• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
27. zář 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Petik dnes vonku : "mami ked zaschne slnko, pojdeme domov? " :grinning:
27. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
petusko :grinning:
Včera Rastik sedel na záchode, keď dokakal tak ma zavolal a vyšla z neho táto hláška - mami, ja som tak sral(!) až sa mi postavil pipik :wink:
28. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@atinka22 ty kokoooooos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby, jaj smejem sa az mi slzy tecu :grinning: este ze som nasla tuto diskusiu. Priadam aj nase: Adamko sedel v lete holy na zemi, pozera si na pipika a hovori: mami, adamko je slon! :dizzy_face: alebo sme boli minuly tyzden vonku, a boli trhy, kde boli aj pojazdne wc, adamko ich zbadal a zacal kricat: mami, adamko chce ist cikat do tej krabicky :sunglasses:
28. zář 2010 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
rozhovor ocka s jakubkom pred odchodom z domu...
O: ...kubko nemôžem ťa zobrať na ruky lebo budem niesť janušku v škrupinke
J: ani martinka nezobereš?
O: ani martinka ved ti vravím že nesiem janušku
J: no ale ocko veď môžeš janušku držať v jednej ruke a martinka v druhej ruke a mňa na koňovi...
O: no a to by som ako vyzeral???
J: predsa ako vianočný stromček :grinning:
28. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dívala jsem se dnes s tchýní na film ,,Ženy v pokušení" a zrovna tam byla hláška Elišky Balzerové, že si koupila nový prsa. Moje pětiletá dcera zvedla hlavu od hraní, protože ji ta věta zaujala. Přišla ke mě a povídá: ,,Mami, prsa se dají koupit?"
Já na to:,,Ano, pokud žena chce větší, tak zajde k panu doktorovi a on jí voperuje větší"
Malá se na mě zadívá a povídá:,, Mami, a ty sis nechtěla koupit větší? Ty chceš mít prsa malinký jako já??"
Podívala jsem se na tchýni a vybuchly jsme naráz smíchy. Koza jedna malá :grinning:
28. zář 2010 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
jo a ještě dneska jsem telefonovala s kamarádkou, která má pětiletýho syna a tak si to kecáme a já mezi řečí jsem se zeptala co dělá Kubík. Ona na mě: ,,Teď sedí a hraje si s pinďou a povídá mu- ,,Já tě tak miluju!" :sweat_smile: :grinning:
To mě opravdu rozesmálo :grinning:
28. zář 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
kazdy den po navrate maleho zo skolky sa ho opytam okrem ineho, co noveho v skolke?
Mamka, nic. Iba stare hracky. Stale rovnaka odpoved uz strvty tyzden. :grinning:

28. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
28. zář 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@nadhera :grinning: my sme mali toto vlani, kazdy den som sa ho pytala co papali a cely rok mali masko a ryzu :grinning:
dnes tiez perlil . zatepluju im skolku, tak mu hovorim, ze si musime davat pozor, lebo ujovia nieco pilia. a maly na plne hrdlo: "nie mami, pani majstri su to! " jasne, ze ho poculi aj oni a vsetci sme sa zacali smiat :grinning: vraj nikto im nepovie inak ako roboši a maly jaky uvedomely :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Čo sa týka škôlky - ja sa Rastika pýtam - čo bolo v škôlke? Tradičná odpoveď - už sa nepamätám. :sweat_smile:
29. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lencaca . :slight_smile: :slight_smile: Kto je tchýne?
29. zář 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
29. zář 2010 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
30. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
lussy23: tchýně je Maminka od manžela :grinning:
1. říj 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lencaca - ďakujem. U nás sa to povie svokra. :slight_smile:
1. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes chcel malý aby som s nim niekam išla, ja že poťkaj chvilku, mam pracu, potom pojdem. On na to:"No tak dvihni ritulu a poď..." :grinning:
1. říj 2010 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lencaca :grinning: :grinning: :grinning:

@bebebrumik jaky zlatýýý :grinning:
1. říj 2010 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@bebebrumik :grinning: to mi pripomenulo ako malý svojej sestre zahlasil "drž už tú hubu" ked smoklila že čosi chce...
1. říj 2010 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
baby to je uzasna tema!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
mne Laura zahlasila v pondelok, po prichode zo skolky, ze:" Mamiii, co to tu smrdi???Si varila?" :grinning:
1. říj 2010 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Moja malá sa pýtala..Mama čo tu tak smrdí? a hneď si aj odpovedala. Asi som si prdla. Mohla som? :slight_smile:
1. říj 2010 ve 23:54  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
baby , ked vas tak citam.... ja ani neviem ci pridat, ci nepridat, ale na tomto sa rehoceme, odkedy mi to manzel povedal a teraz mu to pripominam, kedze mala zacina blabotat...
mm bol maly, mal mozno dva - tri roky, a cela rodina sa smeje na jeho prvych slovach.... podaval babke drevo do pece a ako jej podaval poleno , vyslo z neho - trojrocneho : " .... tu mas , ty p..í..čo "
tak vam prajem, aby ste take nieco nepoculi od deticiek co najdlhsie :wink:
1. říj 2010 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte ked vas tak citam neda mi nepridat ajjednu nasu perlicku,drobec sedel na nocniku ked sa pozrel dole na pimpika a hovori mu:Ahoj ja som Matko,bolo nam to smiesne ako sa zoznamili :slight_smile:
2. říj 2010 v 06:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojte, tak aj ja pridam take dve zlate hlasky mojho dietata: Minule zbadala cabriolet a povedala: "Mami pozri odpilene auto" a ked je manzel zarasteny tak mu povie "tatko ty si spinavy"
2. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Petinka vcera, netusim preco a ako, napadlo, ze che sestricku. tak mu vravim, ze musi povedat aj tatinkovi.
a dnes som mu to pripomenula, ze no co si chcel, no se - ... a maly sa zamyslel a po chvili z neho vypadlo: SEMAFOR ! :grinning:
2. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
2. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby to je snad nejveselejsi tema :grinning: :grinning: , ja se nemohu dockat az ty nase deti budou take chrlit takove perly :grinning: :grinning:
Vcera jsem manzelovi prekladala, i kdyz se nektere prelozit nedaji, meli jsme super vecer, tak dlouho jsme se uz nezasmali :wink: :wink:
2. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: Mam 3rocnu dceru,ktorej hovorievam rozpravky vecer pred spanim,ale vcera ma ona prekvapila a hovori mi:maminka poviem ti rozpravku?Tak ja ze ano,budem pocuvat...a ona nato:ale nevadi,ze bude po slovensky? :grinning:
2. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jaj a este ma napadlo:Ked mal syn asi 4roky,tak nam zvonil telefon,pevna linka.Maly to dvihol,s niekym hovoril...ja som bola na WC a uz som len zacula ako niekomu vysvetluje,ze mamina teraz nemoze,mamina se.r.e :grinning: Tak to uz aky trapas bol :grinning:
2. říj 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek