• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@bobisek aké milé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petasllov Tisíc eur za noc....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dialóg z hry na víly medzi mojou dcérkou Vikinkou a jej staršou sesternicou Kikuškou...
Kika: "Mám čarovnú paličku! Nechci, aby som Ťa zakliala...!"...
Viki: " Nechcem!"...
28. únor 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
"neviem,prečo mi stále nadávate..ja som taký už od narodenia... "
keď sme Patrikovi včera dohovárali za správanie :grinning:
28. únor 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ani3012 no veru, tisíc, to by som aj ja brala takých tisíc eur za noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja pridám tiež jednu preličku.
Kýchla som si a môj trojročný synáčik mi zahlásil "povie sa pardon hovado" :wink:
28. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janulkama hohohoho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkama :slight_smile: Te prekvapil ,vid??? :slight_smile:
28. únor 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas kluk kdyz me a Tatku taha brzo rano o vikendu z pelechu,tak krici:
Vsabac, ychle,šup šup šup,doje,vstabac...ponož,bobot...ychle...a tokhle dokola,dokud nas nevytahne... :slight_smile: ...a jeste nam k tomu vytahuje ze supliku ponožky,spodni pradlo,...
Preklad: Vstavat,rychle,šup šup šup,dolu,vstavat...ponožky,boty...rychle :slight_smile:
A kdyz se oblikneme a pak chci oblekat jeho,tak nechce ani za nic :slight_smile:
28. únor 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missymici :grinning: ponož,bobot-milé :slight_smile:
28. únor 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pridám ďalšiu...Maťko sa kúpal a kričí z kúpelne "Maminkááá,mám nafučaný pipík,vyfúkaj ho! " :grinning: No vysvetlite malému dieťaťu,že ten pipík klesne sám :slight_smile:
28. únor 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted co zapotil nas syn... :slight_smile:
V posledni dobe kdyz da nekomu pusu,rika " bobra /dobra/ kakaova,hmm..."
/protoze miluje Kakao/
A ted udelal bobek,utiram mu prditko a rikam mu: No ty mas ale pekne spinavy kadak"
A on mi rika: " Hm,bobry...kakaovy" Skoro jsem se po tejto hlasce zadusila,me zaskocila slina... :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkama :slight_smile: :grinning: :slight_smile: ...a vyfucila si ho???
28. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja dcera ma uz 19, ale stale spominam na jej hlasky, niektore mam aj zapisane... ked mala hnacku, pozrela do serblika a hovori: Zuzka vycikala omacku :grinning:
28. únor 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
alebo este ma napadlo: mala 2 roky a bola strasne ukecana, v kupelni bola zima a ja som tam niesla taky prenosny ohrievac, a ona sa ma pyta: ty ma budes s tymto pozorovat? :slight_smile:
28. únor 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rusalkablack :grinning: :grinning: :grinning:
@missymici no veď práve,len som sa tak začala smiať :slight_smile:

Alebo,raz mi vošiel do kúpelne,práve som sa sprchovala.Tak čudne na mňa pozeral a potom sa spýtal "Kto Ti odrezal pipíka?" :wink: alebo "ukradli Ti ho?"
28. únor 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
28. únor 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janulkama :
Juu,tak po takovej otazce bych se asi pocurala smichy,...Co si mu na to odpovedela,mamko???
28. únor 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missymici no MM sa tomu smial,čo som zahlásila...na hlášku hláška nie? Tak som mu povedala "kluci mají penis a holky mají vagínu" :grinning: O on tak jemno "Áno?"
28. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobisek
...veď ti predsa filtroval plodovú vodu, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe... ja musim tiez jednu hlasku pridat... kolegyna je uz babka a ked u nej boli vnucikovia tak ich ulozila do manzeslej postele, chlapci sa hned ohradili ze v tej posteli spat nebudu lebo to je postel "taka milenecká" a citujem: "keby v nej mamka spala isto by bola do rana tehotna" :grinning: :grinning: kolegyna to uz nevydrzala a vykrikla, ze nech uz nevymyslaju lebo bude spat s nimi.... toto pocul dedko a zhlasil. "no ked ku vam lahne babka isto bude do rana tehotna" :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spika To je pravda :grinning: a asi důkladně, když si to pamatuje ještě dneska :grinning:
1. bře 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rusalkablack :grinning: :grinning: ...no, tak kamera v ohrievaci ...to by ma nenapadlo :wink:
1. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missymici :grinning:...tak bobry kakaovy?... :grinning: :grinning:
1. bře 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
este ma napadlo, mali sme strasne vela komarov a ked mi v noci bzucali okolo hlavy, tak som svietila baterkou, aby som malu nezobudila a vrazdila som ich.. ona mala postielku vedla mojej postele, ja som ani netusila, ze ma pozoruje a nespi.. A raz davali film, ze dvaja zlodeji si v noci svietili baterkami a isli vykradnut dom, a mala sa ma pyta : Co hladaju, komar???? :grinning:
1. bře 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Túto krásnu fotku šestorčiat som ukázala dcérke 2r9m a vravím jej....pozri koľko detičiek má teta....a ona na to...jéééj mamka, aj ja chcéém ....kuuupiiiis mi jednoooo? :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek