• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
Pridám aj ja. Ešte asi tak v októbri hovorila Gabika našej Susedke: ,,V Sobotu sme pozerali poobede Minitalent, lebo včera(v skutočnosti pred dvomi dňami) pozerali Superstar. Lebo bol futbal, v ktorm nás Slováci riadne nakopali."
Vtedy bol totiž futbal, hrali sme myslím proti Poliakom.
4. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamajka Vidim,ze deticky ti asi nedju moc spat,podla toho casu som usudila :slight_smile: Nasa Emka Mi pomenuvavala celu rodinu a o chvilku mi hovori:Maminka ja uz viem,ako sa vola Natalkina mamicka!Ako Emi?pytam sa jej a ona nato,Ze Slivka.Strasne mi to smiesne bolo,ona sa vola totiz Slavka :slight_smile:
4. zář 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes som V. naložila na tanier a vravím, že pokiaľ to nezje, nedostane nič, žiadnu sladkosť. Keď sa v tom rýpala už pridlho, dovolila som jej to nechať, nech ide. Samozrejme sa opýtala, či jej dám aj sladkosť. No, keďže sa snažila, tak som s povzdychom povedala, že ano. Šla sa teda spokojne umyť s komentárom: "Ja by som to teda svojmu dieťovi nedovolila. Moje dieťa pokiaľ nezje, nedostane žiadnu sladkosť."
zlyhanie na celej čiare :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
4. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem, či je to na smiech :astonished: :wink:
4. zář 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamoškin syn sa jej pytal, ako sa vola krstnym menom jej mama , teda jeho babka. Kamoška mu na to, že Mária.
Malý vytreštil oči a s údivom sa šušlavym hlasom spýtal : " Ona je Ježišova sestra??" :grinning:
5. zář 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
takéto podobné nám rozprávala profesorka. Ona je Mária, jej muž Jozef a dcérka sa jej opýtala, či ona so sestričkou sú Ježiškovia :slight_smile:
5. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
malá teraz pri raňajkách hovorí, že má "hoúci čaj"...vravím jej hoRRúci...ona "hoúci"...ja hoRRRRRúci" a malá s odutou tvárou "tak teplý" :grinning:
5. zář 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@cairka to je dobreeeeeee :grinning:
5. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cairka jáj !super bambuľka ! sa vynašla :grinning:
to mi pripomína sesternicu,keď mala dva roky a problém jej robilo písmeno H. a ja jej vravím: povedz HODINY
a ona mne " budík "
5. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cairka, moja V. už vie povedať R,od 2.9. každému to rozpráva a keď jej na to niekto niečo povie, tak ona : doble :grinning:
5. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dobre su aj take tie skomoleniny slova napr.Kupance-pukance,Babeta-bageta,breza-zebra,samalik-salamik atd :grinning:
5. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som dnes dostala od Petika kompliment. mozno by to nebolo az take hrozne, keby sme nemali navstevu a pri obede vyhlasil: Mami ty si sexiiii :grinning: no skoro zabehlo vsetkym stolujucim :grinning:
5. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janus32 kepuč - malá už hovorí kečup a ja stále....kepuč :grinning:
5. zář 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kepuč máme doma aj my :grinning:

Maťko asi pred hodinou niečo montoval a pritom to neprijemne zaškrípalo a hovorí mi: "Fuj, celý som zbodkoval" - urobila sa mu husia koža a on to pomenoval ako bodky :slight_smile:
5. zář 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. zář 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: dobréé
5. zář 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj u nas kepuč :slight_smile: a ibza - izba .
5. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a maminka klednicku by som si dala :grinning: ,to asi tiez vela deti hovori :slight_smile:
5. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brácha, když byl malý, neříkal kučupu kepuč, ale kupčo, mamce taky dlouho trvalo, než přišla na to, co chce. :sweat_smile:
6. zář 2010 v 09:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam brachu mladsiho o deset let, dneska je to pubertak, ale kdyz mu bylo asi pet, tak jsem ho hlidala o prazdninach a opalovala jsem se na dece, na brise, tak jsem si sundala vrsek od plavek.... A on na me koukal a tak se culil... ptam se "co se tak culis?" A on " Cekam, jestli se obratis" :grinning: :grinning: Dneska kdybych mu to vypravela, tak se propadne hanbou :grinning: :grinning:
6. zář 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani3012 @cairka - šikovne sa vynašli

@suezana - Hm, ale bude z nej dobrá matka, keď už takto hovorí :slight_smile: Teda nenarážam na nič.
6. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá dnes labuko=jablko :slight_smile:
6. zář 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussy23: matka sekera? :grinning:

mám tu zápisník, čo sa deťom píše od narodenia : chábul - album, muvila - zmrzlina, pyvako - pyžamko, ketkitk - keksík, koľko je hodín? o smemej - o siedmej :dizzy_face: sranda, ja som už na to dávno zabudla :dizzy_face:
6. zář 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobikova prvni pisen: Hají bejí kojí vejí a jí baná pejí ejí :grinning:
6. zář 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tobik priletel a dulezite oznamoval: "Mamiko, mamiko, Bibika pláche." tak mu rikam at jde za ni a povi ji neco at neplace a z pokojicku se ozvalo: "Bibiko, ty ptáku, ticho!" :grinning:
6. zář 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jeho oblibena pisen poslednich dni- Kakal pech :grinning:
6. zář 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Sasenka sa vyzliekala do vane a tak si obzera svoj hrudnicek a vravi

Ja mam male prsia
Ty mas velke prsia
ked budem velka, budem mat aj ja velke prsia

pozrie velavyznamne na Maxa

Potom Maxi, ta aj ja budem kojit!!!

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. zář 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek