• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
nasly jsme s holkama cervika ve strouhance.cele odpoledne jsme se k tomu nevratili a vecer dosel tatka z prace a ja vzpomnela,at mu reknou,co se nam stalo.skoro trileta anicka bezi za tatkou:my jsme nasli ee,eee... slimaka.
za ni bezi veruska-ne,neee,housenku! v majorance! tak jsem musela prijit a uvest to na pravou miru...
13. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusky - zlaté
@anelehka :grinning: Joj, odkial poyná také slovo?
@petusko :grinning:
@benne :grinning:
13. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Mladší syn stále čosi komentoval, že "preboha" a starší syn na to : "neber meno božie zadarmo" :slight_smile:
15. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
15. lis 2010 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak se svamy take podelym mam 2 neteře dvojčatka(3) a tet v sobotu mněly narozeniny
daly sme jim darky a ja tam slavnostně nakráčela s pětistovkou podala to Nikolce a řekla rozdělte sy to na pu a mužete hadat co udělala rostrhla ji napul druhou pulku dala segře a mně řekla ,,teto díky" :grinning:
15. lis 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@steelska :grinning: ved spravila len to, co si jej kazala :grinning:
16. lis 2010 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pifina to jo no :grinning:
16. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
šikovné :grinning:
16. lis 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@daniela1974 :grinning: :grinning: :grinning: Naši veľkí-malí 10-roční....
16. lis 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusky máš veľmi inteligentné dcérky... :grinning:
16. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusky fakt sa zabávam, asi to je u Vás dosť pestré.....
16. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Viete čo je tikttutka? Štikútka.
16. lis 2010 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
4- ročný sy n neposlúchal, tak so ho vytočená zavrela do izby, že ma rozmýšľať čo urobil. On po 10 minútach otvoril dvere a kričí "mami?" ja, že "prosím?" a on že " UŽ SI SA UKLUDNILA????? :grinning: "
16. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@murkaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zlatý....... zažila som podobnú situáciu :slight_smile:
16. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@murkaa - zlaté
@steelska - :grinning:
16. lis 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
docela jsem čumněla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak ji rozškubla
16. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
perla Nnamdiho, ked mal 3roky (dnes uz 16rocne chalanisko, o ktoreho som sa starala ako au-pair) :" Lubim ta. Ja sa raz s tebou ozenim (v slovencine to znie inaksie nez v AJ :grinning: )" asi po pol minutke ticha a premyslania uplne vaznym a dospelackym hlasom... "ups, ale ked ja budem mat 18, tak ty uz budes stara babka" :grinning: :grinning: o 2roky bude mat 18, ale veruze sa babkou necitim byt, ale aj tak - uz som vydata :wink:
16. lis 2010 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ctyrleta veruska premistuje kytku z obyvaku a tatka se pta,kam ji nese.pry - do pokoje.a proc do pokoje? -protoze je pokojova...
17. lis 2010 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Petik dnes: "mamiiii, ja nechcem na veceru kakaovy zavit !"
17. lis 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@murkaa :grinning:
za mnou Petko zvykne prist a namiesto nehnevaj sa mi povie, nehnevaj ma :grinning:
17. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Prostřední dcera mi dnes vyprávěla včerejší zážitky z kroužku. Pak mi ještě chtěla něco říct o paní šatnářce a nemohla si na to slovo vzpomenout, tak z ní vypadlo - paní šatnice. :sweat_smile:
17. lis 2010 ve 21:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Malá hovorí: Mám na krku "šalát" (šál). :grinning:
18. lis 2010 ve 04:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tato kričal na neposlušnú Natálku a ona mu vraví: Tato, ty si na mňa smutný!

A vonku hovorí: Mama, ja tu voniam smrad.
18. lis 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@petusko , @murkaa , :grinning: :grinning: :grinning: za mnou sa zas malá chodí udobrovať, že "Už si sa prepáčila?" (nie "mi")
18. lis 2010 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Pozerali sme s Dominikou - 2,9r. dokument o púšti a ťavách a ona zrazu povie "Tam som bola." myslela tým, že videla ťavy a ja " A kde si videla ťavy? Predsa v z....." snažím sa 1. písmenom slova pomôcť dcére povedať v ZOO a ona vykríkne " V zelovóci!"
18. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@cairka, @petusko , @murkaa, :grinning: :grinning: :grinning: a tá moja, keď bola menšia a sme pred ňou utekali, tak nekričala Čakaj !, ale Nečakaj!
18. lis 2010 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
čerstvá hláška môjho 3-ročného syna, keď ho ocko volal jesť - neotravuj tučniak :sweat_smile: :grinning: /mm má troška brucho/
19. lis 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
19. lis 2010 v 19:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Nelka je pravacka a Dianka lavacka. Tato je pravak a ja som tiez lavacka. Tak Nelka zacala dnes nad tym meditovat...
ja som tatinkova a Dianka je maminkina..
ja na to ze Ale ved vy ste obidve moje.
Nie, ja som tatinkova a Dianka nie.
A koho teda je ?
Susedova !
a tato v susednej izbe ....

a potom pri obede pokracovala v perleni:
tato, ty mas pipik ? a netlaci ta ked sedis na stolicke ? (nedavno bola u babky s bratrancom a odvtedy ju nejako zaujimaju rozdiely v anatomii :slight_smile:)
22. lis 2010 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
dnes som umývala riad a počujem: mamička ty si krava! Sa neveriaco otočím a ona mi pri zadku drží nafúknutú gumenú rukavicu a napodobňuje dojenie :zipper_mouth:
22. lis 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek