• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
ahojte, tak ja tiez nieco pridam:
Kamoskina dcera vcera prisla zo skoly a skoro s placom zahlasila: "ja uz do skoly len s jednym rozkom nepojdem!" nebolo by na tom nic zvlastne, keby nebola prvacka, ktora sa rano o siedmej naranajkovala, a doma bola zo skoly uz o pol jedenastej a vazi 20 kg aj s postelou
6. zář 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Caute! Ja Vam napisem prihodu, tykajucu sa mojej sestry....dufam, ze si to tu neprecita :sweat_smile:
Moja 4 rocna krstna dcerka bola so svojim tatinkom na prechadzke, oproti nim ide baset (to je taky ten s dllllhymi, visiacimi usami), vedie ho jeden pan a mala hovori: "aha, tatinko, pozri sa! Ten psik ma take usi, ako nasa mamicka prsia!!!" :grinning: :grinning:
uboha sestra, esteze pri tom nebola...........
12. zář 2007 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
jééé chudák maminka teda :grinning: ....je to super :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
elen :grinning:
12. zář 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ked prisli domov a zreferovali mi to, nemohla som sa prestat smiat :grinning: .....chuda sestra :grinning: .......
12. zář 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja mala rada pouziva zdrobneliny, sama si ich odvodi od slova uz od malicka az sa cudujeme ako to moze vediet, babke povie-babicka, mne mamicka, chlapcovi chlapcek, macke - macicka, ale niekedy sa nepodari a vlacik je vlacicek, dazdovka je dážďovička, a minule sme sa viezli "výťažkom" v preklade výťah. A vsetky auta su ferari. isla po ceste zelena skodovka a ona vravi "aha ide zelene ferari" :grinning:
12. zář 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Teda holky, to jste mě pobavily, až mi slzy tečou a směju se na monitor :sweat_smile: - naša babka pořád vzpomíná, jak já ještě neuměla pořádně mluvit, ale s tatíkem jsem cosi opravovala a ona na mě, že jak se nám daří, já ji poslala pryč, že jestli nevidí, jak je to zkur...no a malá 3 letá Adélka od kámošky na ní volá : ty pi..jedna pocem, ať tě trefím - drsné, to ještě nechodí do školky... :unamused:
12. zář 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
z mojej mladosti - nieco som vyviedla a mama ma chcela capnut po zadku, utiekla som na balkon v RD a na celu ulicu kricala: Pomoc, ludi, chcu ma zabit!
12. zář 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ked sa ocino nedavno sprchoval a isli sme mu dat pusu na dobru noc mala skonstatovala: "ocino, preco mas maleho pipika ked uz si velky????"...jáááj ale som sa sulala :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
leni, sa sprsil v studenej? :grinning: :grinning:
12. zář 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak ja mam taky jednu story na pobaveni...

5ti leta dcera se pta tatinka na pradedecka, ktery jeste zije, bohuzel ma parkinsona: "tatinku, co delal pradeda za praci?"...tatinek: "byl lovec"...dcera:"a co je to lovec?" tatinek: " to je pan,ktery v lese strili zver,ktera uz je stara a nemocna..."...dcera:"a proc nezastrelite pradedu?"...
12. zář 2007 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ceri nieee, to my tak máme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja kolegyna s trosku vacsim poprsim si chcela kupit toto leto nove plavky. Hladala cely tyzden, skusala, nic sa jej nepacilo. Cez vikend bola na nakupe v Hypaci a zobrala so sebou aj svojich dvoch snov (10 a 11 rokov). Hovori im: "Idem si pozriet nejake plavky" a maly jej na to:" Mami, myslis, ze na tvoje kozy tu nieco najdes?" :astonished:
No co - chlapci uz nie su najmensi...
12. zář 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
no kukam, ze dnes su tu v kurze prsia a ine organy :grinning:
12. zář 2007 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som sa zrana dobre zasmiala vlastne trapasy su az po nejakej dobe smiesne dakujem.kamoskyn 6r milacik zahlasil pojej prichode z prace ovesanej taskamy este aj v zuboch noviny AHA SEXICA PRISLA. :grinning:
13. zář 2007 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
no baby to su teda fory.Bola u nas svagrina apovedala ža sa ponahľa lebo ide kúpať deti a moja menšia jej povedala:"nas mama tiež niekedy kúpala"no to ako keby sa kúpali raz za rok ešteže to nepovedala pred niekým cudzím. :confounded:
13. zář 2007 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridam aj ja suche konstatovanie mojho syna, ked mi popadali v skrinke pod drezom cistiace prostriedky: no, mama, mas tu ale bordel... :dizzy_face:
13. zář 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
včera mi má kamarádka říkal jakou pestrou chvilku jí připravila její dcera v krámu...ona něco vybírala v regálu no a malá se jí tak mimochodem zeptala " mami tak co ukradnem" :grinning: ...maminka jak byla zabraná tak jí nerozuměla, tak se jí zeptala cože to povídala, no a místo malé jí to zopakoval pán co v obchodě dělal ochranu, "no ptá se vás ce dnes ukradnete"???? :rolling_eyes: , mamince bylo ouvej :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
u nás to teraz začína byť zaujímavé, ale vždy zabudnem všetky perličky :pensive:
24. zář 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja staršia včera zahlásila manželovi " tato podme von, nech má mama pokoj" :grinning: :grinning: tak som jej vysvetlila, že von nechodia aby mala mama pokoj, ale aby boli vonku, tak mu povedala " tato, podme von aby sme boli vonku" :slight_smile:
24. zář 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee tak to se připojím s podobnou historkou, když byl muj syn mladsí čekali jsme frontu na pokladne a muj syn povídáá:mami mě už to nebaví pojď, ukradneme to, vždyt si nás nikdo nevšimne... :wink: .já začala překvapením koktat.
a nedávno se zeptal tatínka že si jde umýt pohlaví a když se na něj šel tatínek podívat myl si hlavu a tak mu povídá: co že si myješ a on na to pohlaví a vzadu na hlavě mám zahlaví....
:grinning:
24. zář 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mami, cem jogujt,cejesnovy kde je na objazku jahoda,co vyzeja ako malina. :confused:
24. zář 2007 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
zeby lesna zmes??? :grinning:
24. zář 2007 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
24. zář 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moj synovec krical: "HZDS je fuuuuj, HZDS je fuuuj!" Tak sa ho pytam, ci vie co je HZDS, ze tak krici. A on: "Viem, to ked v telke davaju, tak dedo nadava."
24. zář 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
DIevčatá, ja som sa smiala, až mi slzy tiekli, super hlášky, pridám aj ja.
Môj syn mal vtedy asi rok a pol. Cez leto sme boli so švagrom a svokrom na výlete v Košiciach a Michalovciach. Švagor, na každého, kto nedodržiaval predpisy trúbil a kričal Ty k...t, čo ti j..e?
O nejaký čas sme cestovali v MHD, z Dúbravky do mesta,autobus naprataný, zápchy... Autá po sebe trúbili a môj malý na celý autobus kričal kokoebo a hrozil päsťou, ja som sa tak strašne hanbila :sweat_smile: :sweat_smile: Ešte asi rok na každé zatrúbenie reagoval vetou kokoebo.
A čerstvá hláška, pýtam sa ho, Jarko, kam ideš on sa na mňa pozrel a vraví, Kam by som šiel, idem sa vys..ť.
umývala som mu ruky a on mi vraví, umy mi aj tvár, som celý zaj....ý.
Nadávky a sprosté slová má od muža, aby ste si nemysleli, že sa sním takto rozprávam ja. :confounded: :confounded: :confounded:
25. zář 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata ten nas prcek este nerozprava ale uz sa tesime na tie hlašky.ale teraz sme leteli na slovensko a bol tam asi 3-4rocny chlapec.prave sme stupali do vysky a ten chlapec krici.mami mi padame.tak nas to pobavilo.
25. zář 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikca: to se dozvědět, tak do toho obchodu už asi nepáchnu a totálně změním image, no možná i dítku, ale pro zasmání je to super, nedej bože si mi to stát :grinning:
26. zář 2007 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej, mikca, tvoja story mi pripomina to com som ja spravila mojej mamine, ked som mala asi styri roky. boli sme tiez v obchode, ked mama zaplatila, podala mi nejaku sladkost a ja na cely obchod: "mamina a to si kedy slohla?" :slight_smile:
26. zář 2007 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
holyk kolikrát mi až tečou slzy jak se tu řechtám :grinning: :grinning: :grinning: mikco myslím,že já bych už do toho krámu taky nevlezla :grinning: :sweat_smile:

náš malý už s těma perličkama taky začíná,jsou mu 2roky,v létě jsem byla nemocná a 3dny jsem ležela a on chodil s tatínkem ven a k babičce,abych měla klid a mohla spát,páč jsem ani nic jinýho nezvládla :grinning:
když jsem pak byla s nimi poprvé po nemoci v krámě,tak můj synáček u kasy říká zcela nahlas :Mami jdi,jdi domů:grinning: a asi 3x to zopakoval :grinning: :sweat_smile:
26. zář 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek