• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
Naše dcera přišla za manželem do pokojíčku a když se jí zeptal kdy uklidí ty hračky tak odpověděla ,, za chvíli příjde tvoje manželka a všechno to tady uklidí ". A včera mi řekla do telefonu ,,honem přijeď nebo se z toho potentuju".. :slight_smile:
8. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@drago super hlody :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drago :wink: :wink: :wink: Super perly!
8. říj 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zajama - úprimná
@vejula :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No čo som sa ja dnes dozvedela.... :grinning: :grinning: Prišiel drobec, musela som si k nemu sadnúť na zem, pritúlili sme sa, ako sa mi oprel o prsia sa zarazil (zhodou okolností mám vystuženú podprsenku), ešte poďubkal prštekom a skonštatoval: lopta! A už si ju chcel brať :grinning: :grinning: to sú moje "lopty"!!!! :grinning:
10. říj 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, narazila som dnes na tuto temu, tak pridam rozhovor dvoch pubertiakov nad kocikom s mojim synom... ONA: "Bud ticho, lebo sa zobudi." ON: "Aaaale on sa uz nezobudi." ONA:" Co trepes, zobudi ved DYCHA!)
On len myslel, nez odidu... :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
naša dnes išla na záchod, mali sme tam otvorené okno, tak som jej vysvetľovala že ocko striekal pleseň a ten smrad sa musí vyvetrať. Pozrela na mna zdesene: "A čo urobil s tým pleseňom???" A keď sa ocko po obednajšej sieste zobudil, tak mu to hned referovala, že: "Ja ked som dnes stojila, tak som sa bála pleseňa..." (keď som vstala - zobudila sa)
10. říj 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
skvela tema,prave si vas citam a rehocem sa :grinning:

moja mala vzdy,ked ide kakat a uz sedi na nocniku,tak vykrikuje po dome: MAMI "CIKAM" HOVIENKO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
skvela tema. Ja som sa nedavno pobavila nad synom aky je on "pracovity". Manzel isiel vecer von s kamaratmi tak sa ho nas 3r.syn pytal kde ide. Ked mu vysvetlil ze ide von s kamaratmi tak mu syn odpovedal ze nemoze ist a ze ho pusti iba do roboty. Mile...
11. říj 2010 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
naša malá si dnes silou-mocou chcela obliecť "gaťasky" (kratasky + gaťky)
11. říj 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
marelica, detom sa to slniecko v pondelok zapacilo. Nas Matusko dostal nove vlacikove puncosky a von si nachystal k tomu vlacikove tricko+kratasy :grinning:
13. říj 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emka si dnes buchla hlavicku a mala tam malu hrcu a hovori mi:idem si ten parostek pozriet do zgrcadla :grinning:
14. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moj syn kedze vyrasta s 2 jazykmi si niektore slova pekne pospajal- dakujem a thanks = thenkujem,tancujem a dance = dencujem. :slight_smile:
14. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janus32 :grinning: :grinning: že zgrcadlo :slight_smile:)
14. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dencujem bude za chvíľu prijaté ako novotvar aj do slovenčiny.. :wink:
14. říj 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj synator si zobral vcera masticku ze si ide natriet prsteky.. a uz nejako dlho robil s tou mastou a hovorim mu dufam ze to nenatieras na koberec... a oni nie mami.. iba na traktor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi mu bolo treba kolieska natret :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja mala (2r 8 mes) sa schovala pred manzelom... manzel sa ma pyta: nevidela si niekde Emu?? a od niekal sa ozvalo: nieeeeeeeeeeeeeeeee... :grinning:
19. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
19. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
cez vikend som tu mala maminu, tak som sa vecer vychystala "von", isla som za manzom do prace a maly mi krici ze mami ahoj a drzim ti palce :grinning:
netusim, k comu mi ich chcel drzat :grinning:
19. říj 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kirkee akože konečnáá - Hospodin je muj pastýr - ležím pod stolom :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nas Petko dnes rano nas uplne odrovnal, ked prisiel k mm, capol ho po zadku a vravi : aj lajk jou botm ! (i like your bottom) :grinning: :grinning:
sme cisto slovenska rodina, anglicky nehovori nikto :sweat_smile: v skolke sice maju kruzok AJ, ale pochybujem, ze ich ucia chvalit niekomu zadok :sweat_smile:
22. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
22. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petusko - waw to kde nabral takúto vetu?
22. říj 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. říj 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapci sa bili a mladsi kusol starsieho. Starsi hned s placom utekal za nami, ze risko ho kusol. Risko betarik sice malinko rozprava, ale povedal ne,ne,brum,brum - v preklade : to nie ja, to medvik. v ruke mal svojho oblubeneho macka. a starsi do toho. vyhodim ti zuby do kosa. :grinning:
25. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
25. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas maly ma taku detsku pilku a piloval s nou-akoze stolicku,no a starsi syn mu hovori,ze popiluj mi nohu.Maly na neho pozrel a zahlasil,co si šiši?Sak ba mi smrdela pilka :grinning:
26. říj 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek