• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
18. črc 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes moj synovec4r rozpraval babke(mojej mame).... ze ma kokodilove slapky a ide s nimi do hovadska :grinning: v preklade ze ma krokodilove slapky a ide do Chorvatska :grinning:
25. črc 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Brácha má téměř 4letá dvojčata. Asi před 14 dny je vzali na výlet do Jeseníků. Vyjeli na Ramzovou nebo kam lanovkou a dolů, že už půjdou pěšky. Asi v půli kopce potkali nějaké dva starší manžele, paní se zastavila a ze slušnosti se dala do řeči. Že jsou kluci šikovní a jaká je to štreka, že ty kopce jsou velké a že je už úplně unavená a kdesi cosi.
A náš Vojta se prý na ni podíval a řekl jí: Na horách jsou vždycky kopce a když nechceš být unavená, tak tu příště nelez a seď doma na prdeli u televize! :grinning: :grinning:
(tohle bohužel ujelo bráchovi nějakou chvíli předtím, když kluci skuhrali, že je už bolí nohy)

Tak se prý rychle rozloučili, než to paní docvakne.....
25. črc 2010 v 19:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lucisa :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt dobre :grinning: boze pred tymi detmi clovek nic nemoze povedat :sunglasses:
25. črc 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja malá včera "pomáhala" ocko a keď zbadala meter z nadšením zvolala "mér" ideme merať. :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja zasa píšem skrátene ako dcérka pomenovala meter. Pomáhala ockovi :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 19:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamaradky syn se ji ve svych trech letech zeptal na velmi pragmatickou otazku: "Mami a az ja budu velky, tak ty budes stara nebo mrtva?" :grinning: :grinning: :grinning:

Miriam ma hlasky porad jako kazde dite, ale kdy jsem se za ni fakt stydela bylo, kdyz kousek od nas v tramvaji sedela pani, co mela tiky v obliceji a Miri z ni byla uplne uchvacena a celou dobu to po ni napodobovala.
29. črc 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
prispejem aj ja. Mám prváčika a učili sa zvieracie rodinky . Takže citujem:
"Svina, kňaz, prasa...
:slight_smile:
"- maaami, babka mi povedala, že čerti neexisktujú, že len cigani...."

29. črc 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esperka a ten "kňaz" to malo byt ake zviera? :slight_smile:
30. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasa ma obdobie, ze vsetko chce zdrobnovat a tak dnes pitie nazvala pičinko
30. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esperka - to by aj mna zaujimalo :slight_smile:
Nas syn ked mal asi 3r prisiel z dvora domov a zahlasil - tatik kakal na stolicku- hned som si pomyslela co to ten nas tatik vyviedol- az ked ma synator vyviedol von a ukazal stolicku kde sa vykakal vtacik mi to trklo:grinning: vtacik a tatik znelo uplne rovnako :wink:
30. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kanec:slight_smile:
:slight_smile:
30. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj sme si zapisovali perličky , no nechcem sa teraz hrabať, aby som nepobudila deti. No vyhrabem a prispejem.

tatik a vtačik:slight_smile: no je tam podoba, ak sa to povie detsky
30. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam o 9 rokov mladsiu sestru a ta ked bola mala, tak nehovorila "to je lepkave", ale "to je jebkave" :slight_smile:
30. črc 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamiii, ked ja budem mat babo, tiez budem mat prsia??? A tiez budu take skarede???

:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. črc 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simonka našla fotku, když jsem s ní byla těhotná těsně před porodem : ,,maminko, ty si nosila velké bříško" Já: ,,a teď už mám menší, že? " Simonka: ,,ne" :sweat_smile: :sweat_smile: Není nad dětskou upřímnost :grinning:
30. črc 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kamrát naučil svoju 2oj ročnú dcérku ospravedlňovať sa za neho keď si on prdne!!! A malú to dosť baví... Pau don :grinning:
30. črc 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
S malou sme si čítali básničku "...čierne oči, čierna tvár - to je ujo kominár"..... na druhý deň sme v obchode stretli rómskeho chlapca a dcérka na neho celý čas ukazovala prstom - "ujo kominán, ujo kominán!!!!!"
31. črc 2010 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. črc 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je opica opiča
31. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. črc 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sssimi tak to nema chybu :slight_smile:
31. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tato tema nema chybu :grinning: :grinning: mam sice cely monitor oprskany co sa stale len smejem ale super :grinning: :grinning: tesim sa ked nas zacne viac rozpravat....zatial sa mu moc nechce ale co povie tak to povie celkom pekne, jedine slovo co sme museli desifrovat bolo "aua" - to je postavicka :slight_smile: akakolvek. Obcas ked ma rozculi poviem boze alebo jezis a krpec si to uz osvojil a mali sme v kuse "boze" a "jeziiiis", teraz si to skratil na "boziiiis" :grinning:
neter (3 r.) si oblieka putinky - pancuchy, ja ked som bola mala som bola bekako - dievcatko, brat si obliekal ungalolo - netreba prekladat ze je to sveter, ze? a verim ze aj kaguga je zrozumitelna a viete ze je to cokolada :grinning: :grinning:
druha neter mala zo tri ci styri roky, boli sme u brata na navsteve, uz sme odchadzali ale este sme sedeli v aute a rozpravali sa a neter nas vyprevadila so slovami "ved uz startujte do prcic" :grinning: ked sme sa dosmiali startovali sme :grinning: :grinning: svagrina je doteraz trosku mimo z toho ked jej to pripomeniem (kvoli srande samozrejme, kto by sa hneval na trojrocne dieta) :grinning: :grinning:
31. črc 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi pred týždňom moja 3 ročná dcérka rozprávala s tatíkom(je pracovne v Prahe) cez skype. Sedela holá lebo bolo strašne horúco...A rozprávala mu tatí a vidíš jaké mám už dlhé vlasy a vidíš jakú mam holú pinduľu? nám to pripadalo strašne smiešne :slight_smile: a keď sa jej nechce spať tak vždy pribehne a skríkne keď som bola mala tak som nemala zuby :grinning:
1. srp 2010 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dusanab - Milé. :slight_smile:
1. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Učila som synka názvy jednotlivých prstov na ruke a vyšlo z toho toto: "palec, ukazováčik, prostredný, náušnica, malinký..."

"- maaamiiii, ja kedy vyrastiem, tiež budem mať nevestu?
- áno, samozrejme.
- ehm, aj druhú , aj tretiu..."

_ "maaaami , my sme takí rovnakí, podobáme sa, že?
- áno, chrobáčik.
-ale ty máš také vjasky
- áno, mamka má dlhé vlásky a ty si chlapček máš kratučké
. nie, vjasky, ale vjaky / preložím: nie vlásky , ale vrásky.../" :grinning:
2. srp 2010 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
2. srp 2010 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2010 v 01:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hláška mojej dcéry - maminenka moja zlatá ja ťa tak ľubim , ty si také moje slniečko, také tučné a vyrážkové
hláška môjho syna - 6 rokov -mami a ked ymi vysvetlíte žeako sa roia deti ? No ked Ajko príde čas tak ťa ocino alebo Roman ( nevlastný otec a môj manžel ) vezmú na taký chlapský rozhovor a všetko ti povedia. A aj mi to spolu ukážu ? :grinning:
2. srp 2010 v 01:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek