• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@petusko
@ankan , joj máme to deti.
Moj zahlásil:,, Privítajte predškoláka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Pred rokom tam 2 hodiny nariekal, dnes ani pusa :frowning2:
2. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
syn ma 2,5roka; na obrazku boli nakreslene rozne jedla a mal my ukazovat,co z toho sa hodi papat na ranajky.a zrazu len pocujem:„aj kobylky papaju sa.mami, aj kobylky papaju sa!” a ked mi doslo,co pocujem,pytam sa ake kobylky a on mi ukazal na obrazku lentilky a s usmevom hovori:„tieto kobylky” :grinning::grinning:
2. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mame v meste v jednej pasazi take smykacky a domcek na hranie a tam sa rad chodi Lukas hrat. Jeden den isiel okolo nas taky mladik s hromadou papierov, skatul a podobne a vedla nas mu to spadlo. Zacal dost nevyberane nadavat a uz som v duchu videla ako sa to krpec snazi zopakovat. Prisli sme domov a nic, druhy den nic, aj som sa potesila. Dalsi den zacal rozmyslat ako to bolo, cely den bolo "kucha", "kucha". Na dalsi den na to prisiel - kuva. Odvtedy mame cele dni kuva, kuva, kuvava. Ohromna zabava (prenho). Nastastie to nepouziva na verejnosti :grinning:

2. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktualna perla mojho Matka: citam v skolke ponuku kruzkov a aktivit pocas roka a pytam sa ho, na co by chcel ist a on ze na plavecky... a pyta sa: "Maminka, bude tam studena voda?" povedala som mu, ze asi ano a on: "Tak to mi potom musis dat teple plavky!" :grinning:
2. zář 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snehovavlocka ja tiez lubim kobylky :grinning:
2. zář 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. zář 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dusanab , pre nášho syna bolo všetko poje.ané Dokonca aj dedko, pizza. V školke to nepoužil našťastie ani raz
2. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snehovavlocka , aj ja ľúbim kobylky aj deti :grinning:
2. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto ma napadlo, keď čítam o kobylkách - moja dcéra u starkej každé ráno raňajkuje krocana :wink: (stari rodičia nevedia povedať croasant)
2. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
a moje deti piju pivo... ani neviem, preco si zvykli ochutenej mineralke hovorit pivo, ale niekedy to znie komicky, ked v restike povedia, ze oni si prosia pit pivo :grinning: a Matkova oblubena pesnicka je Laska pivo anjel a smutok a tak mineralku najnovsie vola "laska pivo"
2. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa páčil nástup niektorých detí do školy. Do druháckej triedy mojho syna, prišiel nový žiak. Bolo milé, keď sa mu pani učiteľka predstavila, a chlapec ju celú dobu oslovoval: ,,TETA ADKA" :grinning:
2. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cruela to mi pripomenulo ako moj synator (21r.) ked chodil do škôlky pýtal vinko, mi sme mu davali vodu so sirupom, ked sme pili víno a on si to tak zafixoval že pýtal nie sirup ale vinko.... :grinning:
2. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa tesim na hlody svojho syna :slight_smile: ja vraj ked som bola mala, nedaleko bol taky park a bola tam aj taka terasa kde predavali napoje a samozrejme aj pivo, raz sme tam boli so skolkou na vychadzku a ja na plne hrdlo ze podme na pivooo, ked to mamci rozpravala učitelka tak sa hambila az pod zem, neviem odkial som to mala, kedze my sme nikdy nikam na pivo nechodili s nasimi
2. zář 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ked davate aj z vlastneho detstva,tak aj ja daco pridam: vraj som bola skvely obchodnik a na balkone som s detmi isla vymenit 1 vacsiu korunku za veeela malych(samozrejme,ze hodnotou sa nevyrovnali tej mojej:slight_smile:)
A raz vraj boli nasi na pivo aj so mnou a zbadal ma tam ten najskaredsi a najhorsie vyzerajuci chlap,prisiel za mnou,podava mi ruku a vravi:pod,kupim ti cokoladu.nasi si mysleli,ze sa rozplacem,ale ja som sla s nim a o chvilu som sa vracala s tou najvacsou cokoladou aku tam vtedy mali :grinning:
3. zář 2010 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už keď sme pri tom pive... neďaleko od nás je jedna piváreň s príjemným posedením vonku a pre deti je tam super ihrisko, občas tam zájdeme. Ale akú niekedy prežívam hanbu, keď deti na celé kolo vonku vrieskajú - že - chceme ísť do krčmyyyyy!
3. zář 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem se teď nachlámala :grinning: Anička s Leontýnkou dělaly nějaké blbiny a smály se, tak jsem jim říkala, co blbnete holky a Anička na to, že tatínek je taky holka. Tak jí říkám, že holka je jenom ten, kdo má pipinku a ptám se, jestli má tatínek pipinku. A Anička, že ne..Tak jsem chtěla vědět, co teda tatínek má, Anička se dlouze zamyslela a říká: ocásek :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@atinka22 bud v klude ja toto zazivam dennodenne, kedze mame krcmu v prenajme a mm tam robi, tak Petik stale vravi, ze ideme do krcmy, alebo ked sa ho niekto opyta, kde je tatinko, tak v krcme :sweat_smile: niektori sa pohorsuju, ze je dennodene tam zvaleny :grinning: uz som ho ale naucila, nech hovori, ze tatik je v robote :grinning:
3. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
petusko - :grinning: :grinning: :grinning: keby som ja niečo také počula povedať malé dieťa asi si tiež pomyslím - chudáčik, otecko je zrejme alkoholik :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
stale upozornujem maleho - nehraj sa s pipošom. bez slov prestal...az do vcera vecera. Ked som ho opat upozornila, aby sa nehral, tak mi vravi - ani ty sa nehraj s pipušou. :grinning: podotykam, ze som skladala pradlo a hrat sa s nou nemusim. :grinning:
3. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera som obliekala maleho so skolky a dostal pekny svetrik, ktory mal 2x na sebe aj to ked siel k lekarke. Obliekam ho a maly mi vravi - mamka, simko ide k doktorke ? :slight_smile:
3. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly dosiel prvy den zo skolky a pytam sa ho, no ako bolo, co ste robili, ktore kocky boli, ci spinkal, co mali na obed ..... a simko zahlasi: zajtra mame prazdniny. :grinning: neviem, co tym myslel, ale zdesila som sa.
3. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
boli sme von a začal fúkať taký dosť nepríjemný vietor rovno nám do tváre a malá hovorí " juj, mami, ale zavetrilo" :grinning: :grinning: :grinning:

a chvíľku predtým sme stretli skupinu vojakov a malej najprv bolo úžasne smiešne, že koľko ich je (zo 20) a ked už sa vysmiala dosýtosti hovorí : " a prečo nepochodujú? to toto je nejaká vojna?!" :grinning: :grinning:
3. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak pridam aj ja nieco:Hovorim synovi,nech zdvihne vesticku zo zeme a on nato,ze nemoze.Tak sa pytam preco?Lebo pracuje :slight_smile:
3. zář 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Úžasné!
3. zář 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamajka Ahoj,strasne dobre prispevky,az mi slzy tiekli :grinning:
3. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pridam jedno hm prvy den skole moj prvacik a povedal triednej ucitelke ze je dopolstara :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atrami to sú dnešné deti. Samá telka a vymoženosti dnešnej doby a potom takto perlia...
Naša začal používať české slová, preberá výrazy z minimaxu a zrazu zistujem, že svôj pôvod nezaprie(moja babička pochádzala z Moravy). Zbadala v časopise nezábudku a zrazu vykríkla : Mami aha pomňěnka.
Pridám aj slovenskú perličku. Keď jej idem dávať jesť tak mi zahlási : Aj mi to oteplíš?(zohreješ)
3. zář 2010 ve 21:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janus32 už ani neviem aké
4. zář 2010 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha, už som si to pozrela, ja som na to všetko už aj zabudla :grinning:, no dobre som sa zasmiala :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2010 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek