"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

terqa
6. zář 2007

ahojte, tak ja tiez nieco pridam:
Kamoskina dcera vcera prisla zo skoly a skoro s placom zahlasila: "ja uz do skoly len s jednym rozkom nepojdem!" nebolo by na tom nic zvlastne, keby nebola prvacka, ktora sa rano o siedmej naranajkovala, a doma bola zo skoly uz o pol jedenastej a vazi 20 kg aj s postelou

elenita
12. zář 2007

Caute! Ja Vam napisem prihodu, tykajucu sa mojej sestry....dufam, ze si to tu neprecita 😅
Moja 4 rocna krstna dcerka bola so svojim tatinkom na prechadzke, oproti nim ide baset (to je taky ten s dllllhymi, visiacimi usami), vedie ho jeden pan a mala hovori: "aha, tatinko, pozri sa! Ten psik ma take usi, ako nasa mamicka prsia!!!" 😀 😀
uboha sestra, esteze pri tom nebola...........

mikca
autor
12. zář 2007

jééé chudák maminka teda 😀 ....je to super 😀 😀 😀

certica
12. zář 2007

elen 😀

elenita
12. zář 2007

no, ked prisli domov a zreferovali mi to, nemohla som sa prestat smiat 😀 .....chuda sestra 😀 .......

lenadka
12. zář 2007

Moja mala rada pouziva zdrobneliny, sama si ich odvodi od slova uz od malicka az sa cudujeme ako to moze vediet, babke povie-babicka, mne mamicka, chlapcovi chlapcek, macke - macicka, ale niekedy sa nepodari a vlacik je vlacicek, dazdovka je dážďovička, a minule sme sa viezli "výťažkom" v preklade výťah. A vsetky auta su ferari. isla po ceste zelena skodovka a ona vravi "aha ide zelene ferari" 😀

mijunek
12. zář 2007

Teda holky, to jste mě pobavily, až mi slzy tečou a směju se na monitor 😅 - naša babka pořád vzpomíná, jak já ještě neuměla pořádně mluvit, ale s tatíkem jsem cosi opravovala a ona na mě, že jak se nám daří, já ji poslala pryč, že jestli nevidí, jak je to zkur...no a malá 3 letá Adélka od kámošky na ní volá : ty pi..jedna pocem, ať tě trefím - drsné, to ještě nechodí do školky... 😒

nadhera
12. zář 2007

z mojej mladosti - nieco som vyviedla a mama ma chcela capnut po zadku, utiekla som na balkon v RD a na celu ulicu kricala: Pomoc, ludi, chcu ma zabit!

lenadka
12. zář 2007

ked sa ocino nedavno sprchoval a isli sme mu dat pusu na dobru noc mala skonstatovala: "ocino, preco mas maleho pipika ked uz si velky????"...jáááj ale som sa sulala 😀 😀 😀

certica
12. zář 2007

leni, sa sprsil v studenej? 😀 😀

balsiger
12. zář 2007

tak ja mam taky jednu story na pobaveni...

5ti leta dcera se pta tatinka na pradedecka, ktery jeste zije, bohuzel ma parkinsona: "tatinku, co delal pradeda za praci?"...tatinek: "byl lovec"...dcera:"a co je to lovec?" tatinek: " to je pan,ktery v lese strili zver,ktera uz je stara a nemocna..."...dcera:"a proc nezastrelite pradedu?"...

lenadka
12. zář 2007

ceri nieee, to my tak máme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzula22
12. zář 2007

Moja kolegyna s trosku vacsim poprsim si chcela kupit toto leto nove plavky. Hladala cely tyzden, skusala, nic sa jej nepacilo. Cez vikend bola na nakupe v Hypaci a zobrala so sebou aj svojich dvoch snov (10 a 11 rokov). Hovori im: "Idem si pozriet nejake plavky" a maly jej na to:" Mami, myslis, ze na tvoje kozy tu nieco najdes?" 😲
No co - chlapci uz nie su najmensi...

certica
12. zář 2007

no kukam, ze dnes su tu v kurze prsia a ine organy 😀

ela.masa
13. zář 2007

tak som sa zrana dobre zasmiala vlastne trapasy su az po nejakej dobe smiesne dakujem.kamoskyn 6r milacik zahlasil pojej prichode z prace ovesanej taskamy este aj v zuboch noviny AHA SEXICA PRISLA. 😀

pacna
13. zář 2007

no baby to su teda fory.Bola u nas svagrina apovedala ža sa ponahľa lebo ide kúpať deti a moja menšia jej povedala:"nas mama tiež niekedy kúpala"no to ako keby sa kúpali raz za rok ešteže to nepovedala pred niekým cudzím. 😖

barborkau
13. zář 2007

Pridam aj ja suche konstatovanie mojho syna, ked mi popadali v skrinke pod drezom cistiace prostriedky: no, mama, mas tu ale bordel... 😵

mikca
autor
24. zář 2007

včera mi má kamarádka říkal jakou pestrou chvilku jí připravila její dcera v krámu...ona něco vybírala v regálu no a malá se jí tak mimochodem zeptala " mami tak co ukradnem" 😀 ...maminka jak byla zabraná tak jí nerozuměla, tak se jí zeptala cože to povídala, no a místo malé jí to zopakoval pán co v obchodě dělal ochranu, "no ptá se vás ce dnes ukradnete"???? 🙄 , mamince bylo ouvej 😀 😀 😀

tilly
24. zář 2007

u nás to teraz začína byť zaujímavé, ale vždy zabudnem všetky perličky 😔

vesi
24. zář 2007

moja staršia včera zahlásila manželovi " tato podme von, nech má mama pokoj" 😀 😀 tak som jej vysvetlila, že von nechodia aby mala mama pokoj, ale aby boli vonku, tak mu povedala " tato, podme von aby sme boli vonku" 🙂

moncicik
24. zář 2007

jee tak to se připojím s podobnou historkou, když byl muj syn mladsí čekali jsme frontu na pokladne a muj syn povídáá:mami mě už to nebaví pojď, ukradneme to, vždyt si nás nikdo nevšimne... 😉 .já začala překvapením koktat.
a nedávno se zeptal tatínka že si jde umýt pohlaví a když se na něj šel tatínek podívat myl si hlavu a tak mu povídá: co že si myješ a on na to pohlaví a vzadu na hlavě mám zahlaví....
😀

ramzesa
24. zář 2007

mami, cem jogujt,cejesnovy kde je na objazku jahoda,co vyzeja ako malina. 😕

certica
24. zář 2007

zeby lesna zmes??? 😀

arabeska
24. zář 2007

😀 😀 😀

natal
24. zář 2007

Moj synovec krical: "HZDS je fuuuuj, HZDS je fuuuj!" Tak sa ho pytam, ci vie co je HZDS, ze tak krici. A on: "Viem, to ked v telke davaju, tak dedo nadava."

monkula
25. zář 2007

DIevčatá, ja som sa smiala, až mi slzy tiekli, super hlášky, pridám aj ja.
Môj syn mal vtedy asi rok a pol. Cez leto sme boli so švagrom a svokrom na výlete v Košiciach a Michalovciach. Švagor, na každého, kto nedodržiaval predpisy trúbil a kričal Ty k...t, čo ti j..e?
O nejaký čas sme cestovali v MHD, z Dúbravky do mesta,autobus naprataný, zápchy... Autá po sebe trúbili a môj malý na celý autobus kričal kokoebo a hrozil päsťou, ja som sa tak strašne hanbila 😅 😅 Ešte asi rok na každé zatrúbenie reagoval vetou kokoebo.
A čerstvá hláška, pýtam sa ho, Jarko, kam ideš on sa na mňa pozrel a vraví, Kam by som šiel, idem sa vys..ť.
umývala som mu ruky a on mi vraví, umy mi aj tvár, som celý zaj....ý.
Nadávky a sprosté slová má od muža, aby ste si nemysleli, že sa sním takto rozprávam ja. 😖 😖 😖

androna
25. zář 2007

dievcata ten nas prcek este nerozprava ale uz sa tesime na tie hlašky.ale teraz sme leteli na slovensko a bol tam asi 3-4rocny chlapec.prave sme stupali do vysky a ten chlapec krici.mami mi padame.tak nas to pobavilo.

mijunek
26. zář 2007

mikca: to se dozvědět, tak do toho obchodu už asi nepáchnu a totálně změním image, no možná i dítku, ale pro zasmání je to super, nedej bože si mi to stát 😀

kiwuska
26. zář 2007

jeej, mikca, tvoja story mi pripomina to com som ja spravila mojej mamine, ked som mala asi styri roky. boli sme tiez v obchode, ked mama zaplatila, podala mi nejaku sladkost a ja na cely obchod: "mamina a to si kedy slohla?" 🙂

eleanor911
26. zář 2007

holyk kolikrát mi až tečou slzy jak se tu řechtám 😀 😀 😀 mikco myslím,že já bych už do toho krámu taky nevlezla 😀 😅

náš malý už s těma perličkama taky začíná,jsou mu 2roky,v létě jsem byla nemocná a 3dny jsem ležela a on chodil s tatínkem ven a k babičce,abych měla klid a mohla spát,páč jsem ani nic jinýho nezvládla 😀
když jsem pak byla s nimi poprvé po nemoci v krámě,tak můj synáček u kasy říká zcela nahlas :Mami jdi,jdi domů😀 a asi 3x to zopakoval 😀 😅