• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
8. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
táto téma je super
8. bře 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussy23 my to vieme :grinning: :sunglasses:
8. bře 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tak aj dnes sa zasa malemu podarilo. Filip nemoze byt ani na sekundu sam, je velmi zivy a stale nieco vymysla a bojime sa, aby si neublizil. Pred kupanim som dala napustit vanu a este som odbehla do spalne po nejake veci. Ale pocula som, ako Filipko zamieril do kupelky a macal sa vo tecucej vode. Aby sa tam nahodou neprevratil a neutopil som na neho zavolala, aby prisiel za mnou. Ked dobehol, pytam sa: Ty si tam co robil, vies, ze sam do kupelky nesmies?
A on: Len som skusal, ci nie je horuca.... :wink: :wink: :wink: špekulant :grinning: :grinning:
8. bře 2011 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyl aj kamoška má Filipka a je neskutočne živý, až je z toho nešťastná :unamused: má presne toľko, čo tvoj synček - nože jej berie, elektrospotrebiče zapína, krb otvára, popol vyhadzuje, klince pchá všade :zipper_mouth: :zipper_mouth:
9. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suezana tak som rada, ze nie som sama . Ja som prvu mala take dobre dieta, lepsie ako z knizky a nechapala som, ako niektore maminy sa stazuju, ze ich deti neposluchaju, ze nechcu spavat, ze utekaju, nedrzia sa za ruky, rozhadzuju a kazia hracky.....tak teraz to mam sama :frowning2:
Do dvoch rokov som ho ani nevychovavala, len som sa snazila, aby prezil od rana do vecera, co sa stale hadzal, plazil, utekal prec..... :unamused: najbezpecnejsi je v postielke ked spi... :slight_smile:
inak on je zlaty, dnes som telefonovala so svokrou a nepocuvala som ho a strasne ma pohryzol, ale strasne, az som zlozila telefon a rozplakala som sa. Pozrel na mna, zacal ma hladkat a hovori, mami prepac, uz neplac, ja ta nebudem hryzt. .....5 sekundova pauza.....ani bit...
No nie je zlaty?? :grinning: :grinning: darebak :wink:
9. bře 2011 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyl no.... veď to - aj ona má dievčatko 6 ročné - tiež je sama z toho hotová - ako môžu byť dve detičky rozdielne - v podstate on je hrozne živý... a presne ako píšeš - deň je o tom, aby si neublížil :zipper_mouth: on, keď zbadá nôž tak sa naň vrhne a uteká s ním preč - čo je hrozne nebezpečné - on chce krájať. Nepomáha vysvetľovanie, ani capnutie - ju to veľmi trápi...
9. bře 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana
@katyl
Keď to tu čítam o tých malých beťárikoch, tak ja mám takého tiež...v poslednej dobe pestuje adrenalínový šport (teda pre mňa :grinning: )- lezenie na kuchynskú linku po držiakoch na zásuvkách...je taký rýchly, že aj teraz mi je z toho zle... a to len o tom píšem... :sweat_smile:
9. bře 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mensi sedel vcera na zachode a jeho zabavkou je pozorovat hovienka vo vode :wink: sorry za vyraz. Ako tak sedi, nozky nasiroko od seba a zrazu clup, teda paradny kusok z takej malej ritky vysiel, lenze voda vystriekla tak vysoko, ze maly mal celu tvaricku mokru. Jasne, ze predtym sa do nej aj vypisal. :slight_smile:
9. bře 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett1 a nevolá sa Filip a má 2 a pol roka? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadhera :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak a má ponaučenie :grinning:
9. bře 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana nieeee :grinning:
9. bře 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett1 ale vek sedí :confused: nebolo niečo vo vzduchu pred 2 a pol rokom? :confused: :sweat_smile: :grinning:
9. bře 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadhera tak toto robí aj náš :grinning: :grinning: :grinning: ...len na nočníku...a občas aj na wc, keď ho tam včas stihnem odniesť...
ale minule ma prekvapil (už som to písala v mojom FB)...niekam "zmizol" (myslela som, že je vo svojej izbičke) a potom som len počula : "Mamiiiii, hooo-to-vooooo!"....a ten malý beťárik si trónil na toalete, hompáľal nožičkami a spokojne sa usmieval:slight_smile:
9. bře 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana asi áno, alebo niekde inde :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana on sa chichunal, verim, ze v tom bude pokracovat :wink: to som este nepisala, ako caka na hovienko z ritky, zoberie ho a rozobera ruckami, pozoruje - maly laborant. :wink:
9. bře 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett1
@suezana
a ja som si myslela, ze to bude tou škorpinoiu povahou :grinning:
9. bře 2011 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katyl jej prvé dievčatko je škorpión a je na neporovnanie, Filipko myslím neni - on je októbrový.
10. bře 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
raz som bola na krasokorčuliarskej exhibícii. moderátor uvádzal ďalšieho korčuliara a hovoril: ...prišiel sem aj napriek tomu, že má kvôli zraneniu v členku titánové skrutky... nato sa z hľadiska ozvalo jedno dievčatko: no a?! my máme titánové hrnce...
10. bře 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10. bře 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. bře 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes ráno sa ma Števko pýta: "Mami, kde je miekóóó?" a aby to zvýraznil, tak rozhodil ručičkami...rýchlo som zalovila v pamäti, mlieko dostal, tak prepánajána, čo s ním spravil?...v duchu som už videla, ako ho niekde vylial a ja to teraz budem musieť upratovať...tak sa ho teda nechápavo pýtam, že kde je to mlieko...a on sa postavil, vyhrnul si tričko a ukázal na bruško s úsmevom a víťazným pokrikom:" Tam jééééé, v brušku!!!" ...No, čo by ste mu spravili?! :grinning:
10. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamoška uložila syna spat, ked sa zrazu ukazal v obyvačke, pyžamko cele mokre. Napadlo ju,že v kucyhni nechala odmáčat pripečeny plech a že asi sa s tym dooblieval,lebo na vodovodne kohutiky este nedočiahol vtedy. Tak sa ho spytala: čo si robil? Syn odpovedal : Pil /v tej dobe este nevedel hovorit, iba take jednoslovne odpovede daval/. A ona sa pyta ,že čo pil. Chytil ju za ruku a doviedol do zachoda. V mysli sa jej prehanala jedina myslienka: že snad dako Z NADRZKY sa napil..
Syn schytil kefu na záchod , strčil ju do záchoda a silno posuval hore dole hore dole, ked tu zrazu vytiahol kefu nad hlavu a nechal si prud vody stekat do ust...
kamoška stala cela zmeravená a neverila vlastným očiam
...a synček zatial, ked "dotieklo", pricucol si kefu k ustam a vycuckaval z jednotlivych štetiniek...

nuž..aj takto sa da pit..

Ten chlapec je už teraz dospely a ta kamaratka je už teraz mrtva, ale ja si vždy ked umyvam kefou zachod spomeniem na nu a na zachvat smiechu, ktory sme mali, ked mi to popisovala :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
10. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dulkagabulka prirodne "ockovanie" :grinning:
10. bře 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dulkagabulka nieéééééé :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: to by som ja neprežila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak toto sa nedá vymyslieť, to prináša sám život !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dulkagabulka tak takto sa volakedy trenovala imunita...? :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dulkagabulka :grinning: :grinning: :grinning: :cry: -ale od smiechu :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek