• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@lucisa :grinning: :grinning: :grinning: zlatáááá !
27. led 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa :grinning: :grinning: :grinning: ...Vikinka mi tu nakúka ponad plece a chichoce sa mi do ucha, že ešte chce vidieť to "chutnučké bábo"...
27. led 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa :grinning: ale ladí jí to k očím :grinning:
Náš malej ještě pořádně nemluví, ale dostal mě nedávno, když jsme pustili Shreka. Koukal tam na toho oslíka a pak na něj ukázal a řekl "táta" :grinning:
28. led 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
lucisa - trochu ako malý Avatar. :grinning:
Môj Rastik si minule pomýlil - preboha- a - prepána jána - a vyšlo z neho - preboha jána- :sweat_smile:
28. led 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
k.ate - a čo na to táta? :slight_smile:
28. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate :grinning: :grinning: :grinning: ...aj mna by zaujimalo, co na to povedal táta?
28. led 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Števko má teraz také obdobie, keď porovnáva ...a tiež sa inšpiroval oslíkom zo Shreka (z nejakého nevysvetliteľného dôvodu sa mu veľmi páči :grinning: )...ukazoval na seba, že on je malý "oklík" a tata je veľký "oklík" :grinning:..."veľký oklík" to našťastie berie z humorom...
...a ja som tiež nedopadla o nič lepšie (tuším som to už niekde na mojom FB spomínala)... lebo, keď sme sa dlhšiu dobu snažili poskladať obrázok z kociek s motívom macka Pu a jeho kamarátov, na mňa vyhŕkol: " Števko malý oklík (oslík) a mami veľký oklík"...a pravdu povediac, vystihol úplne presne...:slight_smile:
28. led 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
...oprava ...s humorom... :stuck_out_tongue_closed_eyes: (...asi som už pridlho na RD...)
28. led 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atinka22 ...až teraz som si všimla tú podarenú hlášku... :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atinka22
@ivett1
táta byl v práci, takžev tu chvíli nic :grinning: Ale když přišel domů, a já mu o tom povídala, tak že z toho ještě nemá rozum :grinning:
28. led 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@k.ate ...ja by som oponovala...malej má rozumu až moc :grinning:
28. led 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes som piekla "rýchly koláč" a mala som na stole fľašu s olejom...Števko prišiel a pokúšal sa ju dočiahnuť, tak som mu povedala, aby dával pozor a nevylial "olej"...na to môj syn zdvihol obočie a prekvapene sa spýtal:"Ojéé?"...a keď som zopakovala s dôrazom áno, je to olej, rozbehol sa za svojou sestričkou a začal ju naháňať s výkrikmi:"Olé, oléééé!..." :grinning:
29. led 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozhovor nasho kamarata a jeho 4rocnej dcerky ked uz bol z nej na nervy:
Otec:Evicka, ja dufam, ze v buducom zivote budem tvojim synom!!!
Dcerka s povzdychom oslovila otca menom:Jaaaj Jozko ale to budes musiet velmi posluchat!!
:wink:
29. led 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucisa super fotky..som sa dobre pobavila :slight_smile:
29. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Tatrach detickam "neprospel" cerstvy vzduch, starsi kychal-kaslal. Vzdy si daval pred pusu rucku a teraz nic. Vravim mu, naco mas 2 zdrave ruky? Na soferovanie. :slight_smile:
29. led 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a ja dnes pridám perličku.Môj syn dnes ked som objednávala veci z netu hovorí:ked budem velký objednám si notebook a malá ja si objebnám barbinu a ja som sa ich len tak náhodou opýtala a čo si má objednať mama a naša malá na to:hmmm ty si obenáš........rozum a štiplavé cukríky. :grinning: No tá mi teda ale dopraje. :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. led 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielik79 :grinning: :grinning: :grinning: ...aj u nás letia štiplavé cukríky, len neviem, či by mi ich moje deti dopriali...ale, ten rozum, to by som potrebovala aj ja...nedáš link? :grinning:
30. led 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...Vikinka bola s ockom nakupovat ...Ked prisli domov, tak cela natesena mi oznamuje:"Mami, kupili sme aj zakusky a ja som vybrala pre teba ten "pancuchovy", lebo ho tak lubis..." (samozrejme, moj anjelik myslel puncovy) :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme boli na návšteve a malá chcela požalovať na synovcov, že sa hádajú (vadia) a vyšlo jej z toho, že "oni sa tam hadia!"
7. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivett1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no dúfam že chutil a kde robia také .
@cairka :grinning:

ja som bola s detmi v piatok na kontrole u zubárky a akurát niekomu vrtala zub a malá sa píta čo to bolo a aj si odpovedala určite to bolo kladivo. :grinning:
7. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cairka :grinning: :grinning: :grinning: ...aj moji anjelici sa prave "dohadili"...o vankusik :grinning:
7. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielik79 :grinning: ...br...tak kladivo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:..od takej zubarky je dobre drzat sa co najdalej... :slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myšlienkové pochody 5ročnej: (jedla cukrovú vatu v kelínku, na ňom sú nakreslený šašovia) mami, títo šašovia sú cirkevní, však? Prečo cirkevní? :confused: Lebo sú z cirkusu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
nas maly:mama preco mas hole prsa,ked sa ides kupat??? :grinning:
7. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)

@anelehka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to nemá chybu
I ostatné perličky sú super :grinning:
7. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som minule zaperlila tiež. Vonku bolo počuť sirenu a malá skonštatovala, že ide sanitka. Ja som tak ledabolo pozrela von oknom a chcela som jej dať za pravdu, ale ako som to začala hovoriť, zbadala som, že sú to hasiči a vyšlo zo mňa: "Áno to je hasitka" :grinning:
7. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musim sem písnou včerejší perlu tatínka. Včera vyprávěl o tom, jak jeho kámoš kdysi balil a následně přebral svou nynější ženu jednomu chlapovi... "No, a za měsíc mu ji přebalil!" :grinning:
Podotýkám, že syn je skoro půl roku téměř bez plenek...
7. únor 2011 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek