• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

22. února 2017 
@kvojtanikova - :grinning: je veľmi šikovný a rozumný
@minny11 :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
... ja som včera prišla od lekára a šepkám synovi, že : teraz ma budeš musieť poslúchať na prvé slovo lebo neviem hovoriť, stratila som hlas... a on na to pohotovo A kedy ho už pôjdeš hľadať ??? A kde si ho vlastne stratila ??? :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
moja este hlody nema ale pridam kamoskynho syna. Kamaratka sa ho pyta (ide do prvej), mala mat na druhy den meniny. "Romanko, hadaj co budem mat zajtra?" a Romanko - "sex?" :grinning:

alebo ked nastupila nova kolegyna do prace, prisla po prvom dni domov a mala dcerka sa jej pyta: "Mami, a tie tvoje kolegyne su vsetky ako ty?" "Ake, ako ja?" Noo...takeee...plnotucne...." :grinning:
28. dub 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
28. dub 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. dub 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijja :grinning: :grinning: :grinning:
@fogpi :grinning: :grinning: :grinning:

pridám aj ja dnešnú príhodu išli sme do susedov na piesok a majú tam šachtu na vodu ,akurát z nej vychádzal súsed a málá :Ty bubák nehaj ma ja som dobrá :grinning:
28. dub 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielik79 :grinning: :grinning: :grinning:
@fogpi jej, toto som si nevšimla, super perlička :grinning: :grinning:
29. dub 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
"maminko, muzu te hladit po brisku?"
"muzes, ale proc?"
"protoze tam mas malinky miminko"
"nemam, Tobi."
"ale zitra mit budes, reknu tatovi!"
:sweat_smile: :grinning:
4. kvě 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (13)
@majatob :slight_smile: :slight_smile: Fíha, Tobi sa v tom nejako dobre vyzná :slight_smile:
4. kvě 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussy23 no jo, vi ze je na to potreba aj tatinek, ale podrobnosti ho nastesti jeste nezajimaji :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob :grinning: :grinning: :grinning: vidím že problematiku ovláda.
4. kvě 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob :grinning: :grinning: veď by ani nemali :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je borec chytrej :sweat_smile:
10. kvě 2011 v 15:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík se chystá k odpolednímu spánku, už ležel v postýlce zachumlaný pod peřinkou a povídá mi na rozloučenou: "čau, jdi domu!"......žádný maminko dobrou noc :slight_smile:
10. kvě 2011 v 15:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
11. kvě 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitafol :grinning: :grinning: :grinning: mne zasa ten môj hovorí..."mami, ty choď preč!"...
13. kvě 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob :grinning: zlatý...
13. kvě 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moj 22 mesacný minule "preberal" postu,obzeral si obálky,a tak som sa ho opýtala,kto nám napísal, ukázal mi obálku zo sporitelne a povedal " tím baňťuječ"....( s kým bankujes?) :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Včera manžel povídá že hlásí bouřky a mají padat kroupy...Odpoledne začala bouřka a malý "maminko už padá venku ta krupice ?? " :grinning:
13. kvě 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
14. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už dlhšiu dobu čítam tieto perličky a naozaj dobre sa bavím, tak pridám aj ja aj keď naše bábo je ešte v brušku. Boli sme s partnerom nakupovať výbavičku v Ikei v Prahe a bola tam mamička s malým asi 3 r. chlapčekom. Malý sedel v košíku a držal varešku alebo niečo také a keď som prechádzala okolo, malý sa na mňa otočil namieril tou vareškou a vykríkol: "Padniii bestieeee!!!" No som skoro naozaj padla, ale od smiechu. :grinning:

A ešte niečo veľmi podobné. Očividne deťom pripadám ako niekto koho treba odstrániť.
Na sídlisku kde bývame je škola a škôlka. Ja som bola na balkóne a deti sa hrali vonku na dvore tej školy. Dvaja malí chlapci (vyzerali ako čerství školáci) nakúkali cez plot na ulicu a na naše balkóny, obidvaja mali mobily v ruke a púšťali si melódie. Jeden z nich pustil takú tu známu zvučku čo znie ako streľba, zrazu zamieril na mňa a vykrikoval: "Kalašnikoooov!" bavilo ho to asi 5 min. a očividne sa na mne veeeeľmi dobre bavili :grinning: :sweat_smile:
18. kvě 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Přidám se, už jsem tady dlouho nebyla:
Dnešní rozhovor s 8,5letou dcerou:
- Neli, prosím tě, skoč k babičce.
- Proč já?
- Protože máš mladší nohy.
- No tak běž radši ty, já si je budu šetřit na stáří, abych pak nemusela otravovat svoje děti, jako ty mě......... :fearful: :confused:

To se mi snad zdá, není to držka?
18. kvě 2011 ve 13:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (16)
A ještě jedna hláška z dneška.
Spěchaly jsme na autobus, tak jsme si musely klusnout. Jak jsme se na zastávce zastavily, tak mi dcera před všema lidma řekne:
- Mami, to je sranda, jak ti skáčou prsa, když běžíš.....

Nevím to jistě, ale asi jsem zrudla :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 ve 13:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
nieje to hláška mojej dcérky, ale mojich nových kolegov, ktorú počúvam skoro každý deň tento mesiac. Namiesto slova Máj (samozrejme ten postavený) o ňom hovoria - Prvý máj. Zo začiatku mi to smiešne, ako to môže skoro dôchodca povedať, ale asi je to v našej obci zaužívané, lebo to tak vravia viacerý. Aj keď som ich upozornila vravia to tak stále... :grinning:
18. kvě 2011 ve 14:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa :grinning: :grinning: :grinning: už dávno som sa tak nezasmiala :grinning:
18. kvě 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa :grinning: :grinning: :grinning: nuž čo narobíme ked nám príroda nadelila
18. kvě 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielik79 jenže já je mám po dětech tak nějak gravitačně splihlé, že podprda má co dělat, abych si je kolenama nekopala a ona mi to tak vpálí, baba jedna drzá :grinning:
18. kvě 2011 v 18:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa :grinning: :grinning: :grinning: ... zlatá
18. kvě 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa ved aj u mňa a kojenie urobilo svoje a malá iba povie čo si myslí ....je uprimná
18. kvě 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek