• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

3. května 2016 
V obýváku spojeném s kuchyní bez dveří už na pokraji sil jsem hlásila: Peto, chtělo by to dojíst ten jogurt, jinak fakt zavřu a jdu ven sama.
Mamííííí, nejsou tady dvééééžeeeee.....
Tak mi sklaplo. Lhát se nemá.
24. bře 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráno sme išli do školky / je v jednej budove s obecným úradom/. Stretali sme starostu a hovorím synovi / 5 r./, aby posdravil. Syn začal kývať a kričať: ,, Ahoooooj, Rasťo!"
25. bře 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@berenika39 , tiež si spomínam na niečo podobné. Maľovali sme dom a dvere sme mali dole. Hovorím synovi, aby nezavadzal medzi dverami. Odpoveď :,, Mami, dvere tu nemáme." :slight_smile:
25. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atrami :grinning: :grinning: , oni přemýšlejí jinak, přímo...někdy se bavím....super období, když mluví a nespekulují u toho...ráda si tu čtu:slight_smile:))
25. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes moja 4 rocna dcera videla uputavku na Superstar a hovori mi: Maminka, mozem vecer pozerat? Ukazem ti, ktory chlapec sa mi paci. On ma take krasne ocka a zlatucke topanocky, on je cely krasny :grinning:
Este nedavno to bolo babatko a uz riesi chlapcov, pomoooooooooooc :wink:
26. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atrami že ahoj Rasťo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (my sme mali doteraz Serafínku - keď si predstavím :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
26. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ktorý chlapec zo Superstar má šťastie na novú malú obdivovateľku? :slight_smile:
27. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masinka a ktorý to je?
Moj prostredný zasa miluje blondínky, takže pozeráme tiež. :grinning:
27. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atrami
@lussy23 prestudovala som stranku Superstar a zistila som ze je to Martin Harich :slight_smile:
tak snad nevypadne, lebo Nelka bude nestastna :confused:
27. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paťko chcel dnes poslať SMS finalistke z Malaciek-že ju chce pozvať dnes večer na rande,lebo že je najkrajšia :grinning: ešte si aj to skrátené číslo odpísal..a keď som sa pýtala ,či druhé sa mu nepáčia,tak to áno,ale že by som ho ďaleko nepustila
27. bře 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@masinka - no ten je pekný, aj ja mu fandím
@ani3012 :grinning:
27. bře 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.Dnes sme boli s drobcom na prechadzke a v jednom dvore mali vypilenu vysoku borovicu.Maly sa pytal, preco nevypili aj ostatne, ked ich tam maju vela. Snazila som sa mu vysvetlit, ze preco nemozu vypilit vsetky a kym som hladala spravne slova, tak mi povedal: ,,No vyklop to uz! " :slight_smile:
27. bře 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dva príklady ako sa mamičkine výroky môžu obrátiť proti nej:
- Syslík, vezmi si knižku a autíčka do izby! Nemôžem mami, mám len dve ruky!
- Čo budeme robiť keď takto neskoro už nemôžeme ísť von: Syslíci zborovo" Čumieť na DVD! :grinning:
27. bře 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera sme sa s Vikinkou pri pozeraní rozprávky v tv dohadovali, že či to dieťatko v perinke bude chlapček, alebo dievčatko...a keď sme sa takto "prekrikovali" už dobrú chvíľku, tak náš Števko nadvihol hlávku z veľkého tuli-vankúšika, na ktorom si vylihoval a naším smerom (s pohoršeným výrazom, že také ľahké nevieme ...) vykríkol:"Je to báábätkoooo!!!!"...a spokojne si ľahol späť....prekvapene sme sa s Viki na seba pozreli a vybuchli sme do hurónskeho smiechu... :grinning:
28. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Keď hovoríme o superstar. Minule sme tiež pozerali a spievala Cel Buckinghem. A syn na ňu pozrel a pýta sa - prečo má to dievča fúzy? A ja na to - má fúzy? (nezdalo sa mi). A Max tak úplne vážne, že - bohužiaľ áno. :sweat_smile:
28. bře 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,u nas teraz leti otazka,lubis ma? Non stop sa to pyta,kazdeho,no a na moju otazku,ze Samusko,preco sa to stale pytas?Ved som ti uz milionkrat povedala,ze ano,no a on mi hovori,ale ked to je taka krasna otazka. :grinning:
28. bře 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Petik narazil do dveri a narazil si celo. Pytam sa ho kam sa pozera a on strasne nastvany zacal vzlykat, nemal sa na koho vyhovorit: "mamiiii, to preto lebo mam otocene nohyyyyy" :grinning:
28. bře 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
28. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se zase bavím. Přidávám taky nějaké:
Byla jsem s nejstarší dcerou u dětské dr., čekárna docela plná a jedna taková odhaduju 3letá holčička už se dost nudila, pořád tak chodila po čekárně a snažila se čapnout každé dítě jejího věku, vždycky k němu přišla, začala ho objímat a pusinkovat, dítě ztumpachovatělé a maminka jí napomínala:
- Terezo, nepusinkuj každého, víš, co jsem ti řekla. Nemůžeš všechny okolo líbat, máš bacily v pusince.
A malá se k ní vrátila, sedla a za 5 vteřin na celou čekárnu:
- Když nemůžu pusinkovat, můžeme se milovat? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A jedna z víkendu, měli jsem oslavu, ptám se 4,5letých synovců dvojčat, jestli si dají dort. Jeden mi úplně vážně odpověděl:
- Teto, já jsem měl tak výýýborný oběd, že už nebudu nic jíst (oběd byl ve 12, já se ptala ve 4) :astonished:
Tak se ptám druhého: A Vojto, ty si dáš?
- no jistěěěěěěě :grinning:
28. bře 2011 ve 22:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa :grinning:
a prosim ta, co to znamena "ztumpachovatělé "? to som este nepocula :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: :wink:
29. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanocka to je něco jako úplně konsternované, vydivočané, prostě vyjukané, mimo.... :grinning: to je takové přesně neidentifikovatelné slovo :wink:
29. bře 2011 v 11:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa aha... ale to asi nie je v pravidlach ceskeho jazyka, vsak? :grinning:
29. bře 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí

@ivett1 :grinning: :grinning: :grinning: milé.
@lucisa :grinning: :grinning: :grinning:
@anelehka - jej zlaté :slight_smile:
29. bře 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanocka noooooo :grinning: ve slovníku spisovných ho asi nenajdeš, spíš v nějakém nářečí. :grinning:

29. bře 2011 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme navštívili mýho tatínka a poslední dobou polehává po nemocnicích a není mu dobře. Denně bere asi 9 prášků a když si je v poledne vylupoval z platíček a rovnal na spolknutí, tak říká Dádovi (3 roky) :"To nesmíš jíst, to je pro mě, protože jsem nemocnej. To nejsou bombony!!!" a můj drahoušek říká:"Já vim, dědo. Tenhle máš na hlavu, tenhle na bříško a tenhle na pinďoura ... " :grinning: :grinning: :grinning: Jen dodávám, že taťka se léčí se srdíčkem
31. bře 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No hovorí sa, že slnko a smiech je najlepší lekár, tak sa hádam Tvojmu "taťkovi" polepší. :grinning: :sweat_smile:
1. dub 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petko vcera pozeral predpoved pocasia a prisiel mi zvestovat, ze bude daždiť :grinning:
1. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek