• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
Holky, tak já se přidám s perličkou mého 1,5 ročního synovce... Byla jsem u nich na návštěvě a jelikož mám veliké těhubříško před porodem, malej vždycky přijde, vyhrne mi tričko a ukazuje mi na pupík a volá "pupik, kuk!" Tak takhle chodil celé odpoledne, vždycky přišel, kouknul na pupík, zavolal. Pak si vzal kostky a rozházel je po zemi. Moje ségra je šla posbírat a jak tak byla na všech čtyřech, malej k ní přilít zezadu, stáhnul jí tepláky ze zadku a povídá: "pupik, kuk!" Málem jsem smíchy porodila na fleku a ségra málem z tý země nevstala :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2007 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
môj malý v poslednej dobe skáče a kričí pri tom " ja som šašo, ja som ujo, ja som dilino :sweat_smile: "
26. zář 2007 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen tak dál, já se sem chodím pravidelně odreagovat a musím uznat, že dětičky jsou totálně bezprostřední, jsme byli teď na vinobraní a kolega z práce tam měl i 9-letou dceru, která si asi 2x cucla burčáku a najednou na mě :"teto, ty máš tak křivej nos", tak jsme se to snažila zahrát do ztracena, že to má z toho burčáku, no holka se nedala a asi půl hoďky mě o tom přesvědčovala, ale jak já říkám, reklamace u rodičů - jak si mě udělali, tak mě mají :sweat_smile:
27. zář 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
elucinka to bolo super este teraz mi tecu slzy.moja mala vcera kricala na cely obchod a to nepotrebujeme ani tlampac a pocut nas aj vonku "ja cam hoju čicu cem hoju čicu.to bola horcica ale doslo nam to az vonku chcela jest cheb paky a hoju čicu chlieb parky horcicu.dlho sa tam neukazem
8. říj 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no babulky my sice cakame prve babenko az v juni ale kedze robim s detmi uz treti rok tak sa co- to nazbieralo :slight_smile:
Napr. Mala Victorka (4 roky): jasila sa s dedkom a smykla sa a spadla. Ked sa jej babka spytala co vyvadzala tak povedala "Ja nic, to dedko ma buzeroval" :slight_smile:

alebo:

Nasa kucharka sa nasprejovala ked odchadzala zo skolky k lekarovi a maly Romanko (5) povedal so zdvihnutym prstom "Ja citim, ze niekto tu pil alkohol" :slight_smile:

Ucili sme sa na anglictine rodinu a pomahali sme si ukazovanim cinnosti co jednotlivi clenovia rodiny robia. Napr. This is mother - ukazovali sme varenie. This is father - ukazovali sme opravovanie :slight_smile: Potom prisla rada na babicku a na otazku co take robi babicka mi jedno dievcatko so smrtelne vaznym vyrazom na tvari odpovedalo "Picha si inzulin" :sweat_smile:

Strom na ktorom rastu slivky sa vola SLIVOVICA :slight_smile:
8. říj 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moja 5 rocna (vtedy este len 4) sestricka povedala raz vecer ocinovi ked ju uspaval: "Ocko, ja som taka rada ze sa o nas staras, ze nas zivis... " :sweat_smile:
8. říj 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
učili sme sa počítať a prišli sme ku twelve, thirteen - thirteen mi jeden chlapcek vyslovil ako "SORTÍN" a ja ze Romanko to sa nehovorí SORTÍN a opravila som ho. A on na to ze "Ach no, áno, vieš, prepáč ale ja mám takú chrípku..." :slight_smile:
8. říj 2007 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni, s tym inzulinom si ma pobavila :grinning:
8. říj 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
certica - no si pis ze som mala co robit aby som nevybuchla :grinning:
8. říj 2007 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja sesterka, ked mala cca 4 roky, si hladkala brucho a hovorí: tak ma bolia kríže... :slight_smile:
8. říj 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte,
môj 5 ročný sym mi nakázal aby som mu kupovala len boxerky v žiadnom prípade nie slipy.na otázku prečo mi odpovedal:lebo v boxerkách mám pekný zadok. :grinning:
8. říj 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
vesi môj syn -reklamový maniak zase vypotil že"moje úbohé nohy" :grinning:
8. říj 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2007 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
prvapomoc - dobre zacina ten tvoj maly :grinning:
8. říj 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a babke povedal že:ištenem dostanem z teba infarkt :grinning:
8. říj 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni,ani mi nehovor,to bude iný sukničkár.ved minulý rok mi povedal že má dve frajerky.jednu na zábavu a druhá mu obuva papuče.no vie čo robí :grinning:
8. říj 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
prvapomoc :slight_smile:
Deti su tovarnou na taketo halusky :slight_smile: Ja si ich musim zapisovat lebo som sa ich uz tolko dopocula a clovek vsetko zabudne....
Ale minuly tyzden jedno dievcatko ktore chodievam ucit mi povedalo ze: Pod, babiky idu na grinku" a ja ze "co je grinka?" a ona ze "neviem ale budu tam cvicit" :grinning:
8. říj 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2007 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
prvapomoc - tak ty máš inak vytrénované brušné svaly od smiechu :grinning:
8. říj 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni to bolo dobre ja som dnes pocula asi 5 r dievcatko ktore vravelo svojej babke "ja nechcem mat deti ani frajera lebo by sa chcel bozkavat a plut mi do ust a nechcem ani sex.babka sa pyta a ty vies co je sex? "no jasne poznam telenively. :grinning: :grinning: uz viem ako zistim co je sex.
9. říj 2007 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj - mojho bratranca dcerka ako 2,5 rocna zahlasila ked bola ta reklama na t-mobile ze 1000 minut zadarmo alebo nieco take tak tam hovorili ze uz si viac nelamte hlavu nad prevolanymi minutami alebo nieco take a mala dosla s perfektnym ksichtikom a ze "Skludom volajte a hlavu nelamte" :slight_smile:
9. říj 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som si so synovcom pozerala velku knihu o matke a dietati a ked zbadal ultrazvuk tak som mu vysvetlila na co to je a on ze "aj ja by som take chcel". a ja mu na to vravim ze to je strasne drahe a ze to sa neda len tak kupit a on ze "sak si to mozes aj ty kupit na vyplatu" :slight_smile:
9. říj 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dnes mojmu malemu hovorim, nech ma necha aspon 3 minuty v klude najest a on ide za muzom a vravi mu: "tati, musime maminku nechat v klude najest, inac to babenko neprezije..!"
9. říj 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
certica - empaticky syncek :slight_smile:
9. říj 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
weroni, skoda ze len vtedy, ked som na pokraji sil a nervov :grinning:
9. říj 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
môj malý sa chce stále mojkať...

no ale teraz má hlášku, keď s ním idem autom, tak mi hovorí, "ideme rýchlo, nabúrame" najprv som to nepochopila, ale minule som cúvala a drcla som do garážovej brány, rýchlo som cúvala a nejako sa mi nechcelo brzdiť :sweat_smile:

a mojej mame to dnes celý deň hovoril, išli s kočíkom a presne toto jej hovoril...

ale nabonzuje všetko, čo robil, čo videl, aj si niečo vymyslí :grinning:
9. říj 2007 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata tak my sa tu s muzom pucime od smiechu az nas bruska bolia.uz sa tesime na vyroky nasho prcka :sunglasses:
9. říj 2007 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se teprve o mimčo snažíme ale pám 2 perličky z doby kdy jsme byly se ségrou maličké.Asi kolem 3 let. Nesměly jsme šlapat do louží bez gumáčků, takže vždy když jsme "potkaly" louži tak jsme řekly "Ha, kažula, obendit" (překlad:jé kaluž, obejít). :frowning2: A ségra když ještě neuměla R : Kde má kutek bydlík? (překlad:kde bydlí krtek?/kde má krtek domeček?) :grinning:
10. říj 2007 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hi2u :grinning: ...bdlík je dobrá hláška :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2007 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám, naše malá jednou začala opět rozumovat: máma má prcku, táta pindíka a čuk (náš kocour) přece ocas :wink:
12. říj 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek