• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
31. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evita123 ale mne sa zdá,že aj ja som niekdy mala 5 rokov...je toto možne ? :confused: :grinning:
Zlatá musí byť susedka vaša :dizzy_face:
31. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cairka, ty takto si už malej vysvetlila? No, ja mám z toho taký strach, že čo by ešte len potom som mala počúvania, že raz za mesiac sa nekompromisne na WC zamkýnam a tvrdím, že tampóny sú do ucha :sweat_smile:
31. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja kamoška tvrdí svojej trojročnej dcere že sú to plienky :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
my keď sme boli deti, tak chodila na tampóny taká reklama, že tam skákalo dievča do vody a moja sestra prišla na to, že to sa určite bude dávať do ucha, aby sa tam nedostala voda - šikuľka :wink:
31. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dioliana1
@suezana tak to já nedávno viděla v telce výběr nejvtipnějších reklam a byla tam jedna na vložky, kdy taková sexy slečna skočila do bazénu, mlsný kocour chlap ju zbystřil a hned šup za ní, ona mezitím už z bazénu vylezla, chlap skočil do prázdného, nabil si papulu a reklama končila sloganem o tom, jak vložka perfektně saje :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 20:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana , no ja sa nezamykám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale my už sme prebrali aj to pokračovanie, to len boli perly :grinning: že si to nezapisujem, si už polovicu nepamätám :sweat_smile:
ešte ma napadlo, stretli sme kamošku - akurát tehuľku a sme chvíľu riešili, že bábo a bruško a že nevedia pohlavie, lebo sa im nechce ukázať a malá si skúmavým pohľadom prezrela kamošku a s istotou v hlase hovorí "vyzerá to na chlapčeka" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cairka, lucisa :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak som zvedavá, kedy príde na to, že do ucha sa to nezmestí, alebo ako sa to vyberá :astonished: :grinning:
31. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana , ked ju necháš samú v kúpeľni a padne jej zrak na tampóny :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
[url=http://www.modrykonik.cz/]sleva[/url]
www.modrykonik.cz
31. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helvie323 nějaká zmatená, ne?
31. srp 2010 ve 21:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairka, ona mi ich nosí, keď mi vypadnú z kabelky ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tka nasa dva a pol rocna dcerka skonstatovala, ze Ocko kupil darceky od Jeziska :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: mali by tu takeho smajla dat, co lezi a chyta sa za brucho od smiechu, aby som ho mohla pouzivat :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach ešteže mám chalanov a možem povedať, že je to len pre dievčatá :grinning:
1. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atrami Přijdou s něčím jiným :grinning: Švagrová byla s bráchou v aquaparku a každý si vzal jedno dvojče kluka s sebou do šatny, aby byli rychlejší. No a jak se ženské v šatně vysvlékaly, tak 4letý synovec kukal akukal a najednou: Mamko, dívej na bimbáska, jak mi drží nahoru!!

Švagrová málem odpadla. Nevím, jestli by ho v takovém věku mohly vzrušit nahotinky, spíš ne, ale on si totiž s bimbáskem rád hraje, i když ho švagrová hlídá a upomíná, ale zrovna v šatně plné bab to byl dobrý trapas. :confused:
1. zář 2010 v 10:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dnešné:
mami, tu predávajú deti. Aj ja som deť.

hrala sa so zvieratkami a vzala ich do Zbojníc :grinning:
1. zář 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi pred 5 rokmi , som išla s malou po centre Košíc a hovorím jej : Pozri, ten veľký kostol - to je Dom svätej Alžbety!
po chvíľke rozmýšľania mi hovorí : ona tam býýýva??? :astonished: :grinning:
1. zář 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska moji dvouletí kluci vymysleli novou písničku: "Skapal pes" :grinning: :grinning: :grinning: (místo Skákal pes).
1. zář 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@shaula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mají tvůrčího ducha, ne abys ho ubíjela, třeba z nich budou hvězdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cairka - a mala chlapčeka? :slight_smile:
1. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja malá si v poslednom čase, keď sa jej niečo nedarí, búcha hlavu o niečo,alebo sa bije po hlave. Už ma to začalo dosť znepokojovať, nikdy to nerobila. Dnes som sa jej opýtala, odkiaľ to má :confused: u koho to videla???
A ona že od Dobbyho... :confused: :grinning: (jej obľúbené dvd - Harry Potter - pre tých, čo to nepoznajú - škriatok, ktorý sa stále bije po hlave :rolling_eyes: ) :sweat_smile:
1. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj dvojrocny syncek strasne rad spieva a ked bol mladsi,tak nevedel vyslovit kohutik,namiesto toho vravel kokotik....(pardon,len citujem) a pesnicka vyzerala takto - kokotik jaraby, nechod do zahrady......
1. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
bola som zo sestrinou malou vonku a kúpila som je destký foťák na batérky, tie neboli k tomu. Keď sme šli domov volala dedovi, že či ma stužkové batérky :grinning:
1. zář 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
uplne cerstve, Petika som zaniesla do skolky, tesil sa ako blcha a krici mi "mami caaau, zajtra sa uvidime doma! " :grinning:
2. zář 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petusko Petrík je jasný príklad hrdinu.
Moja Paťka ma chcela "vyhodiť" ešte skôr než sa prezula. Povedala mi: "Už môžeš ísť domov veď ja som už veľká slečna"
2. zář 2010 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankan ti nasi dvaja by si rozumeli :grinning:
2. zář 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiez vraj ako dieta chcela aj spat v skolke, ze mami čau ja tu budem byvat hihi kym som prvykrat nebola na marodke, to som potom nechcela ist do skolky
2. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek