"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

aero
31. srp 2010

@evita123 😀 😀 😀

ani3012
31. srp 2010

@evita123 ale mne sa zdá,že aj ja som niekdy mala 5 rokov...je toto možne ? 😕 😀
Zlatá musí byť susedka vaša 😵

suezana
31. srp 2010

@cairka, ty takto si už malej vysvetlila? No, ja mám z toho taký strach, že čo by ešte len potom som mala počúvania, že raz za mesiac sa nekompromisne na WC zamkýnam a tvrdím, že tampóny sú do ucha 😅

dioliana1
31. srp 2010

@suezana 😀 😀 😀

dioliana1
31. srp 2010

moja kamoška tvrdí svojej trojročnej dcere že sú to plienky 😀 😀 😀

suezana
31. srp 2010

my keď sme boli deti, tak chodila na tampóny taká reklama, že tam skákalo dievča do vody a moja sestra prišla na to, že to sa určite bude dávať do ucha, aby sa tam nedostala voda - šikuľka 😉

lucisa
31. srp 2010

@dioliana1
@suezana tak to já nedávno viděla v telce výběr nejvtipnějších reklam a byla tam jedna na vložky, kdy taková sexy slečna skočila do bazénu, mlsný kocour chlap ju zbystřil a hned šup za ní, ona mezitím už z bazénu vylezla, chlap skočil do prázdného, nabil si papulu a reklama končila sloganem o tom, jak vložka perfektně saje 😀 😀 😀

cairka
31. srp 2010

@suezana , no ja sa nezamykám 😝 ale my už sme prebrali aj to pokračovanie, to len boli perly 😀 že si to nezapisujem, si už polovicu nepamätám 😅
ešte ma napadlo, stretli sme kamošku - akurát tehuľku a sme chvíľu riešili, že bábo a bruško a že nevedia pohlavie, lebo sa im nechce ukázať a malá si skúmavým pohľadom prezrela kamošku a s istotou v hlase hovorí "vyzerá to na chlapčeka" 😝 😀 😀

suezana
31. srp 2010

cairka, lucisa 😀 😀

suezana
31. srp 2010

inak som zvedavá, kedy príde na to, že do ucha sa to nezmestí, alebo ako sa to vyberá 😲 😀

cairka
31. srp 2010

@suezana , ked ju necháš samú v kúpeľni a padne jej zrak na tampóny 😀 😀 😀

helvie323
31. srp 2010
lucisa
31. srp 2010

@helvie323 nějaká zmatená, ne?

suezana
31. srp 2010

cairka, ona mi ich nosí, keď mi vypadnú z kabelky ... 😝

gabika11
31. srp 2010

ahojte, tka nasa dva a pol rocna dcerka skonstatovala, ze Ocko kupil darceky od Jeziska 😀 😀 😀

suzik77
31. srp 2010

😀 mali by tu takeho smajla dat, co lezi a chyta sa za brucho od smiechu, aby som ho mohla pouzivat 😀 😀 😀

atrami
1. zář 2010

Ach ešteže mám chalanov a možem povedať, že je to len pre dievčatá 😀

lucisa
1. zář 2010

@atrami Přijdou s něčím jiným 😀 Švagrová byla s bráchou v aquaparku a každý si vzal jedno dvojče kluka s sebou do šatny, aby byli rychlejší. No a jak se ženské v šatně vysvlékaly, tak 4letý synovec kukal akukal a najednou: Mamko, dívej na bimbáska, jak mi drží nahoru!!

Švagrová málem odpadla. Nevím, jestli by ho v takovém věku mohly vzrušit nahotinky, spíš ne, ale on si totiž s bimbáskem rád hraje, i když ho švagrová hlídá a upomíná, ale zrovna v šatně plné bab to byl dobrý trapas. 😕

suezana
1. zář 2010

dnešné:
mami, tu predávajú deti. Aj ja som deť.

hrala sa so zvieratkami a vzala ich do Zbojníc 😀

aero
1. zář 2010

asi pred 5 rokmi , som išla s malou po centre Košíc a hovorím jej : Pozri, ten veľký kostol - to je Dom svätej Alžbety!
po chvíľke rozmýšľania mi hovorí : ona tam býýýva??? 😲 😀

shaula
1. zář 2010

Dneska moji dvouletí kluci vymysleli novou písničku: "Skapal pes" 😀 😀 😀 (místo Skákal pes).

neumisa
1. zář 2010

@shaula 😀 😀 😀 😀 😀 mají tvůrčího ducha, ne abys ho ubíjela, třeba z nich budou hvězdy 😀 😀 😀 😀

lussy23
1. zář 2010

@cairka - a mala chlapčeka? 🙂

suezana
1. zář 2010

moja malá si v poslednom čase, keď sa jej niečo nedarí, búcha hlavu o niečo,alebo sa bije po hlave. Už ma to začalo dosť znepokojovať, nikdy to nerobila. Dnes som sa jej opýtala, odkiaľ to má 😕 u koho to videla???
A ona že od Dobbyho... 😕 😀 (jej obľúbené dvd - Harry Potter - pre tých, čo to nepoznajú - škriatok, ktorý sa stále bije po hlave 🙄 ) 😅

martija
1. zář 2010

moj dvojrocny syncek strasne rad spieva a ked bol mladsi,tak nevedel vyslovit kohutik,namiesto toho vravel kokotik....(pardon,len citujem) a pesnicka vyzerala takto - kokotik jaraby, nechod do zahrady......

skaredekacatko
1. zář 2010

bola som zo sestrinou malou vonku a kúpila som je destký foťák na batérky, tie neboli k tomu. Keď sme šli domov volala dedovi, že či ma stužkové batérky 😀

petusko
2. zář 2010

uplne cerstve, Petika som zaniesla do skolky, tesil sa ako blcha a krici mi "mami caaau, zajtra sa uvidime doma! " 😀

ankan
2. zář 2010

@petusko Petrík je jasný príklad hrdinu.
Moja Paťka ma chcela "vyhodiť" ešte skôr než sa prezula. Povedala mi: "Už môžeš ísť domov veď ja som už veľká slečna"

petusko
2. zář 2010

@ankan ti nasi dvaja by si rozumeli 😀

tinika
2. zář 2010

ja som tiez vraj ako dieta chcela aj spat v skolke, ze mami čau ja tu budem byvat hihi kym som prvykrat nebola na marodke, to som potom nechcela ist do skolky