• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
Už môžem prispieť aj ja našou troškou, čipsiky vola pičiky pripadne pipiky a najlepšie to je, keď nacelý ibchod kričí pičiiikýýýý. :grinning: akže sa radujeme.
3. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masinka s tou reklamou máme tiež skúsenosť, neviem prečo naša chodí ku skrinke kde je v stene elektroinštalácia a vykrikuje, že je tam bombam (bomba) a to vždy len po reklame na listerin :D

Okrem toho keď ide reklama na veselú kravu, tak tam spievajú, že v kotli si syr roztavíme... a naša už pri úvodných tónoch kričí sisyr sisyr
3. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nasa 4r sa prave naucila "r", tak ho pcha vsade a hlavne namiesto "l"... takze z toho vznika naozaj vselico :slight_smile:. No a este nevie poriadne "k". Takze napriklad dnes vecer mi chcela povedat, ze je hladna ako vlk a vyslo z toho, ze je hladna ako "vrť" :slight_smile:
4. srp 2010 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminuska :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Len by ma zaujímalo, kde tá malá neterka vzala tie škaredé slová :slight_smile: :unamused:
Inak zase som sa nasmiala, toto je super téma.
4. srp 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussy23 no neviem ale malá začala chodiť do škôlky a tam je to niekedy fakt veselé.
Alebo ja mám pod oknami pekne ihrisko, umelý trávnik a teraz večer spíme pri otvorených oknách , takže tam hrajú aj muži , ale aj dospievajúci chlapci a ten slovník ti poviem to je katastrofa.
Ja som mohla pri synovi hovoriť , vysvetľovať a bývalý miuž mu nie raz pohrozil že mu naloží na zadok ale on sa doma zväčša držal a potom to vybalil na najnevhodnejšom mieste.
Ale ked mal tých zhruba 8 to prestalo uplne, teraz s ním nemám žiadny problém a ani v škole nie su na neho stažnosti podobného rázu . Netvrdím však že medzi chlapci to občas nezavalí :angry:.
Ja plne chápem mamičky ktoré sa sťažuju že ich dieťa rozpráva ako kočiš, a sama viem že to nemusí byť z domu . nevravím že aj ja nepoviem do riti, do prdele, kurnik a keď som max. vytočená tak " kristaboha" ale toto čo on používal teda nie.
Aj som s ním včera hodila reč, že prečo či si spomína a on mi povedal že si pripadal ako veľký chlap :wink:
4. srp 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, holky, taky se přidám ... když byly mému staršímu 2 roky, znal perfektně všechny značky aut ( taky chodil na procházky jen kolem parkoviště, jinam jsme ho bez řevu nedostali :grinning: ) - a jednou volá: "Maminko, maminko, auto na čokoládu!" Já jsem absolutní neznalec v této oblasti, vždy se musím kouknout na logo a tak obhlížím všechna možná auta ... až najednou ho vidím! Bylo to Subaru, v logu mají stříbrné hvězdičky na modrém poli jako čokoládovny Orion ... :grinning:
4. srp 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
4. srp 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moj manžel sa holil a drobci to ešte nikdy nevideli, dal si holiacu penu na tvár, ked ho zbadali, tak zdrhli s kupelne s krikom "čeéééééért" a po chvili, ked sa takmer oholil, tak malá k nemu "oco už si oholil čert?" :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maminuska ..to ze si pripadal ako velky chlap..nuz moze byt...co sa tyka vulgarizmov, aj ja som pisala o par stranok dozadu...tiez mal obdobie,kedy hrešil, potom to prešlo...nuz a potom mal nejakych asi tak 11-12 rokov a pyta sa ma : Mami, čo povieš, ako je to so mnou v tej puberte???
ja na to: A ty si v puberte? A ako si na to prisiel?
Matej: No......lebo hreším a plujem :slight_smile:
4. srp 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dulkagabulka :grinning: :grinning: :grinning: tak to drobci sú už v puberte na nich sa to už prilepilo...
4. srp 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som minule nedavala pozor a zahresila som si "do prdele". no a par dni na to som nasla nasho lukasa v pracovni ako sedi pri auticku a nieco si hudre popod nos a ked som sa zapocuvala, tak on si pekne po svojom opakoval: do pldele, do pldele, do pldele.... pekne viac krat za sebou a bez "r", kedze to mu este nejde. :wink:
4. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas Danielko chodi na dedinu so starkymi a u prastarkej sa kuri v peci. Tak sa pytal, ze co to je a mu povedali, ze sa kuri pripadne nekuri. Kedze je este stuplik nevie dobre povedat r, ale je ho tam trosku pocut. Raz sa tak vratili od prastarkej a ja sa ho pytam: "No co Danielko ako bolo?" a Danko: "Ku(r)va neeee." Nekurilo sa. :grinning:
4. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
viete ako dokaze skomolit moj starsi syn kombinaciu toaletny papier?...u nas je to papierny letaaaaaaaaaaak......stale sa z toho smejem :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amdeis :grinning: :grinning: :grinning: tiež dnes perlil...učíme sa vyslovovať Z a dnes miesto zvoní tak zahlasil "doní"... :unamused:
4. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
trampolína = prontalinta
a nedokáže povedať kocúr, povie cukor. kocúrik cukorik, kocúrkovo cukorkovo :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je este bublifuk - bibabo. Ked Simonko vola na Danielka krici Dadoooo, co je ok. Ale ked Danielko vola na Simonka krici tiez Dadoooo. A na tom sa uz rehli cela rodina ze na seba pokrikuju Dadoooo sem.
4. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mal nehovorila do nadávna na otázku Ako sa voláš? svoje meno, ale vždy meno brata... :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá dnes "On mi nechce dať sosák..." sosák=foťák :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jedna perla mého staršího: cca ve věku 2,5 roku jsme byli na oslavě bůhvíčeho - přítomno bylo skoro 30 hostů, meti nimi i moje hooodně těhotná sestřenice. A Kuba se ptal: " Maminko, proč má teta tak velké bříško?" odpověď: " Má v něm schované miminko." A všichni ztichli očekávajíc další nutnou otázku ... a synátor se na celý sál zeptal: " Ona ho snědla?" :grinning:
5. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som isla z obchodu a za mnou isla jedna mamina s asi 2-2,5rocnym chlapcom a ten sa jej pytal ze aky casopis kupila.ona ze bajecnu zenu.a on nedokazal povedat bajecnu tak stale opakoval vajecnu zenu :grinning:
5. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas je momentalne hitom vyrok, ktory naucil lukasa dedko, ked isli okolo nas policajti: jezisi, polisi. lukas to vykrikuje vzdy, ked vidi policajtov :slight_smile:
5. srp 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když vždycky přišel manžel domů, tak jsem se kluků ptala "kdo přišel?" a oni to (než se naučili lépe vyslovovat), zkomolili na "do pi.e" (to chybějící písmenko je "č" :grinning: ), a v autě "kdo řídí" = "do řiti".
No a jednou mi takový porychlený řidič vjel do cesty tak, že jsem musela dupnout na brzdu, abychom nebyli v sobě, v afektu jsem zařvala "idiot" a zatroubila na něj - no a vzadu v autě seděli kluci. Od té doby když někde někdo zatroubí, začnou vykřikovat "idiot, idiot" :grinning: :zipper_mouth:
5. srp 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
neskutočná téma :grinning: skveláááááááááá :sunglasses: :sunglasses: :wink:
7. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amdeis to s tymi menami nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Keď bola dcéra malá : Vieš čo mami, moje bábiky majú ešte sviežejší duch (dych) ako ty, lebo používajú winterfresh :grinning: :grinning: (veľmi som sa čudovala, ako dokázala povedať vinterfreš :grinning: )
7. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tusim prispejem aj ja. pred par dnami som starsiemu synovi ( 2 roky a 3 mesiace) vysvetlovala, ze si musi obliect slipy, lebo aj tatinko take nosi, aj dedko. pozrel na mna a vypadlo z neho: " aj babka" no musim sa ja veru pozriet na tu nasu babku, ci nema nejake to tajomstvo pod suknou. hahhaha
7. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek