• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@anjelicek26 :grinning: :grinning: :grinning:
Tobik koji vsechny okolo aj bez velkych prsicek :grinning: Manzel se jednou rano vzbudil, ze ho neco simra na tvari, rozlepil oko a nad nim se sklanel Tobik a snazil se mu nacpat prsicko do pusy :grinning:
6. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale aspon jsou si kvit, T. se odstavil kdyz se v noci omylem prisal na tatinka :grinning:
6. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ale že neviete,čo je kopelnica ?
popelnica + kontajner
6. zář 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob :grinning: :grinning: ten taťka je ale, ani vlastní dítě nenakojí... lakomec jeden, mamince by ucucával a malému nedá, co?
6. zář 2010 ve 20:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob :grinning: :grinning: :grinning: to musel být šok ... pro oba ...
6. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cerstvy zazitek: Tobik mi vyhrabal v supliku lubrikac a tak jsem se zeptala jestli vi na co to je...a dostala se mi ohromujici odpoved, ze na zachod, ze tata a Tobik tam prdi :grinning:
6. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, jeste, ze se zamykam :grinning:
6. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tom zachode :sweat_smile:
6. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob teda, já nevím, co ten tvůj manža s Tobíkem na tom záchodě provádějí........ :grinning: :grinning: Neříkej, že už ho s lubrikáčem zaučuje na hudební tábor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob no nám ten starší taky našel - ale prohlásil, že to má táta schovaný čajík na noc :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa nestras, tam nepojede at neprijede s deckem jak my :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neumisa
@majatob já z vás nemůžu........ :grinning: :grinning:

@majatob no tak to je jasný, Tobík je plod hudební lásky, to musí fičet, až doroste...... :grinning:
6. zář 2010 ve 20:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes ráno sa ma moja malá pýtala, či jej dáme sklenú truhlu. Najskôr ma zaskočila prečo ale hneď ma napadlo, že to má zo Snehulienky(čítame ju skoro každý deň a už ju vie povedať asi rok naspamäť). Na otázku som jej odpovedala otázkou. Ale my nemáme princa a kto ťa potom zobudí? Pohotovo odpovedala OCINKO!!!
Budí ju každé ráno(hodinu pred odchodom do škôlky), keď ide do roboty, aby sa s ňou rozlúčil a ona sa stihla nachystať do škôlky.
7. zář 2010 v 09:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môj synátor nastúpil do školy - do prvého ročníka. Ako každé dieťa je to pre neho šok a najmä je zvyknutý, že sa mu stále niekto venuje, môže sa veľa hrať a nemusí riešiť nejaké náročné domáce práce - všetko riešia rodičia - tož, typický jedináčik :DDD

Prvý deň bol ako štandardne krátky (cca hodinku na zoznámenie s triedou a učiteľkou) a bolo to naozaj príjemné...
Večer vyhlásil: Mami, som si myslel, že v tej škole bude nuda, ale bol to zážitok :slight_smile:

Včera, ked prišiel zo školy sa už jeho predstavy "trochu" zmenili a dal nové vyhlásenie:
Mami, už sa mi do tej školy nechce isť, lebo tam musí byť disciplína a mne sa to nepáči..."

Hi, hi, hi... :D
7. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
učili sme sa básničku na logopédiu o víle :
...
Lienkam lampy polámala,
ŠAMPIÓNY rozfúkala... (lampióny :sweat_smile: :grinning:)
7. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
po dobrom obede sme odchádzali od našich domov, Sarulka (2,5r - mala v rukách bábiku).... si grgla ako tiger :grinning: :grinning: :confused: a dedko sa jej pýta, iiiich to kto si tak silno grgol :confused: :confused: :confused: a Sárka na neho.... no babika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inna7 vynasla sa :slight_smile: :grinning:
8. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mali sme v skrini tak navrchu hracku take auticko. uz tam bolo celkom dlho lebo iny ulozny priestor nemame.
tak sme sa pred nedavnom rozhodli ze ho dame malemu ved naco je v skrini.
hovorim: aha samko, tatinko ti kupil auticko... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a maly na to:
nieeeeeeeeeeeeeeeee v skrini boloooooooooooooooooo :slight_smile: :slight_smile:
8. zář 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj my sa už môžeme pochváliť našimi prvými perlami: ajaky - na ruky, alebo hranolky, pokosie - všetko najlepšie a okosaň - kroasan. :slight_smile: :grinning: :sweat_smile:
9. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera sme sa hrali a ja som drzala zebru a hovorim:„pozri,ide zebra.klop-klop-klop(zvuk klusajuceho kona)”.a syn na to:„ale tak zebja nejobi....” „a ako robi zebra?” Na chvilu sa zamyslel a povedal: „zeeee” :grinning::grinning::grinning:
9. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
K susedom chodime pozerat korytnacku.
Maly: Koynaka
Ja: Ko-ryt-nac-ka
Maly: Koynaka:
Ja: K o r y t n a c k a
Maly: Mama, zelva :grinning:
9. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@trixi a vybavena vec :grinning: moja tiez pouziva ceske vyrazy
9. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabika7706 u nas tatino rozprava po cesky, maly vyuziva teraz vyrazy oboch jazykov a pouziva z kazdeho tie lahsie slova:
Napr. podobna prihoda v Zoo:
Tata: Mateji, velbloud
Maly: vejbud
Ja: Matko, tava:
Maly: Tata, nie vejbud, tava to je.
9. zář 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môj starší syn (druhák) mal robiť pokusy s balónom pod vodou, že je v ňom vzduch. Dala som oboch synov do vane a dala im balóny. Mladší hneď balón nafúkal a pod vodou pustil, aby videl bublinky. Hovorím staršiemu - vidíš Maxik, dokázali sme, že je v balóne vzduch. A on na to - ja som to zatiaľ dokázal len prdom. :slight_smile:
9. zář 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
9. zář 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atinka22 to je dobre :confused: :grinning:
9. zář 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atinka22 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sikovny
9. zář 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atinka22 , no asi z tvojho synátora niečo bude. Možno aj nejaký vedec. :dizzy_face:
9. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek