• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
23. led 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vieš na čom mi najviac záleží ? Na rodine....nie ako tebe- na škole......
Patrik počas učenia
24. led 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nema chyby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobré, ja sa schuti smejem :grinning:
24. led 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víkendová hláška mojej dcéry: Prišla za mnou, že ju hrozne bolí mozog :cry: (ale držala si žalúdok :wink: ) :grinning:
24. led 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. led 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá prezliekala bábiky a vraví mi, že to je bábike trocha veľké. Ja som chcela prijať jej fantázie a tak som jej odpovedala, že "to nevadí, ved dorastie" a veve sa na mňa kukla a tak zhovievavo, jemne (jak ku bláznovi :sweat_smile: :grinning: ) mi hovorí :"Ale čo si, ved to je bábika, bábiky nerastú" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cairka toto sa už aj mne stalo :sweat_smile:
25. led 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cairka :grinning: :grinning: ale poznám tiež také poučenia :wink:

Ja som v nedeľu dostala kompliment: "Som krásna ako mama." :dizzy_face: :dizzy_face:
A po chvíli pozrela na svoju plyšovú hračku: "Aj tá krava je pekná ako mama." :fearful: :zipper_mouth:
25. led 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
25. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macocha , :grinning: :grinning: :grinning:

Včera sme dostali od netere nejaké hračky, z ktorých už odrástla a okrem iného tam boli 4 barbie. Keď sme to vybaľovali som pochválila, že "fíha,že to je originál od Mattela" (spomenula som si na tú reklamu, nie že by sme žili značkami :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) , vysvetlila som jej, čo to je ten mattel. Po chvíli našla slnečné okuliare, tak si ich dala na oči a išla kuknúť do zrkadla, aká je, citujem, "perfektná" a z kúpeľne počujem " Fíha, originál od Mattela" :sunglasses: :grinning: :grinning:
25. led 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
baby dostali na narodeniny cajovy servis. Nelka (4 roky) podavala babke salku: babka, tu mas cajik... je otraveny....
zrejme to pochytila zo snehulienky - ako tam jezibaba otravila jablko. len dufam ze si svokricka nebude mysliet, ze to pocula odomna :confused:
26. led 2011 ve 02:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
masinka -ten čajík ma dostal -to bolo perfektné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Môj Rastik si minule dával na kreslo vankúšiky, dečky atď. Na moju otázku - čo to robí, odpovedal - robím si pohodielko :slight_smile: (pohodlie)
26. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masinka uzasne!
26. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. led 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No naša herečka začala včera v aute: "Tma ako maminka" :sweat_smile: čo to znamená?
26. led 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masinka no neviem, to svokre aj tak nevysvetlíš :grinning:
26. led 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana :grinning: este stastie ze mam so svokrovcami dobry vztah :grinning:
26. led 2011 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masinka ...nádherné :grinning:
27. led 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes, keď sme sa vrátili z prechádzky, moja princezná vo dverách zastala, vážne sa na mňa zahľadela a hovorí: "Mami, my sme neboli dlho vonku"...a smutným hlasom dokončila..."len sme chodili a chodili bez cieľa...tak, to ma sklamalo..." (Boli sme vonku "len" hodinku a prechádzali sme sa...)
27. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čítavam vás, bavím sa a tak reku - trochu prispejem aj ja:
:sweat_smile:

hovorím staršiemu synovi (7)- "nezdá sa mi, že by toto bol film pre vás dvoch, aké je tam číslo v krúžku?" Tobi vecne odpovie: "12"...
?
na to sa zo zadu ozve mladší syn Tomi (6):" spolu máme viac ako dvanásť, takže to môžeme pozerať"
...
27. led 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
a minule zase Tomi "perlil":

keď ho predvčerom očkovali ako 6-ročného, a ako správny hrdina sa "bál tak potichu", a tak som mu pre povzbudenie vzala kindervajíčko...

cestou v aute som mu povedala: "keď to dobre zvládneš, dostaneš prekvapenie",
zamyslel sa a len tak pre "istotu" sa opýtal: " a aj keď nezvládnem?" ....

keď už sme boli pred poliklinikou, vyzbrojený "odporúčaniami" a strašením staršieho brata sa znenazdajky opýtal: "mami, a nejaké očkovanie pre 8-ročných nemajú?"
/chcel dopriať zo svojho strachu aj svojmu staršiemu bratovi/
27. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett1 :slight_smile: prečo chodíte bezcieľne? :grinning:
@magimary zlatí :dizzy_face: a pri tom prvom ma napadlo: išli sme autom a hovorím mužovi: tu je štyridsiatka! a on - veď sme dvaja - to je spolu 80 - ešte môžem pridať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nebude to nejaká chlapská iná logika? :confused:
27. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana nooo, ktovie?!? :sweat_smile: :grinning:
ale možno niečo na tom bude... :sweat_smile:
nejaké archetypálne mužské reagovanie :sweat_smile:
27. led 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana ...veď to...ide o uhol pohľadu...ja som išla s cieľom "trochu" ich unaviť a Viki sa zdalo, že nemáme žiadny cieľ:grinning:
27. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary ....na to nemám slov:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@suezana... :grinning: :grinning: :grinning: ...( "chlapská logika"...)
27. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magimary - :grinning: :grinning: :grinning: prefíkaní
27. led 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Dětská logika nemá chybu :grinning: :grinning:
Já sem přidám perličku z trošku jiného soudku, naše nejmladší ještě nemluví, kromě klasického mamama, bababa, tatata apod., ale tohle dnes vyvedla, když našla razítko svých starších sester a než jsem na to přišli, stihla si ho ocucat (celý den se to snažíme smýt vším možným, zatím jsme jen mírně zbledli :grinning: ):
27. led 2011 v 16:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek