• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@kirkee :grinning: :grinning: :grinning: užasneee
5. říj 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirkee krása - asi skryté vlohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirkee alebo ho osvietilo :slight_smile:
6. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kirkee :grinning: - to člověk pak hledí, odkud to děti berou, co?
6. říj 2010 v 10:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirkee tak to je geniaaaalne!!!!!!! :grinning:
6. říj 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
4-ročný synovec si takto plánuje budúcnosť - keď budem veľký, tak budem lekár a ožením sa so Zuzankou zo škôlky a vieš čo babka, prídeme bývať k tebe, veď dedko aj tak už bude mŕtvy. Detská úprimnosť nadovšetko :slight_smile:
6. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirkee - skoro som si oplula monitor ked som si to predstavila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. říj 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kirkee si mi pripomenula obľúbenú historku mojej mamy, o spievaní kolied, konkrétne Tichej Noci: "...Ježiško, Láska, Boh, Syn." v jej detskom prevedení: "...Ježiško, láskavo spi!"
6. říj 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To me tesi, ze jsem vas pobavila :slight_smile:

Vzpomnela jsem si jeste na jednu jejich historku ze skolky - meli pani ucitelku Vochyanovou, ktera se ale pres prazdniny vdala a rekla detem, ze uz ji maji rikat pani ucitelka Ticha. Kdyz jsem se pak se synoveckem jednou bavila o skolce, ptala jsem se, jak se jmenuje pani ucitelka, rekl: "Jmenuje se Ticha, ale spis mi pripomina pani ucitelku Vochyanovou" :slight_smile:
6. říj 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kirkee booože tak toto su hlody... som sa zas pobavila na poriadek :grinning: :grinning:
6. říj 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tak ja pridam taky zlaty podvod jedneho prvačika (syn otcovho kolegu) KEd prišiel domov a mamina prikaže synovi aby ukazal žiacku knižku, ked už mama naliehala tak syn vybalil žiacku a tam poznamka a v kolonke kde ide podpis rodiča bolo prvackym velkym tlačenym pisemnom napisane MAMA.... maličky podvodniček :grinning:
6. říj 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@benne to fakt laska, boh syn? a ja som si dodnes myslela, ze laskovo spi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj som si to tak pocas vianoc pospevovala, ked som chodila este do kostola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik77 ty jedna koledmanka.... Ja som zas spievala ako je ta papežska hymna že živ Bože otca svateho, tak ja som spievala živ bože ducha svateho :sweat_smile: až par rokov dozadu som si uvedomila že čo za blbosť to spievam :grinning:
6. říj 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula ale mne to prislo take normalne, ze nech jezisko laskavo spi. ved boli vianoce, jezisko bol babatko, tak nech laskavo spi, nie? :grinning: no sranda... tak to su mi novinky na stare kolena!
6. říj 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik77 no čo už učime sa cely život :sweat_smile:
6. říj 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzik77 U nás sa hovorí, že napr. ...láskavo to už dojedz!, tak to preto to malo ešte vtipnejší podton :wink:
7. říj 2010 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja keď som bola malá, tak vraj som robila dosť hanbu. Raz som bola vyvesená na balkóne, išla okolo susedka a sa ma pýtala: "A rodičia sú doma?" a ja som vraj na celú ulicu kričala: "Mamka spinká a ocko kaká" ... Ocko mi vravel, že sa na tom WCku skoro o hanby prepadol :D

... alebo som bola s ockom vyhodiť smetie, a tam si naši spoluobčania nakupovali. A spýtala som sa: "Ocko, a toto je CIGÁNKA??"

...alebo sme išli niekde v električke, zbadala som verejné WC, a zakričala som na celú električku meno a priezvisko mojej babky: "Tu babka *** kakala!!!" :D Keďže bola babka učiteľka, to mohlo byť zaujímavé :D
7. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vejula ten podpis rodiča, to je krásne :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamoškin syn (3) stál s babkou na železničnom priecestí keď išiel vlak. A zastavil tam aj jeden pán na koni, niekde obďalej koľají. A babka chcela vlastne od neho počuť, prečo ujo s koníkom stojí tak ďaleko. A malý ju zabil, bola to hanba (tie výrazy majú zo škôlky)

Babka: Peťko, prečo tam stojí ten koník, vieš?
Peťko: Lebo je koko*. :DDDDDDDDDD
7. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nas Lukas nema sopliky, on ma v nosteku muchu :grinning: :grinning: netusim ako na to prisiel :wink: :slight_smile:
@vejula krasny podpis v ziackej :grinning:
7. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: sa bavim dievcata :grinning: :grinning:
@dusanab u nas zase je v nosteku škaredko :grinning: ja ani neviem kedy som maleho upozronila, nech si nevrta v nose, ze je tam skaredy skaredko a odvtedy to funguje :grinning:

no a dnes som sa snazila Petka ucit povedat R, tak som mu davala slova a ked mu to uz islo na nervy a chcela som od neho hRRRRozno, maly zaskulil a skrikol SLIVKA :grinning: a uz ho nebolo :grinning:
7. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dusanab mozno preto, ze ho to tam niekedy stekli :wink: ked mas muchu v dlani, tiez ta tam (v tej dlani samozrejme) stekli :grinning:
7. říj 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje milované krsňa zahlásilo môjmu priateľovi - "ale vieš ujo starká (moja mama) hovorí, že krsná je občas ako sto čertov", na moju reakciu " veď také nesmieš prezrádzať" som dostala odpoveď " a čo nie je to vari pravda ?" Nuž popravde - je. :grinning:
8. říj 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lezim na chrbte,nad tvarou sa mi sklana syn a pozerajuc mi do nosa zahlasi:mami,ty tam mas vlasy!!! :sweat_smile::grinning:
8. říj 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnešný povzdych mojej dcérky:
Už by som sa mohla zamilovať :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monkula :grinning: nedockava :grinning:
8. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek