt z venku...
😨 😨 😨

renka9
30. lis 2008

maminkatn,svokra sa najprv zarazila,no potom sa zacala rehotat,take su deti 😀

renka9
30. lis 2008

ked bola starsia dcera skolkarka,mala 3 roky,rano ju vystrajal do skolky tatino, a zabudol jej dat nohavicky. 😀 ,ked som pre nu poobede prisla,mala mi to cela hotova zvestovala: vies ako sa mi vsetci smiali? 😀 ,samozrejme ucitelky sa tomu rehotali,ja som nevedela,co od hanby, 😨 ,vyslo zo mna:nooo,ti chlapi...

renka9
30. lis 2008

manzel odchadzal do prace a lucil sa s nami.prisiel k malej/2 roky/,vybozkaval ju,a ona mu hovori:tatino, ty si taky d e b i l. 😀 mala to samozrejme myslela ako lichotku,tak sa krasne,dobrosrdecno tvarila...

supina
1. pro 2008

Můj syn ještě nemluví, ale když jsem jednou žehlila, ptám se ho: Jak dělá kravička? On ukázal na mě, tak jsem to řekla za něj: Jo, žehlí, pere, vaří.. 😉 😀 😝 Přítel se mohl potrhat smíchy

zdenka
1. pro 2008

odkvitnutej pupave som hovorila pindal 🙂

prasiatko30
1. pro 2008

mne dneska dcera zahlasila ze chce sexiky - keksiky - zaciname skoro 😀

monkula
1. pro 2008

prasiatko ,si mi pripomenula jednu perličku, Nepovedalo t ožiadne z mojich detí ,ale zaperlil môj otec, on hovorí veľmi málo, ale toto stálo za to..
Moaj mama nosí dlhokánske tielka, babuľkovské nohavičky a tie dlhé tielka má vždy narvané v nohavičkách a tie spodky jej vytŕčali spod nohavičiek, boal zima, tak neholila ani nohy, ani bobra 😅 😅 😅 a tak stála po kúpaní pred televízorom, otec sa na ňu chvíľku pozeral a potom povedal: Aňu, ty si antisexi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No, so sestrou sme sa tak strašne smiali, že sme sa nevládali pohnúť, doterz to poveiem, keĎ sa mama takto "zrichtuje" 😀 😀

angelik
1. pro 2008

jaaaj baby, precitala som si len posledne 2 strany, ale narehlila som sa dostatocne 😀 😀 😀

moj Patrik, ked bol mensi, pustal dobre perly

behal lietal a strasne sa spotil, a po nejakom case vravi, vies, mamka, bol som spoteny, mokry, ale uz som sa odpotil

angelik
1. pro 2008

Velka Noc, chlapci sa vratili z oblievacky a mali sme ist k svokrovcom na obed.
Kym prisli, upravila som si vlasy, namalovala sa a obliekla nejaky kostymcek (tak ma asi deti este nevideli),
no a pri odchode z domu si ma Patrik premeral od hlavy po paty a povedal: " Mamka, ty vyzeras ako zena." Na co sme sa zacali s muzom rehotat.
No a ja som sa nepredvidavo spytala, ze ako vyzeram normalne. A maly bez zavahania odvetil: "Ako bosorka." No bolo sa mi treba pytat 😀

mracik
1. pro 2008

U nás najviac perlí Matejko, vždy si vravím, že by som to mala zapisovať

Mamí, našiel som veľkého zeleného mŕtveho chrobáka!!
A kde Maťko?
No v mojom nose!

alebo dnes tresol Šimiho po chrbáte, tak som sa ho pýtala, prečo to urobil. On sa zatváril úplne nevinne a vraví
"Lebo sa nebránil."

a tá detská úprimnosť, čo sa vzhľadu týka je fakt úžasná. Pamätám sa, ako som sa dala ostrihať nakrátko, prvý krát v živote. Prišla som celá natešená domov a Kubík, keď ma zbadal sa skoro rozpakal. Jediné, na čo sa zmohol bolo "Mami, ty vyzeráš ako stará babka" No, mala som vtedy 22 😅

kili
1. pro 2008

mracik, ten chrobák je perfektný 😀 , ale aj ostatné

monkula
1. pro 2008

ja som si raz dala opätky, a išla sme s Jarkom zo škôlky a on mi povedal: Jeeej, konečne klopkáš ako maminky 😀 😀

xena22
1. pro 2008

Raz som si hodila poobednajsieho slofika a starsi syn zacal cosi vykrikovat a mladsi ho upozornoval,ze:

"bud ticho,mamina oddychuje,co nevidis ze je kotna???"

a starsi na neho premudrelo,ze: "nehovori sa kotna,ale tekotna" 😅

xena22
1. pro 2008

Alebo: "mami,uz si nedas nainstalovat viac babatiek do brucha dobre?Uz nas je dost" 😀

tutifruti
5. pro 2008

Alzbetka: "Dorotka, zlez zo mna, lebo dostanem kruh..."

alionuska
6. pro 2008

😉 Malej Aluške som kupila dvd Rakosníček.A ona mi na druhy den hovori:Kde mam to devedečko.., A ja ze: ake? A ona,no ten Rozkošníček. 😀 😀

mivava
6. pro 2008

Moja Miška včera na prechádzke jednej známej prezradila,že tatinko má pipíka,Mišenka šušurku a mama bobra 😝

kili
6. pro 2008

mivava 😀 😀 😀

martija
7. pro 2008

dneska sme sa rozpravali s nasim syncekom o skolke(ma nastupit v januari),ze tam bude mat moc kamaratov a potom si moze nejakeho doviest aj domov atd.....a nas syn vzdy preferoval dievcata za kamaratky,tak vravi,ze on chlapcov nema rad,ze on si tam najde kamaratku - s blondatymi vlaskami a velkymi cickami!!!!!!! 😲 ,upozornujem,ze takto doma nerozpravame,to sme cumeli a ked sme sa pytali,ze co bude s nou doma robit,tak vravel,ze bude pit mliecko z cicikov 😲 !!!!....a vraj vtedy,ked pojde mama do roboty! tak uz teraz mam strach,co z neho vyrastie za "vtaka"

dalsie jeho hlasky - mami - kuracie masko je na kurenie????

- tato - ukaž mi tovoj zaludok (zalud) 😀
- mami - mozem sa ti zavesti za ciciky???(kojila som ho tri roky - tak si viete vdaka jeho hlaske predstavit,ako vyzerali potom).....

renka9
7. pro 2008

dnes som objavila pocmaranu stenu 😠 .kricala som na malu,ze kto to urobil,ona mi bez rozmyslania hovori - "certy".ja nahnevana na nu kricim,ze prosim ta kedy tu boli certy? ze" maminka ked si sa sprchovala" 😀 .cervik maly,nema ani 3 roky,jak ju napadne hned taka vyhovorka. 🙂 a ako sa pri tom vazne tvari 😎

ankan
10. pro 2008

Môj anjelik krásne povie cica a keď sme výnimočne cestovali autobusom ukázala na jednu pani v kožuchu a skríkla na celý autobus MŇAU. 😀 Pani urazene zahlásila, že je to pravá norka. 😝

nevesta
10. pro 2008

Ankan 😀

slunicko552
10. pro 2008

Sestřenice uspávala malou,ležela na posteli a zpívala,když dozpívala dělala,že spí.Neteř se postavila v postýlce a říká "čekám,čekám".

mimara
10. pro 2008

ahojte, prispejem aj ja....ked som dosla z porodnice...zacali chodit pomaly navstevy...pri jednej som musela prebalit maleho Samka....dobehol starsi syn, ktory ma 4 roky...a poznamenal.....Pozrite, akeho ma Samko maleho pipika,zato ja...mam vacsi..tak sme mu dali za pravdu. A on nato, ale ocko, ten ma pipik ako Samkova Noha....vsetci sme sa pozreli na seba a zacali smiat...co uz...ockovia su Naj.hahahaa

ankan
10. pro 2008

slunicko 552. To mi pripomína ako moje slniečko rozosmialo babku keď sme boli u nej na návšteve: Zaspáva sama v izbe s tým, že jej nechám odchýlené dvere,nech ju môžem skontrolovať. Babka sa išla pozrieť či už spí a Paťka ležala na chrbáte a mala zakryté oči, keď zbadala pomedzi prsty babku skríkla na ňu KUK BABY. Babka sa neudržala a začala sa smiať, tak bolo načas po spánku.

monkula
10. pro 2008

ja omm inule prebaľ+ovala Chiarku, a jark osedel pri nás a potom zrazu vyskočil a povedal: Fuj Chiarka ,ty teda vieš zamoriť územie... 😀 😀 😀

sasanka78
10. pro 2008

myslela som si, ze si dal maly na prechadzke do pusy kamienok... pytam sa ho: co to mas v puse?!... maly na to: jazyk... (mal prazdnu pusu) 😀

cairka
10. pro 2008

malá dnes : "maminka, ja som Sportakus a ty si báger, dobre?" 😨 😅 😀

leva
10. pro 2008

Nasa Simi raz dobehla a vravi,mama Romanko nakakal najprv mäkke a na to tvrde,vyzera to ako torta 😀 😀 😀 😀