• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@egyptanka pred vianocami som brigadovala par noci - dokladala som tovar v markete, maly mi vravi pri odchode - mamka a trosku si oddychni alebo povie a pospinkaj si trosku. :wink:
31. pro 2010 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielik79 s detmi je vzdy veselo :grinning: ked sme sa najedli a potrebovala som deti dostat z obyvacky /kvoli darcekom/ tak vravim, pocujem kroky, asi ide Jezisko, podme sa pozriet . a na to starsi /3,5/ zahlasi s rukou pri usku - to tikaju hodinky. :slight_smile:
31. pro 2010 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nadhera :grinning: :grinning: :grinning: môj starší ma dnes normalne vyhnal od pc zo slovami :čo si malá ked dobkáš do klavesnice a mala do toho mama nedobkaj a uhni . :slight_smile:
31. pro 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielik79 :grinning: :grinning: :grinning: mna zatial od pc nevyhadzuju.
31. pro 2010 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana , a to pritom ani nie som ktovieaká tučná, teda ak sa za tučnotu nepovažuje 53kg pri 157 výške - nosím veľkosť č. 36 :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: .
Ale pri mojich "chudárikoch" - muž má 57kg!!! pri 178 výške, a dcérky 7 a 10 ročná majú 19 a 25 kg by každý vyzeral "tučný" :grinning: :grinning: :grinning:.
To vieš, seba kŕmim a im od úst odtŕham :slight_smile: :slight_smile:.
31. pro 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
"A co papa bocian?"... "Babatka" :grinning: (Matko 3,5r.)
31. pro 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bodka70
wau to sú teda miery - závidím :frowning2: :grinning: moja 5 ročná má 25kg, ale je vysoká a ja tiež počúvam jej láskyplné vyznania aká som krásna tučnučká :grinning: (trochu som :zipper_mouth: )
31. pro 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. pro 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dnes bol moj syn priať nový rok u susesov a nevidel tam stromček tak zahlásil teta mali ste si lepšie upratať a ježiško by vám ho iste doniesol
1. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Moja malá nedávno začala vyslovovať zvučné R. Tak teraz ho pre istotu pchá aj tam, kde nemá čo hľadať. V kuchyni hľadala vydRičky (=vidličky), hrá sa s vRáčikom (= vláčikom) a vrchol bol včera, keď ma prosila: "Mamiii, možem dostať oprátku?" :confused: :sweat_smile: (Rozumej: oblátku) :grinning:
1. led 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@macocha :grinning: :grinning: ale niekedy by sa taká oprátka hodila :wink:
1. led 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macocha :grinning: Ale je šikovná, že sa v troch rokoch naučila R.
1. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
V.dnes: Mami, pamätáš, keď sme videli v lete na činžáku toho bociana a žriebätko?
JA:No, žriebätko asi nie, na činžáku :confused: V: áno, bol tam bocian a jeho žriebätko :angry: ty si už zabudla!...no a potom som pochopila :grinning: bocian a mláďatko! :grinning:
3. led 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
naše 10letá Klárka mi tuhle říká o pubertě:"víš mamko já se opravdu snažím být normální,ale někdy ,když mě to přepadne,tak to vážně nejde :sunglasses:
8. led 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Poobede si deti vymalovavali omalovanky, starsi si najprv listoval A4 -ou a menuje obrazky, co nevie, mu poviem /pstros, pav/, nalistuje jezka a vravi: Jezisko!
8. led 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
9. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sestrinho malého Jakuba /5r./ sa pýtali, či už písal Ježiškovi. Napaprčený odvetil, že nie, vraj načo mu to bude písať, veď on je Ježiško a teda vie, čo by chcel. Tak sa pýtali ďalejv-vKubko, ale my nevieme, čo by si teda chcel od Ježíška. A malý Kubajz na to - "obe ruky ľavé." :grinning:
To som už išla do kolien aj ja. :slight_smile:
9. led 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak pridám zopár úsmevných aj ja: mám syna, takého "kockatého vedátora", ktorý už ako 3,5 ročný poúčal susedu: "A vieš prečo sa krtko neprehrabe do Austrálie? - Lebo by sa spálil na zemskom jadre" :slight_smile:
Okrem toho sa syslíkom vôbec nechce upratovať - nikdy a už vôbec nie pred Vianocami, čo Jergušík podoprel pádnym argumentom "načo, veď aj Ježiško sa narodil v chlieviku" no a minule sa náš polyglot chválil, akými rečami už vie rozprávať:anglicky, nemecky a farársky. A to je ako? No, otčenáš zmiluj sa, apage satanas a amen! :grinning: (A to pritom kostol navštevujeme ozaj len príležitostne, tak 2-3x do roka...
10. led 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@syslica to posledné nemá chybu :grinning: farársky :sunglasses:
aj my navštevujem kostol tak často ako vy, ale rozhodla som sa, že to zmením :dizzy_face: a včera cestou domov z omše malá hovorí: (veľký povzdych) tak vydržala som celú omšu,. Ale bola som tam nasilu! :grinning:
10. led 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ribizek :slight_smile: :grinning:
@syslica - Veľmi múdrý synček.
@suezana :slight_smile: :grinning:
10. led 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mňa minule dostala naša malá, keď prišla za mnou a hovorí: Maminka ja som gcala.
ja: Grckala si? A kde??
Ona: No pusinkou
:grinning:
Najnovšie si začala dosť vymýšlať a keď som raz prišla domov, pýtala som sa jej čo robili s ockom.
Malá: Ocko obiekou šaty
Ja: Ocko si obliekol šaty? A čo v nich robil?
Malá: Spijal a tancoval ako banina (spieval a tancoval ako balerina) :D
Ja: Tancoval? A čo ešte?
Ona: Maotal pusinku (maloval si pusinku) :grinning:
10. led 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj, len aby ste si nemysleli, že on tými ozajstnými jazykmi hovorí nejako plynulo, to teda nie, ale pozná z každého zopár fráz a pesničiek :slight_smile: Inak je fakt inteligentný, po ockovi.... a najnovšie ozaj zamýšľa dať sa na duchovnú dráhu, lebo si veľmi dobre rozumie so Sestrou Michaelou, ktorá v škôlke vedie biblický krúžok (hoci on ho nenavštevuje :grinning: )
11. led 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@syslica ách, platonická láska :wink: :grinning:
12. led 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@indiankaindi ako vieš, že si malá vymýšľa? :grinning: :wink:
12. led 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
indiankaindi - to by som aj ja rada videla. Ocka ako balerínu a s namaľovanou pusinkou. Čo na to ocko? Poprel to? :grinning:
Náš mladší (5 rokov) minule hovorí manželovi - tato, videl si aká bola v telke teta? Aké mala veľké cicky? :astonished: Som myslela, že odpadnem. Neviem, kde to slovo zobral, my doma to nepoužívame.
Aj jednej mojej známej sa stalo, že jej malý syn pozeral niečo v telke - asi tiež nejakú obdarenú tetu a jeho mamka je trochu (trochu dosť :wink: ) plochá a on sa na ňu pozrel a spýtal sa - mami a ty si kde dala prsia? :slight_smile:
12. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No a môj lichotník mi nedávno vraví: "Maminka ty si najkrajšia na svete, máš taký pekný úsmev, vlásky aj vrásočky na tvári..." :slight_smile:
12. led 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@atinka22 jáááj prsia nie :grinning: to je kapitola sama o sebe a hneď ma napadlo: minulú nedeľu v kostole: vieš mami, tá socha, čo Ježiškova mamička plače, lebo Ježiško je zomretý, lebo má na cecoku tú krv :zipper_mouth: :grinning: (Mária drží Ježiša po smrti - rana po prebodnutí srdca kopijou)
12. led 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana v tomto prípade dúfam :grinning: Ale vymýšla si aj v iných veciach, ktoré viem overiť. Keď napríklad príde za mnou do kuchyne zo spálne, že ju ocko buchol a ocko je v obývačke... Alebo keď mi vykladala, ako ocko spadol na stromček zo stoličky (čo by tam robil) a plakal a rozbil vianočné gule zo stromčeka :sweat_smile:
12. led 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atinka22 ocko sa na tom schuti pobavil :grinning:
12. led 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek