• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
Na tejto stranke mozete svojim drobcom za ich vtipne vyroky vahrat kopec pribinacikov: http://detskepravdy.pribinacek.sk
2. bře 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inna7 - jej milé :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Patrik včera:
Išla som sa ráno obliekať,zohla som sa do komody pre podprsenku a on mne: "Nebojíš sa,že sa ti tie prsia utrhnú ?" :rolling_eyes: :sweat_smile:
3. bře 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: ...moje nervy... :grinning: :grinning: :grinning: kde na to tie deti chodia :sweat_smile:
3. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett1 veď vieš,detí sú také:čo na srdci,to na jazyku..asi to bolo prvé,čo ho pri pohľade na mňa napadlo..asi si dám silikóny,tie sa nerozlievajú :grinning:
3. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: uz to vidim, nakoniec dopadneme tak, ze budeme podstupovat "skraslovacie kury" kvoli nasim detom a nie kvoli manzelovi :grinning:
3. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani3012 - :grinning: :grinning: , nie, nerozlievajú, ale rozpadajú. :grinning:

Mne minule ten starší zahlásil: Mamina, ty si vejtá, vejtá točka /velká, velká, kočka/. A vzápätí za tým zahlásil: a máš vejté, vejté blucho. :frowning2: :grinning: To asi, aby som nebola namyslená. :slight_smile:

A ten mladší zasa dneska: dávam Matúška cikať, mladší Peťko rozbehnutý k nám, celou silou zatvoril dvere na záchode, tak sme skoro fajne s tým starším padli do misy. :slight_smile: Udržala som to z posledných síl na špičkách. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ani3012 - :slight_smile: zdravím Malacky.

Rozhovor Matúška s tatinom dneska ráno: Tatino, stoooj, nemôžeš isť do pláce.
- A prečo nie, Matúško?
No, lebo ti svéti čelvená, musíš čakať na zelenú. :slight_smile:
/deň predtým sme sa hrali na semafor :slight_smile:/
3. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
znama sa snazila vysvetlit synovi (3r mohol mat) kto je to jezisko a ze na velku noc sa pojde do kostola, maly to neako nechcel prijat a ked prisli do kostola na plne hrdlo z neho vyletelo : tak kde je ten jeziso?! :grinning:
3. bře 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. bře 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anitka22 :grinning: :grinning: :grinning: zakial nepovedal ako náš fararovi ty zlá cica .Vtedy pozerával často madagaskar.

Dnes som išla s malou k očnéj na trojročnú prehliadku a malá sa pýta:mamina doktorka mi pozrie očká a čo ešte.......po chvíli sa zamyslí a poviesi učite jej vyplazím aj jazyk.
3. bře 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše malá na tátu, když se oblíkal: "deš do pláce, ty hlupáku?" :grinning:
3. bře 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
onehdy po obědě jsem si chvíli lehla v ložnici na postel, ale nespala jsem jen ležela, uviděl to syn a hned šel tatínkovi do obyváku žalovat - táto, máma má pilno válet se v posteli a chrápat
3. bře 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemôžem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@giselka jéj, takéto hlášky sme aj my mali :grinning: Ledva sa malá naučila rozprávať: Ocko smudíš, choď ospuchovať :sweat_smile: (priznávam, že to asi mala odo mňa, ale použila to ... keď človek najmenej čaká :grinning: )
4. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá pridám ešte jednu.Išli sme s malým domov a na chodbe dali susedia nové koberce,aby si tam utierali topánky.Malý to zbadal a zahlásil "zasraný ľudia to sem dali"...práve išla okolo suseda,hanbila som sa ako pes :sweat_smile:
4. bře 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inna7 Ahoj Inka :slight_smile: My toto máme vo variácii: Mami ty toľko toho nosíš do detského domova, kedy nám odtiaľ prinesieš sestričku??
A ku kritickým komentárom našich ratolestí: Mami, ty máš ale pekné vrásočky aj vyrážtičky :grinning: :grinning: - lichotník jeden syslí!
4. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
moj maly ked mi byva zle a kecam si zo zachodom: Mamika keby si toho tolko nejedla tak tolko negrcias :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@syslica - milé :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@syslica ahooj :slight_smile: zlatý.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
4 ročná dcérka: Mami tebe rastie na nose vyhrážka!
5. bře 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja: "Chlapci, pôjdete už z vane von!"
Marek: "Maminka, ešte nie, ešte si musím vylúhovať nohy!"
6. bře 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bola som na poste... a ked som prisla domov, moja princezna ma privitala otazkou, ci som jej nieco priniesla... A ked som jej povedala, ze tentokrat pre nu nic nemam a este som na pobavenie dodala..."ale som ta teraz prekvapila, co?" Tak mi "logicky" odpovedala, ze som ju vobec neprekvapila, kedze som jej nepriniesla nic, co by ju mohlo potesit a prijemne prekvapit :sweat_smile: ... a veselo odskackala do svojej izbicky...
7. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes:V: mami, ja nechcem, aby si zomrela...veľmi by si mi chýbala...Ja: ale ja neplánujem ešte zomrieť :sweat_smile: V: Mami,a to každý zomrie, až keď si to naplánuje? :confused: :confused: :confused: :confused:
7. bře 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
7. bře 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ,nedávno som písala za tie prsia,že Patrik sa pýtal,či sa mi neutrhnú..... som bola bez podprsenky..a včera ,keď ma zbadal nahú,tak sa smial ako blbí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ja že som asi smiešna mu alebo čo..ešte som to komentovala,že akoby ma nikdy nevidel nahú a on ešte väčší smiech...tak som to neriešila a ľahla si ....až keď videl,že som naozaj nahnevaná,tak mi povedal "to bola sranda,ako si nemohla nájsť pyžamko"..no uznajte ten rozdiel v rozmýšľaní medzi dieťaťom a dospelým
Patrik ma niekedy strašne prekvapujem raz jedným smerom raz druhým.....
7. bře 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana skvela otazka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2011 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek