• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
27. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je taká držka prostredný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Babka varovala mojich starších synov a boli na vychádzke. Babka kričí na toho staršieho:,, Poď lebo si odtrhnutý ako z vagóna" On neposlúchol. Tak sa na neho otočil prostredný syn:,, Napočul si, že si odtrhnutý z vagíny."" :sweat_smile:

Teraz čerstvé:
Raz sa pýtali ako sa narodili. Najednoduchšie bolo vysvetliť, že mir rozrezali bruško a vybrali ich. Prostredný nosil toho najmenšieho. Tak som mu vsvetlila, že dostane pruh a budú mu musieť rezať bruško. On sa zhrozil:,, Čo zas budem rodiť?????????????????" :grinning:
27. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@atrami vidim ze mas doma tiez take male drzky jak ja ale stoji to zato :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atrami teraz sledujem ze ty mas troch chlapcekov a ja teraz cakam tretie dievcatko.....
27. srp 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea0903 no moja, dáme to dokopy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ???????????????
27. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atrami neni problem....moja starsia vezme do parady toho najstarsieho prostredny si sadnu aj vekom a mladsi musi vydrzat na malicku kym sa narodi a potom bude zurka :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea0903 , dobre si to roztriedila :grinning: :grinning: :grinning: Prostredný je na blondínky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atrami no akurat moje su blkondave obe a ta postredna ma modre okale,,,,,mladsia bude ale carnula :grinning:
27. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj baby ahojte ako som sa len nasmiala na niektorych hlaskach :grinning: ja mam sice este krpatu bude mat este len 1 rocik ale asi by som si mala vypytat od draheho na jeziska nejaky pekny diarik kde si pomalinky budem zapisovat ...
no podelim sa s vami s hlaskou mojej 4 rocnej susedky isli sme spolu autom na kupalisko ona s maminkou a my traja :slight_smile: a vravi mi : " teta Lilika a ty sa naozajsky zblaznis ked ma uvidis ako si viem ruky aj vaginku ponorit ! ja budem v tej vode naozajska sexica blaznica " mo j muzik to ledva ustal za tym volantom a musel sa fakt velmi drzat aby to odsoferoval a my dve (ja a suseda-jej mamina) sme sa rehotali ako kone :grinning:
27. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trdielko149 ty kokos tak to mala zaklincovala statocne.....a diarik ti radim :grinning:
27. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trdielko149 , :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a teraz rýchlo očistiť monitor od kávy :slight_smile:
27. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Syn išiel s babkou a oproti ním riadne vyvinutá kočka, on len hvízdol ,, Fíha aké ich máš veľké, kojíš? Lebo moja mama má tiež také kozy a kojí." :sweat_smile:
Niekedy by som sa fakt najradšej prepadla od hanby :wink:
27. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@atrami ci paaana tak sa mame na co tesit :grinning:
27. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dorotka pri raňajkách:Mamíííí, maminkáááá, mamííííí, mamííííí.... Prosím.... D: o ktorej chodia kravy spávať?

27. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u holiča:
Paťko,ako chceš ostrihať ?
Dohola ! Aby ma maminka nemohla šticovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@traktor :grinning: :grinning: :grinning: No chudák Patrik,vybral menšie zlo :grinning: Radšej tlstá ako tehotná :grinning: alebo že by opačne ? :sweat_smile:
27. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera chcel syn po večery nanuk. Ocko mu hovorí, že nie, že si zachladí bruško a bude mu zle. A malý na to:
"Ale ja mám bruško teplé, potrebujem si ho ozimiť..."

Alebo včerajšia otázka: "Mami, a čo drží zem na zemi?"
27. srp 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
spomenula som si na príhodu s najstarším synom. Mal asi 3 roky a boli sme na Bradle na mohyle. Keď sme sa vrátili, dedko sa ho pýtal kde bol. ,, Na návšteve" a dedko sa ho opýtal, že u koho. ,, Boli sme pozrieť jedného uja a jeho dom." dedkovi to nešlo do hlavy, tak sa ho pýtal ako sa ten ujo volá. Paťko :,, ujo generál Štechánik/Štefánik/" :wink:
27. srp 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako ma 2,5rocny syn prinutil upratovat.... Hovorim muzovi: „tak sa mi nejako nechce ist,ale treba umyt zachod a kupelnu.”a zrazu pocujem zvlastny zvuk akoby zachodova kefa cistila misu.„ej,to bude asi maly!”pridem tam a on fakt „cistil” wc. A syn na to:„tak a umy uz len vanu” :grinning: to mi teda presiel cez rozum
28. srp 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozerali sme s deckami fotky z tabora a Ema (8) hovori: "Mami, tento chlapec je fajciar"
Skoro som odpadla, ze asi 9rocny chlapec fajci a este k tomu v tabore.
A Ema pokracuje: "Vies, on byva vo Fajciarsku"
Vtedy som pochopila, ze chlapec je zo Svajciarska :grinning:
28. srp 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jé, to je dobré téma :grinning: :grinning: :grinning: To se fakt nedá vymyslet, ty zápichy :grinning:

Kamarádka šla s dvěma svými kluky po hlavním nádraží v Praze, zrovna byl nějaký důležitý zápas ve fotbale, a tak potkali velkou skupinu policajtů - těžkooděnců v helmách, s obušky a se štíty. A ten menší klučík zbožně na ně koukal, pusu dokořán, rozsvícené očička a jen zbožně zašeptal: Rytíři.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
28. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. srp 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasad. si ho zivo predstavujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
29. srp 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasad. Roztomilý :grinning: (a navíc měl v podstatě klučina pravdu).
29. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
6-rocny syn povedal, ze by chcel počítač iBook. sme mu povedali, ze je este maly. a on na to. "ved nemusite mi ho kupovat, nemusite si minat peniažky, ja napisem Ježiškovi."
29. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá včera kreslila farbami, nakúkam ponad plece, že čo sa tak na tom smeje :confused: vyzeralo to ako pánsky pohlavný organ, tak čakám, čo povie :sweat_smile: ona, že mamička, to je k´bik! ja: fíha, no môže to byť aj kĺb - aká je len múdra na svoj vek :dizzy_face: ona: mamička, k´bik - to, čo sa mačiatka s ním hrajú! klbko :grinning: ale som si vydýchla
29. srp 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renca3 tak kde je problém ? :confused: :grinning:

29. srp 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
...aj ja pridam... my máme tri postielky-dve v spalni na spanie a tretia v obyvačke-teraz služi už len na to, ak dost vystraju, papuluju, proste neda sa s nimi nijako dohodnut, služi ako miesto na ukludnenie sa... Dnes tam bola dcera, ale len tak-chcela sa tam hrat a syn sa k nej dobijal, myslela som si, že chce ist k nej sa hrat, tak sa ho pýtam, či chce ist k sestričke? A on: "Nieeeee, David nepapuloval, David zlatyyy..." :grinning:
29. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snehovavlocka jaj aký je zlatý malinký :sweat_smile: , keby mu to tak vydržalo :slight_smile:
30. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek