• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
@bodka70 :sweat_smile: ... na to asi dost tazko opoveda :wink:
1. pro 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luga ja by som povedala,že dávam,ale vždy sa nájde jeden od Ježiška(lebo on ma toho veľa a tak dáva deťom vždy len jeden darček,ostatné kupujeme my)
tak to má vysvetlené náš syn

@bodka70 tvoja malá je teda držka :grinning: :sunglasses:
1. pro 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodka70 a odhalila tajomstvo :wink:
1. pro 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
my sme nakoniec skončili v nemocnici so zápalom pľúc :zipper_mouth: Malá po jednom záchvate kašľa hovorí: Keď sa kýchne, povie sa nazdravie, keď sa zakašle, povie sa robitusin, tak prečo ty hovoríš v y p ľ u j ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. pro 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ani3012 veľmi dobrý nápad, keď náhodou odhalí, že ockovu teplákovku už niekde videla :wink: :grinning:
1. pro 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana chúďa :frowning2: ale že vypľuj....:grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani3012 máš perfektné motto :slight_smile:
1. pro 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejlepší nadávku měl můj brácha asi v pěti letech, stoupnul si, ruce v bok a křičel "UŽ TOHO MÁM HOTOVO, TY MRKVO JEDNA ZELENÁ" :grinning: :grinning:
1. pro 2010 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
1. pro 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som rano obliekala mojho coskoro 3 rocneho syna do skolky ,tak sa ho pytam. Tomasko a v skolke aj pomozes tete ucitelke s obliekanim,ked idete von? On vravi,Nieee sak oni su uz velke a dospele,oni sa uz same obliekaju :grinning:
2. pro 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@veva1 má recht, člobrda malý
2. pro 2010 v 09:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá chcela, aby som jej v Lídli niečo kúpila, ale ja, že nie, nemám peniaze :wink: a máme toho doma plno a tak a ona: Mami, veď ty ešte budeš kukať, čo všetko mi donesie Ježiško! :grinning:
Načo ja rozmýšľam, kedy jej povedať, že Ježiško darčeky nenosí? :sunglasses:
2. pro 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana... teraz ešte nie :slight_smile:
2. pro 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veva1 :grinning: :grinning: :grinning: aké zlaté :dizzy_face:

2. pro 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
"Mami, kde mám tu kočoládku od červíka?" - rozdávali dnes v kauflande čokoládky, teta oblečená ako čert, takže to malo byť: "čokoládku od čertíka". A chcela som vedieť, či si myslí, že to bol skutočný čert, tak som sa jej opýtala a ona že nie, lebo mal rohy... no mám čo dohánať v jej predstavách, nech je pripravená na pondelok v škôlke :slight_smile:)
2. pro 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana ahoj, no dúfam, že malá je už v poriadku, a že dobre "vypľúvala". To, kedy deťom povedať pravdu o Ježiškovi a darčekoch je individuálne, ale z vlastnej skúsenosti Vám môžem doporučiť, aby ste to neodkladali véééľmi dlho. Syna sme na to postupne každý rok pripravovali, ale vždy sme odhalili iba niečo a hrali divadlo na Štedrý večer. To keby ste ma videli ako dávam rýchlo do okna na tanier koláče a pohár mlieka ( to malý niekde vyčítal, tak sme to dodržiavali ) a hneď na to, keď sme sa išli pozerať na darčeky som rýchlo odjedala z koláčov a odpíjala mlieko ( po bohatej večeri ), no bola som spotená a plná až no. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A keď už bol väčší, tak sme museli nechať pootvorené okno ( veď ako by sa sem Ježiško dostal ) a mrzli sme len aby syn bol spokojný. Za naše doterajšie Vianoce by som mala dostať Oskara. :sunglasses: No, ale vrátim sa k téme, tak syn mal 10 a stále sme ho chudáka naťahovali. Vtedy sme už mali malú dcérku, tak som si ho posadila a všetko mu citlivo vysvetlila, ale aj tak plakal ako malý. :frowning2: Teraz je už v pohode a bude pred sestričkou hrať divadlo s nami. Rada by som ( ak sa to skôr nedozvie ) jej povedala pravdu, keď bude chodiť do školy. Však uvidíme......
3. pro 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monic22 to Vám teda dlouho věříl..... :confused: :confused: v deseti letech se divím, že mu to nikdo neřekl ani ve škole... :confused: :sweat_smile: synovec má sedm... a začínají ho připravovat, že letos mu poví jak to je... že už je velkej kluk a bude pomáhat s přípravami pro naši Sof...
3. pro 2010 ve 23:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bocinka Myslím, že to je ten správny vek, tých 7 rokov. Inak on vedel, že aj mi si dávame darčeky, ale že niečo nosí Ježiško sme ho v tom utvrdzovali mi ( bohužiaľ, tak dlho ). Bol dlho dosť "detský".
4. pro 2010 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monic22 ty brďoooo, tak to jste mu to dlouho vydrželi tajit. My to řekli té starší letos, je ve druhé třídě a už od loňska začala mít takové záhadné a rýpavé otázky, tak si myslíme, že někdo ve třídě něco řekl, mají tam děti se staršími spolužáky.
Manžel jí to nenápadně začal na podzim dávkovat při nějakém úklidu a když jí to celé řekl, podívala se na něj a zcela vážně mu řekla: No to si děláš prdel, ne? Já už to vím, ale proč mi to říkáš až teď?
Chlop byl z toho vedle, vůbec netušil, co na to říct, tak se s ní aspoň domluvil, ať to neříká mladší ségře, aby to pro ni bylo ještě aspoň letos překvápko a tajemství.
4. pro 2010 v 08:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa tak malá zareagovala super :grinning:
@monic22 ďakujeme, malej je oveľa lepšie, aj keď vypľúvať je ešte stále čo, ale nechce :zipper_mouth:
Neviem, kedy jej to povieme, dúfam, že ten správny čas nejak vycítime :wink: Ale ona tomu veľmi verí, aj na zúbkovú vílu :grinning:
4. pro 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera večer sme s manželom chceli výchovne zapôsobiť na našu 2-ročnú dcérku (obdobie vzdoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a tak sme jej vysvetľovali, že Mikuláš nosí darčeky do čižmičky len dobrým deťom a zlým donesie uhlie, zhnité zemiaky atď... asi po 5 minútach sa manžel pýta malej: "Tak čo si Katka nájde ráno v čižmičke." a naša hviezda : "OBUVÁK !!!! "
6. pro 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
niet nad detskú logiku...
6. pro 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobré :grinning:
7. pro 2010 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Říkám svému 3 letému klučíkovi, aby šel uklidit hračky a on se podívá na manžela a povídá:"Bože, Tati, mamka je zase hystera!"

Nebo minulý týden neustále vylézal z postele. Že chce čurat, napít, má hlad atd. Když to vypadalo, že už konečně zabral a bylo ticho, tak se otevřely dveře a tam malej se plazil po břiše do obýváku. Na zádech měl položený velký cedník a volá "Mami, tati...já jsem želva!"
7. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Vaneska dostala v balíčku od mikuláša aj MILA keks, ktorý mám veľmi rada a pol dňa som ju ukecávala, či sa so mnou nerozdelí, až nakoniec zvolila a hovorí mi "maminka, tak si môžeš polku tej ĽUDMILY zobrať" :grinning: a ked som dojedla prišla a pýta sa "no čo, chutila ti tá JARMILA" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte môj včera mikulášovi šepká modlidbičku do ucha aby ho nik nepočul.Mikuláš mu povie že chcú počuť aj ostatný a on nato:ved ty si ju už počul a ostatny nemusia.
7. pro 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobisek ááá, viděl minulý týden kouzelnou školku ... taky jsme měli pár dní doma želvu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bylo ve školce? :grinning:
7. pro 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek