"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

melory
3. srp 2007

ale co je vyhoda, ze neumru hladom

leva
3. srp 2007

No poviem vam,ze takto som sa uz dlho nezasmiala,normalne som ofrkala klavesnicu a monitor od rehotu 😀 😀 😀 Aj mna nieco napadlo co sme zazili.Raz sme sli v dost necase k babke,na chodniku bola velka mlaka,nedalo sa prejst,nasa krpata mala 3,5 roka.pozerali sme kade prejdeme,mala uz bola v strese ze tam musime ostat lebo nemame kade prejs,no vedla bol travnik,no nik nevedel ze je taky premoceny,mala najskor namietala,no potom isla,ako sme stupili hned sme sa zaborili do blata,konecne sme slapli na chodnik,mala sa pozre na tenisky a vravi...no a teraz mam kvoli tebe cele tenisky zaj...ne. 😅

vesi
3. srp 2007

😀 😀 😀 ked naša staršia dcéra začínala rozprávať, tak si pospevovala ťap, ťap, ťapušky a na konci, kde má byť príde kocúr zapláta, spievala príde kokut zapláta, ale poviem vám z jej úst to znelo trošku ináč 😀

olivinka
3. srp 2007

super tema, tie deticky su jednoducho uzasne. Moj synovec ma 2,5 roka a ked sa jeho mama po nejakom vyparatenom zbojnictve opytala, ze si ty normalny? maly sa nedal a ohradil sa: "Ja som neni normalny, ty si normalny"! a bolo. Isli sme sa popucit. no a vychovavaj potom.

melory
3. srp 2007

nas zacal tiez skusat, ty si nenormalne soplave hovienko

ukana
3. srp 2007

mimusiacik, ked uz sme pri tych reklamach, ja som vcera dala malemu jogurt ACTIVIA, ze nech ho zje, ze jogurt je zdravy ( poslednu dobu moc nechce jogurty) A on na to: Maminka to nie je na zdravie, to je na nafuknute brusko!
televizor poleti zachvilu z okna 😖

melory
3. srp 2007

my televizor nemame...mozno preto nemozem az tak prispievat

kamajka
3. srp 2007

A naša malá keď mala niečo vyše dvoch rokov tak sme šli do obchodu, viezla som ju v košíku a obzerali sme Granko. A malá pozerá na cenovku a znechutene vraví: "No, dvesto kojúúún... Vysejem sa!!!" (na cenovke nič také nebolo) 😀 😀 😀

kamajka
3. srp 2007

"Viktorka bozkaj babku."
"Nieeeeeeeeeeeeee!"
"A prečo?"
"Lebo je hnusná, pokrčená!"

leva
3. srp 2007

kamajka 😀 😀 😀

kamajka
3. srp 2007

😀 😀 😀
Viki pozerala rozprávku minule a to treba prepínať časti.
Ja som bola pri počítači a malá mi hovorí:
"Hej, hrošica, zapni mi!"
"A to ako sa so mnou rozprávaš?"
"No tak hrošíííík, zapni mi..."
(Mimochodom nie som hroch mám 47kg 😀 )

mimusiacik
3. srp 2007

😀 😀 😀 😀 😀 brucho sa mi natriasaaaaaa 😀 😀 😀

expertka8
3. srp 2007

Hviezdičky (4 - 5ročné deti ) preberali tému zvieratá a ich mláďatá.Učiteľka sa pýtala detí: - Ako sa volá ocko kačky? Deti si nemohli spomenúť, preto im našepkáva : - ka , ka, kače.. Maťko vykríkol : - Káčer Donald

Maťko v strednej skupine nazval rodinku svine domácej : "sviňa, sviňaci a ocko je sviniar "

expertka8
3. srp 2007

...prevzane..."Moju krstnú dcéru, keď mala tak 3-4 roky veľmi tešili pochvaly. Preto ak sa činila v kuchyni, hovorili sme jej, že je šikovná kuchárka. Ak nás česala, chválili sme ju, že je šikovná kaderníčka a podobne. Až raz, pri upratovaní bytu po maliaroch, ostošesť pomáhala kefou drhnúť parkety. Nikto si to však nevšímal a preto sa rozhodla pochváliť sama: Oci, však som šikovná ...... a zasekla sa, lebo nevedela pomenovať prácu, ktorú práve vykonávala. A tak sa opýtala: Ocko, ako sa volajú tie tety, čo kefujú?"

elliana
3. srp 2007

😀 😀 😀 😀 sa tesim, co ma caka, ked Zoja povyrastie...ale fakt sa dobre bavim 😀 😀

makelka
3. srp 2007

dámy musím uznat že jste mi pro dnešek zvedly náladu 😀 😀 takhle krásně jsem se už dlouho nezasmála, tak i já přispěju svou troškou do mlýna. Když byly ještě moje sestřenice malé, ta mladší hrozně ráda věšela prádlo s babičkou ale nikdo jiný to dělat nesměl, pokud to viděla ona. Jednou opět věšely prádlo a já se houpala v houpací síti a najednou se ta moje sestřenka otočila a jak podávala babičce to prádlo tak povídá: "Co na mě tak blbě čumíš" 😀 😀 😀 😀 Nevěděly jsme jestli se smát či jí dát na zadek. Těším se co za perly bude plodit můj syn 🙂

dali
3. srp 2007

Tak já přidám:moje dcera když jsem byla těhotná a bolelo mě bříško tak se na mě podívala a říká:máš křečí,budeš rodit? 🙂 🙂 🙂

mimusiacik
3. srp 2007

🙂 no tak kaciiiatko...slzy mi tecu...uz mam tricko mokreeee....to ked budem mat cierny den...pridem si sem pre naladu...a ti co maju bujnu predstavivost a hned slova vidia,tak ti maju po chlebe - svalovka zarucena... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
3. srp 2007

no smejem sa do popuku, momentálne som si spomenula na kámoškinu dcérku ... chodila s tatom občas do dielne a raz nám hovorila "chodím s tatom do dielne, pracujem tam a ked sa mi čosi nedarí tak si zahreším do pi.. do pi.. do pi..

tilly
3. srp 2007

môj malý dnes v bille sedel vo vozíku, zbadal hrozno a začal kričať, ho.no ho.no 😀 no, on kričal hrozno, len to tak znelo 😀

mia.
3. srp 2007

Práve som si spomenula... keď som začala chodiť s mojím mužom - jeho brat mal vtedy tri roky a veľmi rád asistoval pri práci s drevom... Raz som k nim prišla a mala som taký prívesok - drevené M a on sa ma vtedy spýtal:Aj ty si bola na drevo?

kamajka
3. srp 2007

Nedávno sme sa boli kúpať keď boli tie horúčavy na jazere, a sestre akurát končil menzes, ale pre istotu si dala vložku, tenké nohavičky a na to plavky...
Dnes sme išli s kamarátkou von, a ona sa chce ísť niekam kúpať (je z BA, je tu na návšteve 🙂 ) a malá jej hovorí: "Vejonika, pojdeš s nami na Teplý Vrch? Tam je taaak dobjeeee, tam sa mooože cikááááť do vody a kúpať s vloškoooou...."

bubaczik
3. srp 2007

no mna napadlo teraz,ze ked sme boli s detmi v tatrach,tak ako sme sa prechadzali a nieco sa z muzom dohovarali,tak moj petko zacal otravovat,tak mu muz povedal "vytrim!"a on mu na to,"ty si vytri rit" 😀 podotykam muz je trnavak,a rad pouziva vychodnarske vyrazi,aj ked niektorym ani nerozumie 😀

maca21
3. srp 2007

raz, ked som mala na prázdninách neter (3roky) a išli sme k manželovej starkej lebo prišla z nemocnice a malá sa má celú cestu vypytovala, že kde ideme tak som jej vysvetlovala, že pozrieť jednu starú tetu, lebo je chorá a došli sme tam a ona kuká na babku a pýta sa ma: to je tá stará baba čo je chorá? skoro som sa pod zem prepadla

alebo máme yorkshira a malá hovorí pred návštevou: že, Sisina(pes) ked bola malá tak bola malá a vrtká ale teraz je už veľká a trtká 😀

mimusiacik
3. srp 2007

😀 😀 😀 maca21... 😀 😀 😀 No.1*!!! 😀 😀 😀

maca21
3. srp 2007

ona je u nás skoro každý víkend takže to máme veselo 🙂 ked ma niečo dobré napa´dne dopíšem 😉

adda
3. srp 2007

ja som svojmu 3 r. synovi vyznala lásku asi takto _ty môj malý kocúrik", a on mi "ty moja kocurka"

petrolejka
3. srp 2007

Synovec (4), když k nim přišel Mikuláš, donesl Čertovi obrázek, co namaloval a řekl mu, že si to můžou v pekle dát na nástěnku. 😀 A jeho mladší sestra tam stála hrůzou bez sebe a on to komentoval Mikulášovi: "Asi je v šoku" 😀

adriana111
3. srp 2007

keď mala Natálka asi 3 roky, tak čokoládovú tyčinku nazývala "pičinkou" 🙂