"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

marinka
13. zář 2010

Dneska volal chlapeček na hřišti z plna hrdla na naši Aničku: Holčičkóó, budeš mě honit?? 😀 😀 Jsem se vůbec neodvážila podívat na ostatní maminky, abych nevyprskla smíchy 😀

suezana
15. zář 2010

@vejula 😀 zlaté, určite sa aj babka z nebíčka zasmiala...

inna7
15. zář 2010

moja bábika si vyberala "dôležitosti" z kabelky a každé mi popisovala...tu je ibka, (rybka)....tu je kniťka, (knižka)...tu je maťko puk 😀 😀 😀 (macko pooh)

danka.k
15. zář 2010

nedavno povedal jeden 4 rocny chlapcek ze ma tucnejsiu ruku ako moj syn. a ja na neho preco si to mysli. lebo ze je starsi a ma uz viac prstov na ruke 😀 😀 😀 😀

suzik77
16. zář 2010

@danka.k 🙂 a mal ich viac?

danka.k
16. zář 2010

@suzik77 myslim ze ani nie 😀 ja som mala najviac 😀 😀

arimzv
16. zář 2010

co bolo v nedelu v CS ma talent skupina Epileptik - raz boli meniny ...........
tak dcera si to upravila - raz boli meniny, raz narodeniny, raz bol sviatok, raz boli darceky 🙂

nadhera
17. zář 2010

simko sa oblieka do skolky, sedi na koberci a natahuje si nohavice . sedim na posteli oproti nemu v kratkej nocnej kosielke a on len kruti hlavku , vykruca a pozera "pod suknu" .
Simko , kam to pozeras? Neboj mamka, nic ti nevidno..... len slipyky. 😀

petra.vavra
17. zář 2010

dialog tatínekXdcera: tatínek: Terezko běž zhasnout do té koupelny, když jsi tam rozsvítila.....Terezka(ležící na pohovce): já nemůžu, mám přilepenou nožičku..

k.ate
20. zář 2010

přídám perlu mýho mladšího bráchy, když byl malej říkal místo "volant" "lolant", tak jsme seděli v autě a říkali jsme mu, "Ne, musíš říct V Volant" a on se chvilku zamyslel a pak z něj vypadlo " V lolant" 🙂

vejula
21. zář 2010

moj braško ked mal asi tri roky tak mal taku maniu vkuse sa nam skryval a sme išli z kostola tak sa skoval za njaky roh a ked som ho našla som zvolala aaaa kto to tu je a braško ešte takym spevavym hlaskom : To šom neni ja to ša ti len šnííííííííva 😀

A ešte pridam ake može mať 6 ročne dieťa asociacie. Hrali ešte s mojim priatelmon jeaku spoločensku hru a braško prehraval a moj priatel mu hovori, no tak to maš už prehrate... braško sa pozrel na neho a potom na bonbonieru čo bola položena tesne na kraji postele a vravi : Ešte sa može všetko prevratiť... ako tato bonboniera 😅 som nechapala ako to može take decko napadnuť

ebony222
21. zář 2010

Moje kamaradka bydli na takovem malem meste, kde se vsichni skoro znaji a ma 3 leteho chlapecka. Jednou spolu vyrazili nakupovat a maly Kubickek se v obchode ptal na cele kolo " Mami a co to je ta p.ca?" 😀

lussy23
21. zář 2010

@vejula - fú, to bolo teda rozumné. 🙂

stankapk
22. zář 2010

v jednom obchode bola na zemi kozusina z diviaka aj s hlavou, Natalka na nu pozrela a vravi: Tato, tu je rozpucene prasiatko. 😀

mimikuku
22. zář 2010

@stankapk to je dobreeeeeeee mala musi byt riadna " herecka"

traktor
22. zář 2010

@stankapk 😀 😀 😀

atinka22
22. zář 2010

Môj starší vždy tak oblbne môjho mladšieho syna, že ten vždy spraví ako on chce. Vymení si s ním lepšiu hračku za horšiu a podobne. Skrátka starší je majster manipulátor. Nedávno ho zase tak "spracoval" nespomínam si o čo išlo, ale keď som to staršiemu vyčítala, tak sa na mňa mladší Rastik pozrel a hovorí takým úplne vážnym hlasom :ale mami, veď tak to má byť, ja som mladší a mám aj menej sily! 🙂

viveca
22. zář 2010

Tonda (šestiletý syn mého přítele): Já bych chtěl mít doma malýho dinosaura. Mohli bychom chytit holuba a udělat mu brnění aby vypadal jako Epidexipteryx.
Přítel: No jo, ale jak by v tom brnění lítal? Vždyť by to neunesl.
Tonda: Tak ho necháme nadejchat hélia! 🙂

danka.k
22. zář 2010

@viveca 😀 😀 😀 😀

benne
22. zář 2010

@stankapk 😀 😀 😀
dôsledok tej kofolovej reklamy

katka888
22. zář 2010

@viveca 😀 😀

stankapk
22. zář 2010

dnes som strihala manzelovi vlasy so strojcekom.
natalka: mama ty co struhas? 😀

potom hovori: pada to do cikule /sedel iba v slipoch/ a ja ze komu? a natalka: tatovi 😀

bibi1711
22. zář 2010

krasna tema🙂
minule si sama pre seba nadavam: Co som ja uz uplný debil? a moja dcerka, mala vtedy 15 mesiacov mi hovori: Ne, mama🙂

ivetm
22. zář 2010

holky, moc díky, za tohle fórum - dokáže naprosto úžasně zvednout náladu 😀 😀 😀

petusko
22. zář 2010

Petik pred chvilou, ked som im davala dobru noc : mami, ja ta nemilujem, ja ta iba lubim 😅

tinika
22. zář 2010

@petusko 🙂

lencaca
22. zář 2010

Ahoj holky!!Moje pětiletá dcerka když měla necelé dva roky a chtěla jít čůrat říkala: ,,mám čuáka"
Jednou si tak v neděli sedíme v kostele a při mši mi malá pošeptá:,,Mami já mám čuáka", běžíme tedy ven a čurání nebylo. Sedíme opět vevnitř a za pět minut,, mami já mám čuáka". Opět vyběhnem ven a zas nic. Když se to opakovalo počtvrté, zvedla jsem hlas a zrovna ve chvilce zamyšlení( celý kostel byl potichu) řekla: Nemáš ČURÁKA a hotovo!!!Kdybyste viděly ty pohledy, holky v řadě za nama chytly záchvat smíchu. Dodnes na to s tchyní vzpomínáme: TA OSTUDA!!

eaka
23. zář 2010

@lencaca tak toto bolo aké dobré!!! téééda, to musel byť aký zážitok! to je asi zatiaľ najlepší príspevok, čo tu bol 😀

monikka22
23. zář 2010

Nas maly bol v skolke a vravi pani ucitelke : Pani ucitelka mne sa straaaaasne paci Timejka
Pani ucitelka sa ho pyta A preco sa ti Timejka paci?? a nas maly ved pozri aka je krasna ked ma fuzy od mliecka:D bolo to pri ranajkach.. Pani ucitelka vravela ze uz ju dlho nikto tak neprekvapil:D

tinika
23. zář 2010

@monikka22 podareny je )