• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
22. lis 2010 ve 22:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana dobreeee! :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
23. lis 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridám najnovšiu perlu mojej 7-ročnej Kajky. Boli sme na dušičky na cintoríne a išli sme zapáliť sviečky aj na hroby padlých vojakov. A Kajka sa pýtala ocka: Ocko, ty si bol na vojne? Ocko: Bol. Kajka: a v ktorej? 1.svetovej či 2.svetovej?
23. lis 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bodka70 :grinning: :grinning: zlatá malá :dizzy_face:
23. lis 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodka70 - zlaté
23. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja malá je teraz chorá a v noci máva 2hodinové záchvaty kašľa s vracaním a túto noc po jednom takom vyčerpávajúcom klesla na vankúš a hovorí: mami? červeň berie? :confused: a ja som nevedela, či sa mám smiať a či plakať :pensive: my totiž teraz len hrávame karty, aby nebehala.
23. lis 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana ... hele je to sice trochu mimo téma... ale děti se mi taky takhle před pár dny dusily a kopila jsem na MMB Eucasol a Tymiánový krém od Justu a dávala na radiátory mokré ručníky a moc se to zlepšilo!!! Zkus to taky :slight_smile:

a abych se přidala troch k tématu... Moje 3,5 letá dcerka má taky dobré hlášky :slight_smile:..

..viděla v televizi, jak kovboj dojí krávu a přiběhla... "Maminko, krabička čůrá a pán jí pomáhá čůrat :slight_smile: "

a na kase v Obchoďáku... "maminko, proč má paní fousy?"... co na to říci - opravdu měla kníra skoro jak chlap..

a do třetice...nejlepší bylo, když jsem s ní jela autobusem - dálkovým.... a přistoupil po chvíli pankáč s rudým kohoutem... Terezka "NO CO TO JE? ... A paní za náma... "To jsi ještě neviděla, co? lidi okolo se tlemili a šířilo se to jak mor... a čím více se tlemili, tím má slečna přidávala... já se snažila odpoutat pozornost, ukazovala jsem na stromy, auta, zvířátka... vyprávěla o všem možném.... ale ten pánkáč jí pořád poutal oči... po chíli zase "MAMINKO, ON BY SE MĚL UČASAT... ON ASI CHUDÁČEK NEMÁ HŘEBÍNEK A ZRCÁTKO".... samozřejmě hlasitost na půl autobusu... Všichni se zase tlaamili a já bych nejraději zalezla pod sedadlo.... Týpek dělal že neslyší... A Tereza nedšná aplausem..., že všichni okolo rudí záchvaty smíchu zahlásila... "MAMINKO, ON VYPADÁ JAKO KOHOUTEK...."..... Všichny smíchy bourali autobus a já se jen modlila, že nebude vystupovat, tam kde my :slight_smile: No do konce jízdy už v buse klid nebyl.... :slight_smile:
23. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. lis 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana aj nám pomáhajú maste na priedušky a ešte "rýchla pomoc", rýchlovarnú kanvicu nechám zovrieť, nasypem tam morskú soľ a nechám v izbe na bezpečnom mieste odparovať. A ešte jedna perla našej 2r. susedky, keď u nich klopeme, najskôr sa opýta, kto je, a keď nám otvorí, zahlási : "Podte dál! "
24. lis 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
.... no skoro jsem váhala jestli to sem napíšu... ale co.. pro pobavení všech to za to stojí... Naše 3,5letá nádhera stála ve spoďárkách před zrcadlem v pokojíku a prohlížela si nohy (asi nějakej strup na koleni čico...) a tatínek - jen tak letmo šel okolo a říká jí... "no máš krásný nohy :slight_smile:" a terezka "děkuji, ty máš zase klásnej Pindík " .... :grinning: :grinning: :grinning:

(co je ve školce a vidí čůrat chlapečky, je to to její téma číslo jedna :slight_smile: ... už aby jí to přešlo..... :grinning: :grinning: :grinning: )
24. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monic22 vďaka, trápime sa :unamused:

@kacab :slight_smile: to ju asi ešte neprejde, lebo moja má 5,5 a tiež sa jej tie objekty páčia.
Dnes sme sa obliekali k doktorke, a pozerám jej na prsíčko, že ho má také ružové a ona: no maminka, zdá sa mi, že mám tento pravý ostrejší ( :confused: ) asi aj moje dieťa bude piť len z jedného cecoka ako som aj ja pila...+ ustarostený tón k tomu... :grinning:
24. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kacab - to by ma zaujímalo, ako zareagoval manžel na takú lichôtku :sweat_smile:
24. lis 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tlemil se a šel pryč.... on věděl odkud vítr vane... Když se narodil mladší bratříček, slýchala Terka od hrdé babičky že má krásnej pindík... (U nás je to samá baba po mnoho generací a narození chlapečka byla UDÁLOST!!!) tehdy jsme šli ukázat nový přírůstek ke mě do práce a Terezka tam zdělovala úplně všem, že "bráška má klásnej pindík a maminka veliký prsíčka" :slight_smile: Nový mladinký kolega nám tehdy z toho trochu rudl a nevěděl kam s očima :grinning: :grinning: :grinning: No a teď když máme to pindíkozní období a každodenní podívanou ve školce... tak přece musel dostat lichotku i tatínek :slight_smile: Mě zase říká "ty moje malá prdelko :slight_smile: " .. Tak jí říká babi... :slight_smile:
24. lis 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacab - Vaša Terezka nemá chybu s tými perlami! :grinning:
24. lis 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacab - Terazka je super šikovnica, niečo z nej určite bude. My máme doma "samé pipíky" takže pre nás to nie je až taká zaujímavá téma. :wink:
Pridám aj ja síce nie hlášku, ale pobavilo ma to - minule si Rastik spieval na záchode - vy ve,vy ve lak ju - to malo byť akože We will, we will rock you :grinning:
25. lis 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
... teď mě napadla ještě hláška 2,5 leté neteře... Na podzim jsme byli společně na houbách a malá Natálka byla u mě... Když už byla přepravka ma cestičce plná až přetejkala, volala jsem na její maminku, co byla dost daleko.. Lenkooo.... Už nesbírej.... Už to není kam dávat... a Natálka se na mě přísně podívala a řekla... " Teto, nekřič... já slyším dobře... A Michal David taky nekřičí..!!!!." ... já z ní byla hotová... myslela to naprosto vážně... Kdyb jste viděly ten pohled!!! Její babi je jeho velká fanynka a malé pouští ten poslední narozenínový megakoncert pořád dokola :grinning: :grinning: :grinning: ...

Jo a ještě s tou babičkou pořádají cílené vycházky.... A pak když maminka Natálce jednou povídala, že se oblíknou a půjdou ven...a Natálka... "půjdem koupit cigaretky?" :grinning: :grinning: :grinning: to švagrovka v celku těžce nesla.....
25. lis 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja se tu tak bavim, to jsou hlody :grinning: :grinning:
Moje mala segra vecer zlobila, protoze se ji nechtelo jit spat, jak to tak byva, a tu prisla, ze chce na zachod, tu ze napit, tu ze ma hlad, az prisla asi popate, mamka uz se nastvala a vyletela na ni: ale okamzite toho nechej a uz at jsi v posteli, nebo dostanes na prdel! a mala si stoupla, ruce v bok a rika: "no, mamko, jdes na me tvrde, nekompromisne!"
25. lis 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
maly mi vcera zahlasil,lebo jedoval,poslala som ho do izby,ze ty, ty jedna,chvila ticha a ja ze co vypusti a on ty jedna žena... :grinning:
26. lis 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
s Kajkou sme sa mojkali, Kajka mi hovorí: ty si móója mamka a ja jej zo žartu: nie, ja nie som tvoja mamka.
Kajka sa odtiahla, pozrela na mňa: "Tak potom čo tu robíš?"
26. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kirkee , dobrééé :grinning:
26. lis 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. lis 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anelehka moj maly mi vtedy vravi - ty jezibabka .

Dnes nam napadal sneh a vravi - podme sa bobykovat.
27. lis 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si vás tu pravidelně čtu a už se těším, až začne malá vykládat moudra :slight_smile: .S těma "nadávkama" jsem si vzpomněla, že já jsem prý říkala ty, ty žabičko jeden :grinning:
30. lis 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiež sa tu perfektne bavím :grinning: a možno raz tiež budem mať čím prispieť, mimi je ešte malý :slight_smile: babenky, máte to fakt veseléééé :grinning: :grinning:
30. lis 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
V nedelu som prisla z kostola a moj vnucik sa ma pyta: Babka ty si kde bola? a ja ze ved vies v kostole. A on ze aj dedko? ja, ze ano. Tak ty si sa tam bola vydavať? Ja mu hovorim, ze ja som sa vydavala v kostole ale uz davno. Na to dosiel dedko a on zase, ze dedko aj ty si bol v kostole? Dedo ze ano a Simonko a to si sa tam bol zenit s babkou? Dedko mu hovori, ja som sa zenil ale uz davno a v inom kostole. Az potom nam doslo, ze on prave dopozeral DVD zo svadby, kde bol sobas prave v nasom kostole :slight_smile: .
30. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja sa najprv tešila že sneží a potom smutne zahlásila ..." a mami ako príde mikulaš keď snež?
30. lis 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajka mi dnes hovorí: mami, môžem ti veriť, že tie darčeky nedávaš ty? :sweat_smile:
30. lis 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek