• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
@monikka22 - podarené.
23. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@viveca - chytrý chlapec. Juj, dlho m itrvalo, než som to pochopila. :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Moju najstaršiu dcérku, keď mala okolo 4 rokov, jedno obdobie veľmi zaujímali prezervatívy. Pozorne sledovala, ako je to s tými krabičkami, večne sa vypytovala, na čo to je......a keď som sa vykrúcala, strapňovala ma - hlavne pri pokladni v obchode, kde boli krabičky vyložené......"mami, prečo je táto krabička večer vždy plná a ráno prázdna?" alebo "mami, toto kúp, už sa nám to minulo!" :slight_smile: ......až som to raz nevydržala a začala som poučenie: "Poviem ti, na čo to je, ale musíš mi sľúbiť, že to potom už nebudeš spomínať.....vieš, je to taká intímna vec, o ktorej sa na verejnosti nehovorí"....a pod. a vec som jej pekne vysvetlila, ako je to len možné 4-ročnému dieťaťu....Malá zamyslene odišla, chvíľu sa hrala a zachvíľu prišla za mnou: "Mami, ešte mi ukážte, ako sa s tým pracuje a už vám dám pokoj!"
23. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@spika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A? Ukázali jste? :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
23. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
23. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
23. zář 2010 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Boze zienky umieram od smiechu uz som sa davno tak nenasmiala :grinning:
23. zář 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
23. zář 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@spika juuuuj ale som nasmiala :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@spika uz vie ako sa s tym pracuje? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Nieco podobne sa stalo aj u nas, brat (netusim kolko mohol mat vtedy rokov) sa pytal otca ako muz oplodni zenu. Oco na to "mudro" odpovedal: ked budes vacsi tak ti ukazem :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dusanab :grinning: :grinning: :grinning: a ukazal? :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzik77 no to neviem ale brat ma medzicasom dve dcery tak uz urcite zistil ako na to :grinning:
23. zář 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@dusanab sikovny chlapec :sunglasses: :grinning: asi mu to teda otec ukazal
23. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@spika moc pěkné, dnes jsou ty děti taky dost ofrklé a mají hlášky. Než jsem čekala třetí mimčo, holky pořád otravovaly, že chtějí miminko a kdy ho budeme mít a tak.
A jednou ta starší v pokojíčku říkala mladší: Pojď jdem se pomazlit, ať už máme to mimčo, mamce a taťkovi to nějak dlouho trvá. A mladší se zamyslela a říká: Já bych nejdřív raději oslíka, myslíš, že to půjde? :grinning:

A pak ta mladší jednou v úplně jiný den bafla na manžu s tím, jestli už má spermijky na to miminko, že ve sklepě je vajíček plno. A kdyby neměl, že můžem sjet do Polska nějaké spermijky koupit (bydlíme hned u hranic a občas tam jezdíme na nákupy).

A moje mamka nám pak nadala za moc volnou americkou výchovu, když mají holky takové řeči...... :grinning:
23. zář 2010 ve 20:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
A tenhle týden ta nejstarší sledovala večer zprávy a bylo tam něco o sexu, snad že chtějí zákonem posunout hranici či co, moc jsem to nesledovala, lítala jsem po bytě a měla dost práce. A najednou mi Noemi říká: Ty, mami, předtsav si, oni v telce chtějí, aby děcka už od 16 sexovali! Úplně jsem se zastavila na místě av šoku na ni hleděla. Pak se opatrně zeptala: A ty víš, co to je sexovali? Prý jo, chtějí už v 16 rodit děti. tak jsem si oddechla, myslím ale, že ne nadlouho :confused:
23. zář 2010 ve 20:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucisa super hlášky, aj ja mám obavu, ked vysvetlujem malej niečo ošemetné, že mi to na verejnosti spočíta :wink: Ked som bola tehu, išli sme po ulici do obchodu a ona na mna, že tiež ma v brušku bábätko. Už predtým som jej povedala, že na to musí mať aj manžela, tak som sa jej pýtala, že ako má v brušku bábo a kde má manžela a ona že: "v anglicku" :astonished: (nikto známy tam ocka nemá)
23. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@suzik77 zeby? :wink: druheho brata zas zaujimal opak - ako sa to robi ked nechces dieta :wink: :grinning:
23. zář 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dusanab velmi zodpovědné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 ve 20:45  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Stejně mám obavy, že mě zanedlouho čeká osvětová přednáška o sexu. párkrát té starší už hlavou jela otázka, jak se k sobě spermie a vajíčko dostanou..... :fearful:
23. zář 2010 ve 20:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
24. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tie deti sú skvelé.
24. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
so syncekom ideme po meste a on isel odtrhnut pupavu a tak hovori pampeliska a zrazu uvidi dalsiu kvetinku a hovori pampeliska a ja mu nato ze to nieje pupava ale ze je to sedmikraska a on zopakoval po svojom a hovori .... kraska :slight_smile:
24. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Vynaliezavost nepozna hraníc:

Simko, preco si nesiel pred spanim cez obed v skolke na zachod a popiskal si sa do postielky ?
Mamka, opravuju nam zachody a nemame kde pišat.

Samozrejme, ze nic im neopravovali,len sa mu nechcelo dojst na wecko.

25. zář 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@nadhera - tie deti sú ale prefikané. už sa teším na vlastné.
26. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
nedávno petr seděl u dupla a z té hromady kostek chtěl něco podat, tak pištěl mámo to, to, to....tak mu říkám, pověz mi co chceš, a já ti to podám. řekni CO....
a on na celé kolo: COOO COOOO.....
26. zář 2010 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky fakt super téma :slight_smile:
Moje 4 letá neteř na oslavách - míchám guláš a asi před 10 min dostal oslavenec dort -
Hanička:Já ani nevím, jak chutná ten guláš...
já: a chceš nalít?
Hanička: já ani nevím, jak chutná ten guláš
já: no a tak chceš???
Hanička: já ani nevím jak chutná ten dort...
Potvora malá, chtěla dort a kamuflovala to gulášem :grinning:
26. zář 2010 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monikka22 jeeej to je krasne ja by som chcela aby mi to niekedy moj manžel takto pekne povedal :dizzy_face:
26. zář 2010 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@spika
@dusanab
@lucisa :grinning: :grinning: :grinning: jaaaj som sa zasmiala :grinning: :grinning:
26. zář 2010 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Je až neuveriteľné aké sú už malé decká vynaliezavé a prešpekulované. Syn (23 mesiacov) má novú mániu vláčik tomáš , máme vláčiky aj koľajnice a naozaj ho to baví. dnes bol ale dosť rozbláznený a tak rozobral celé koľajnice a pohádzal ich na zem. Dohovárala som mu, že ak sa nebude s hračkami hrať pekne, tak ich zoberiem a žiadne nové nedostane. Krpec pozrie na mňa a povie "Maminka kúpime žltý vláčik Molly." Odpoveď "Nie nekúpime, pretože si sa k hračkám správal škaredo" Drobec išiel za starým otcom (mojim otcom), spravil naňho psie oči a povedal "Starý otec , kúpime vláčik Molly?" Môj otec "Samozrejme chrobáčik, pre ten tvoj smutný pohľad kúpime čo len budeš chcieť"
26. zář 2010 ve 23:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek