• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
no, ja som dnes v škôlke nemohla....dcéra začala chodiť až do predškolskej a dnes som vypisovala nejaký papier a prehodili sme s učiteľkou pár slov a ! moja malá povedala v škôlke, že ocko je doktor a oni sú polroka v tom - ona to o ňom stále tak hovorí - tak sa ma učiteľka pýtala, že odkiaľ sme sa presťahovali, že kde robí? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že asi nie u nás v meste. Podotýkam, mm je vyučený mechanik a teraz jazdí na kamióne :grinning: Ale príjemná predstava, že manželka pána doktora :sunglasses: , doma - nechodí do roboty, len sa stará o blaho rodiny.... :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana :grinning: :grinning: :grinning: počuj, tá tvoja malá je veľmi šikovná...naša ma zasa obvykle prekvapí tým, že povie aj to, čo by sme radi nechali "doma" :sweat_smile: :grinning:
14. bře 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett1 jáj, veď kto vie, čo o nás vedia v škôlke ešte.... :confused: :zipper_mouth:
14. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. bře 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Susedina malá v reštike na plné ústa: "Maminka ja si poprdkávam aj ty si poprdkávaš? " :grinning:
14. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
14. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@furniture :grinning: :grinning: a to sú terajšie perly, alebo bola vtedy mladšia?
@lucisa :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. bře 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussy23 bola o niečo mladšia, na tom kúpalisku mala 6 rokov, s "vymaľovaním" mala 2 roky a s PIZZOU je terajšia perla, stará 2 mesiace... a mám ešte pár v zásobe :slight_smile:
15. bře 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@furniture :slight_smile: sa teším na Vaše, teda dcerkine perličky :slight_smile:
15. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes: Našla moje zrkadielko a samozrejme ho veľmi súrne potrebuje aj ona a zdôvodnenie? Mami, ja to veľmi potrebujem, lebo keď doplačem a chcem "natiahnuť" úsmev, tak neviem, či som pekná.....bla, bla, bla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (joj, škoda, že to neviem podať od slova do slova tú úžasnú reč :sweat_smile: )
15. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. bře 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Starší syslík hovorí susede cez plot (máme záhradky vedľa seba): Mali by ste už ísť dnu, za chvíľu príde manžel a bude chcieť jesť :grinning: . Skoro som sa posadila na hriadku - a suseda tiež, keď pochopila, že to radil jej...
16. bře 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
16. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. bře 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ešte jeden trefný komentár mi napadol: "Maminka, ty sa do techniky vôbec nerozumieš - ty si dobrá akurát v poslúchaní ! (no jasné, expert).
16. bře 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suezana :grinning:

to mi pripomenulo ,ako syn chcel taky velmi drahy tenučky štetec-nejake špecialne štetiny to malp..povedala som,ze to je drahe, že mu to nekupim ..odpoved znela: " Anoo?? A ked budeme v škole mat namalovat mamu, tak S ČIM ti akože namalujem usta?? No dobre, ako chceš, ja ti ich namalujem s tym hrubym štetcom a všetkym poviem :
Ano ona ma naozaj taku hubu :grinning: "
16. bře 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak to je opravdu upřímnost, ale hlavně pořádný DŮVOD, proč to koupit :grinning: :grinning:

@syslica nejhorší je, že si kolikrát myslíme, že nás prcek neposlouchá a pak to vypálí. :grinning: :grinning:
16. bře 2011 ve 22:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciarichard to mi pripomenulo moju malu....Potichucky som v restike oznamila ze idem na WC, a ked som sa vzdalovala od stola mala na plne kolo: A ides kakat alebo cikat??? :rolling_eyes:
16. bře 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Alebo stojime v rade pred pokladnou....Pred nami mama a dve utesene deticky - cernosi....A moja mala: A tieto moju odkial peniaze??? Po mojom nechapavom pohlade a krutenim hlavy, vysvetlila : Ved to su chudobne deti z Afriky ! V tom momente som bola velmi vdacna ze to povedala po slovensky. :sweat_smile:
16. bře 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
16. bře 2011 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po pekne stravenom vikende, mala robila rano ksichtiky...ze nechce do skolky, na to som ju chcela povzbudit a tak som jej povedala : Juj keby som mohla, ja by som veru hned isla do tej vasej skolky! Ona pohotovo: Co chces dostat aj ty vsi? :grinning: :grinning: :grinning: Vtedy sa riesila v skolke otazka Vsi vlasovej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciarichard
@syslica
@langkofel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pri prezeraní rozprávkovej knihy o zvieratkách......malá (skoro 3r) ukazuje na mačičku a hovorí - mamka, toto som ja, pozri....potom ukázala na malé teliatko a vraví - a toto si ty.....a po chvíli hovorí....nieeeee nieeee veď tuuuu je velkááá klava - mamka ty si tu ! :pensive: :pensive: :pensive: :wink: :grinning:

a teraz v kostolíku keď sme dávali peniažky - chcela som jej pomôcť vybrať z jej peňaženky centíky a ona na plné hrdlo so strachom v očiach vykríkla, nieeee mamka, veď čo ja budem mať !!! :slight_smile:
17. bře 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa Toto doma veru nepočul, ale má sesternicu, ktorá pendluje medzi rodičmi takže každé dva týždne je aj s nami a keď sa "naši" traja hrajú na rodinu, to ozaj padajú parádne hlášky, obzvlášť od Amélie: napríklad: "Nechaj ma spať, hej, nevidíš, že som po nočnej?! alebo S takýmito nenalakovanými nechtami sa predsa nemôžem nikde ukázať!" (Lila má 4,5 roka).
@langkofel :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@syslica :grinning: :grinning: :grinning: njn, ženské - taky to mám doma a to jsou někdy fakt hefty :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@syslica teď mě napadlo, vy říkáte Amélii i Lila? My taky máme nejmladší Amelii - kromě klasiky jako Amelinko, Ameli a tak jí říkáme Mio, Miuš, Miuško.... ale Lila nás nenapadla.
17. bře 2011 v 09:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dulkagabulka tak na takéto zdôvodnenie sa nedá povedať nie...dúfam, že si mu ho kúpila :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@syslica tá rada susede bola "trefná"... čo sa má "zašívať" niekde v záhradke, keď príde o chvíľu domov jej "vyhladovaný a uťahaný manžel" :grinning: :grinning: :grinning: ...(u nás to poznám v znení:"Mami, za chvíľu príde ocko z práce. A navarila si mu aspoň niečo na večeru?!")
...ale, musím uznať, tí tvoji syslíci sú ale šikovní... tie hlášky stoja za to:grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš Števinko minule v obchode so suvenírmi ukazoval na bábku ježibaby, ktorá bola hneď na poličke za predavačkou a vykrikoval na plné hrdlo: "Je-ba-ba-báááá!!!!...Našťastie, predavačka bola mladá kočka, tak sa len začala nahlas smiať, a tak som sa pridala aj ja... :slight_smile: (Ale, ktovie ako by to dopadlo, keby za pultom stála nejaká staršia pani predavačka... :sweat_smile: ...)
17. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek