• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
@langkofel - prefikáná :slight_smile: :grinning:
1. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ukážka egocentrizmu:
ja: natálka, miška bude mať jeden rôčik. akú tortu jej dáme spraviť? ty si mala hrošíka.
natálka: miške dáme spraviť hrošíka.
ja: ale hrošíka máš ty najradšej, dáme spraviť niečo čo má miška najradšej.
natálka: JA mám najradšej lízatko!
3. lis 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@langkofel no? Na čo ?
3. lis 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, celkom dobre sa zabávam. Ja mám 11r. syna a 2,5r.dcéru. Takže sme mali dlho jedináčika. Hrozne chcel súrodenca už od malička, a keď mal 3r., rozbalil asi jedenásť Pampersiek po posteli, a keď som sa ho pátala, čo robí, vraj to je pre bračekov. Dcéra zase dlho nerozprávala, zato teraz jej neskutočne ide pusa. Jeden príklad: Ona nekaká, ale ciká hovienko.
4. lis 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monic22 - to je milé.
4. lis 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
-...no, moja, a máš už v škôlke frajera?
- áno
- a ako sa volá?
- Jakubko

o pár dní:
- ...no, moja, a máš už v škôlke frajera?
- áno
- a ako sa volá?
- Matúško
- ja som myslela, že Jakubko
- ... ale on je chýbal...
4. lis 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
listovali sme na nete v oriflame katalógu, pozerám dlhšie na jednu toaletnú vodu a malá: No, som zvedavá, ako to teraz ovoniaš! :grinning:
4. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
5. lis 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syn sa ma jednu zimu pri sánkovaní na kopci plnom detí a rodičov spýtal: " Mami, a čo je to prostitútka? "
6. lis 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
6. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera sme sa hrali s mojou 2,10 mesacnou dcerou s tymi drevennymi farebnymi kockami... mala uz nieco postavene, vsetko iba z kvadrov... ja som zobrala valec a dala som ho navrch. ona ho zobrala, hodila spät do kosa a hovori mi: mama to neni dobre, to je gulaty kruh... :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
v sobotu sme boli vonku ja som sedela na lavicke,dcera sa klobezkovala a na vedlajsiu lavicku si sadla stara pani po 5 minutach sa postavila a pomali kracala prec...dcera ku mne dobehla a hovori "ta babka si mysli ze je modelka,pozri ako ide" :grinning:
8. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
:grinning:
v telke ide tá hlúpa reklama: s dostupnou pôžičkou je ľahšie na zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: dcéra: maminka a ako to je - ľahšie na zemi? :confused: noooo? vysvetľuj! však čím viac pôžičiek, tým je život ľahší a krajší, nie? pekne učia deti od malička :angry:
8. lis 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ľahla som si s dcérkou (2,5r) do spálne, aby skôr zaspinkala....ona si ľahla tak, že dala nožičky k mojej hlave...po chvíli jej hovorím: Sarulka, dávaj pozor, aby si ma nekopla.... a ona na to: "buď tiko a pinkaj "!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :wink:
9. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
9. lis 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
9. lis 2010 v 11:38 • saarcik77
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
9. lis 2010 v 11:48 • tresne
9. lis 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem chtěla odvézt jeden náš kočárek do města do bazaru. Tak říkám své 6leté dceři:
"Aňo, oblíkej se, jedeme do města prodat kočár."
A ona:
"To se jako postavíme na náměstí a budeme volat Proooooodávámeeee kočááááááár?
11. lis 2010 ve 20:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedela som v cakarni u gynekologa, bola somnou dcerka 10 rocna a vedla mna sedela pani, velmi stara asi 80 rocna, ledva o palicke chudatko chodila, Terezka sa ku mne nahne a sepka: mamíííí, taká stará a tehotná???
12. lis 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
12. lis 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2010 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
piekla som teraz na veceru zemiaky v supke a Petik nakukol cez sklo do rury a cely zhrozeny na mna ze : "mami, ty pecies kiwi? " :grinning: :grinning:
13. lis 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včera cestou zo škôlky malá dostala záchvat smiechu, že: "...aha, kočík s kolenami..." Medzi stromami bola odstavená kočíková konštrukcia, mamička pravdepodobne práve niesla domov vaničku s bábom. Aj mi chvíľu trvalo pochopiť, o čom malá točí :grinning:
13. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme dnes isli z malym z obchodu a hned vedla obchodu je krcma,a maly hovori mami kam ideme?Ja ze, domov a on,ze a preco nie do senku? :grinning:
13. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tatinek se koupe ve vane a ctyrleta veruska se pta: tatinku a proc sulinka vystrkujes do sveta??
13. lis 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek