• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
Jaj, volačo mi napadlo. To bolo tak cca pred dvomi rokmi, boli sme na návšteve u kamošky, kde sa hral s legom jej detí. Ked sme boli na odchode, hovorím, Mareček, pekne to uprac, lego daj naspat do krabici. Neštastne sa na mna pozrel, psie oči urobil chytil si nohu a hovorí ... "jaj, bolí ma žlčník " :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Nas maly ked zacinal rozpravat mal svoj vlastny slovnik ako napriklad: obyvacka - obabicka, cokolada-totajada, ak ma napadnu dalsie napisem, lebo ich bolo dost.
31. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
miločka taky se přidám s vlastním slovníkem mého syna...dneska je to velký téměř 2metrový kluk,ale ve 2-3 letech téměř nemluvil a když tak mu málokdo rozumněl.Takže to u něj vyvolávalo záchvaty vzteku,pláče a samozřejmě pak nechtěl mluvit.Jednou jsme stáli v chodbě že jdeme ven a on pronesl BAKOČ tak já mu podávám bagr,vrtí že ne,tak koláč,to taky ne a už natahuje...postupně jsem mu podávala všechno co jen mi na mysl přišlo a nakonec protože už řval jak tur mě tak naštval,že jsem ho vystrčila ven ze dveří a za šíleného řevu jdeme do vesnice nakupovat.A protože má můj syn výdrž,řval celou dobu nákupu,potkáme tchána ten mu slibuje,že ho povozí v traktoru,ale kluk jen řve a chce bakoč..tak nás děda naložil a dovezl k tchýni,že snad kluk přestane.Než jsem ji stačila říct co se děje,kluk se v chodbě rozběhl k čepici kterou tam zapomněl,nasadil na hlavu a s blaženým úsměvem pronesl BAKOČ....tak a konečně jsem věděla co chce....
31. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jely nedávno s holkama kolem větrných elektráren a holky se nemohly vynadívat. Pak jsme se kolem vracely zpátky a 5letá dcera po cestě spala, tak ji ta nejstarší budila, aby se znovu podívala. Ta otevřela oči a s okouzleným výrazem říkala: Jé, tady jsou další elektrické větráky a taky se točí!!!
31. kvě 2010 ve 21:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. kvě 2010 ve 22:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dalši slovník môjho vnucika bol:mladsiu dceru ktora sa vola Lenka volal Aňa, jej manzel Peťo volal ho Bobo, auto-ap, oco-aba, manzel ma rad historicke knihy a tak malemu vela rozpraval z obrazkovej knihy Dávne civilizácie, ktorú maly nazval kiňa baďa, nakoľko tam su chlapi s bradami. Dcera ma tie jeho výrazy zapísane, lebo aj on sa už teraz na niektorých smeje.
31. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
más synovca a ten má hlášky-při ohni se zaohňoval,při děšti se propršel a pak přišel pomočený(místo mokrý)......
1. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už sa teším na svoje deti. Sa smejem... Super.
1. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky no tak toto je super stranka a to som precitala iba dve a idem sa popukat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lepsie ako kocurkovo vecer budem z manzelom citat namiesto vtipiv

ja si spominam ked sme boli u svagriny a moj krstny syn ked sme uz odchadzali hovori krsna druhy raz prines celny pinc s kokotom
(to bol cierny princ s kokosom) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:bolo to uz pred 13timi rokmi ale ked si na to pomyslim tak sa s chuti zasmejem

1. čer 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, jestli jsem to už nepsala. Mám 3,5 leté synovce - dvojčata.
Letos chodí poprvé do školky a mají naučenou větu: Jmenuju se Vojtíšek ..., bydlím na ... a ve školce mám jablíčko (značku), druhý: Jmenuju se Matýsek ..., bydlím na ... a ve školce mám zvoneček.
Jednu dobu to mleli pořád dokola, až to brácha (jejich otec) nevydržel a řekl jim: Já jsem tatínek, bydlím na ... a v práci mám hovno.
Klukům se to samozřejmě strašně zalíbilo a všude to vykládali. Švagrová je to horko těžko odnaučovala.
Jednou je brácha vezl do školky a Vojta si zase vzpomněl na svou větu. Když domluvil, brácha na něj: A co mám já? A Vojta mu odpověděl: Hovno říkat nesmím, tak nemáš nic!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 15:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje dcera (necelé tři roky) udělala v obýváku bordel se svýma hračkama,tak jí říkám,seber ty hračky a odnes je do pokojíčku,ona se tak rozhlédla po těch hračkách,otočila se na mě a říká:Myslím,že to nezvládnu,nejsem chobotnice :grinning:
2. čer 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A ještě jedna:Před časem manžel na malou kvůli něčemu nadával a ona se na něj tak podívala,výhrůžně zvedla prst a říká:A už nechci slyšet ani slovo :sweat_smile: :grinning:
2. čer 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes hovorim malemu:dostanes uz na zadok,a on mi hovori:nenajdes mi zadok,lebo som si nanho sadol :grinning:
2. čer 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak přidám taky jednu dnešní perličku :slight_smile: Rozhovor: Já:,,Simonko, co půjdeme dnes nakoupit? " Simonka: ,, zeleninu" Já: ,,A co ještě?" Simonka: ,, rohlík" Já: ,, a něco sladkýho nechceš? Tam kde prodávají rohlík, tak koupíme třeba bu...bu...(myslela jsem buchtu:slight_smile:) Simonka: BUČEK :grinning: ach ty babičky, já bůček doma vůbec nedělám :sweat_smile:
22. čer 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. čer 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem šla pro starší dcerku do školky i s kočárkem s malou. Děti byly ještě na zahradě, tak se ke mě seběhly děti kouknout na mimčo a jak na ni začala Aňa mluvit, malá se začala řehtat. Načež se ke mě přitočila Aniččina spolužačka a šeptem mi říká: Teto, víš, že to tvoje mimino nemá zuby??? :grinning:
22. čer 2010 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ked som bola tehotna s druhym synom moj 3 rocny sym mi povedal; ,, mami uz nepi tolko vody ved to babo utopis''. :grinning:
22. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úžastne som sa pobavila. :grinning: :grinning:

My sme toho staršieho minule učili, že keď si prdne alebo grgne, musí povedať pardón. Mangi ho večer kúpal a z kúpelky len počujem "bublinky" vo vode. :slight_smile: A mangi hovorí malému - No Matúško a čo teraz povieš? A malý - no pedsa prd (jasne, že to "r" bolo také akože)
27. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A druhé ma napadlo u mojej segry. Moja najmladšia segra má o 15 rokov menej ako ja. Keď mala asi tak 2,5 roka, vyprávala nám nejakú príhodu. Záverečná veta bola - a domov sme isli skatkou. Tak sme sa jej pýtali s ktorou Katkou a ona zúrila - nie s Katka, s katkou. A takto dokola asi pol hodinu, kým sme prišli na to, že pôvodný text má znieť - išli sme domov skratkou. :slight_smile:
27. čer 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff, pokročilá hodina a ja tu slzím od smiechu. :slight_smile:

Moje krstniatko bolo v kostole. Ľudia si zrovna odávali ruku a hovorili - POkoj a bratská láska nech je medzi nami". Malý počúval, a keď zostalo ticho on na celý kostol spieval - "Dajte mi pokooooj, dajte mi pokooooj. :grinning: :grinning:
27. čer 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
odávali = podávali :slight_smile:
27. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas 3 rocny vnucik vcera rano prisiel k nam do spalne a manzel este lezal na chrbte a nohy mal natiahnute. On si sadol na jeho nohy a hovori: dedko to su kolajnice a ja som vlacik Tomas. A zacal na dedkovi poskakovat, az si dedko prdol. Maly hovori: dedko asi praskla kolajnica.
27. čer 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@milocka29 kolejnice nevydržela nápor mašinky Toma? :grinning:
28. čer 2010 v 08:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa presne tak, vlacik prilis rychle jazdil :grinning:
28. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasna temicka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My mame zapisnik :dizzy_face: - Pomoc- menam,lietadlo- mote,doma sme- metete,kvietok- kekoc(vsetko makko) a vela ,vela dalsich slov
Asi pred pol rokom nas s manzelom zacal oslovovat MAMTIK-skratka pre mamka+ tatik
Najviac sa mi pacila dazdovka- plazenica- toto som prevzala od jednej kocky z MK :wink:
28. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pridávam výrok nášho drobca v školke: "Prezúvačka ma už nebolí..." Prezúvačka=noha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamka, simko si prosi pičočky /piškotky/. :grinning:

Od vikendu mame nove slovo.
29. čer 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sa tu človek nasmeje čo tie deťúrence vymyslia ..........................my sme boli nedávno na zmrzline v meste sadli sme si za stôl a vedľa pri stole sedeli dve babky a dedkovia ,o chvýlu im predavačka doniesla zmrzlinové poháre a náš mali nezaváhal a vraví na plné hrdlo... pozrite čo tie koťuhy majú...no nevydržali sme sa nesmiať :grinning: :grinning: :grinning:

ale v niektorých situáciách by sme sa aj niekde skryli od hanby čo ich to napadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
AJ ja sa pridávam... sedeli sme v trolejbuse a nastúpila pani s rastúcim bruškom a moja mala na celý trolejbus"Mama pozri aká tučná teta"tak vtedy by som sa tam radčej nevidela...
1. črc 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek