"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

kristy22
1. lis 2007

ahoj holky já si ještě na perlyčku svého synka musím počkat, ale podělím se s vámi o tu svojí.
Sotva jsem uměla mluvit, ale jedno slovíčko mě naučili výborně a tvrděj že bylo první co jsem říkala bylo to houno. Když jsem jednou přišla do obchodu tak se mě paní prodavačka zeptala Copak si jdeš koupit Kristýnko? a já na to "houno" chudák netušila, že nic jinýho neumím 😀 😀

melory
1. lis 2007

varila som udene koleno a moj hugo sa velmi tesil, opytal sa ma ci to je koleno z uja....ja ze nie, ze z prasiatka, on bol fakt sklamany, ze nie z uja

monkula
1. lis 2007

Ja som sa nasmiala na synovi, ktormu som vysvetľovala, manželstvo. Povedala som mu, že on bude mať manželku, Chiarka manžela a vtedy sa zháčil, že Chiarka bude jeho manželka...

A potom som sa ho opýtala, čo urobí, keď mu nejaký chlapec povie, že chce našu Chiarku za manželku, a on mi odpovedal, tak to v žiadnom prípade, Chiarka je moja, nájdi si inú ženu... 😀 😀 😀 A keď nedá pokoj, tak si dáme boxeristické rukavice a ja mu vyrazím zuby 😅 😅

renca3
2. lis 2007

Syn sa hral vecer na pocitaci a pocujem z izby: " Tento popitac ma uz sele."
Nieco mu zrejme neslo. V tom momente mi nebolo do smiechu, az s odstupom casu...

muycara
2. lis 2007

Jsem těhotná a mám čtyřletou dcerku Elišku. Často se s manželem před ní bavíme o porodu a tak aby pochopila proč musím do nemocnice než se miminko narodí atd. No a nedávno ji bolelo bříško a docela si poseděla na záchodě. No a jak tak jednou tlačila tak se na mě nešťastně podívala a říká: Mami já asi taky rodím! 🙂

adar
2. lis 2007

Musím sa k vám pridať.Naši sa doteraz bavia na historke z môjho detstva: u babky som chodila okolo ohrady so sliepkami a mala som vraj čokoládu v ruke. Keďže sliepky na mňa zvedavo pozerali ja som im hlesla: dali by ste si čo?! ale ja vám nedam lebo by ste si zašpinili džobák /oco keď ma pozoroval z kadibudky, vraj skoro do nej spadol/ 🙂

adar
2. lis 2007

Kamoškin 4 ročný synovec vraj sedel s nimi v obývačke keď kukali TV a on sa hral s autíčkom a kladivom.Niečo mu zjavne nevyšlo keď buchol kladivom a zahlásil "ja som ale k...t 🙂

veronika13
2. lis 2007

naši sa zas smejú, ako mňa napchávali keď som bola malá. Nemala som rada bryndzu a starká strašne chcela,aby som ju jedla, tak ju nanápadne do niečo primiešala čo som mala rada a išla ma kŕmiť, iba mi dá do úst, že som oči prevrátila a vravím:"keď ešte aj tu si to bryndžisko natisla" 😀

bubaczik
2. lis 2007

no moj syn este pred dvoma rokmi nadaval starsim sestram,ze:ty škareda pokakana hlupaka 😀

veronika13
2. lis 2007

váhala som či to napísať, ale budiš: tiež som bola ja malá a ujo (o 10 rokov starší) ma s kamarátom naučili hrešiť. A ja som to aj použila, mama aj so starkou ma chceli nakŕmiť, no nechcela som a oni stále len aby som jedla, tak som im povedala, že ma kŕmia ako dve pi.. Tiež sa na tom teraz smejeme. Neviem či je to ale smiešne vám 😒

alex
2. lis 2007

Baby ja som sa dnes zasmiala na neterke, na obrázku v katalógu bol glóbus a ja som sa jej pýtala, že či vie, čo to je a ona, že viem to je trolejbus 🙂

baileysa
2. lis 2007

ja tiez prispiem, aj ked este nie je od nasej malickej, ale taky "pracovny", pracovala som s detmi, a skolkari boli vacsinou zo slabych rodinnych pomerov a vacsinou romovia, na den deti mali u nas vojaci den otvorenych dveri, tak tam boli na navstevu aj skolkari aked im ukazovali radiotelegraficku miestnost, kde mali aj vsetky vysielacky, tak vojaci povzbudzovali deticky, aby nieco povedali do vysielacky, ale deti sa hanbili, tak oni ich skusali hocijako motivovat, az sa jeden osmelil a zahlasil do vysielacky: "vam tu vsetkym j.be" 😀

monkula
3. lis 2007

Pridávam jednu erstvú perličku
Dnes so mmojim chlapom na raňajky piekla mafíny a Jarko sa ma opýtal, či sú mafínky z mafiánov 😀 😀 😀

A potom dobehol, že tie mafiány sú výbornééé 😀 😀 😀

Veronika, zasmiala som sa aj ja...

tutifruti
3. lis 2007

Mladšia dcérka /6.mesiacov/sa volá Dorotka a my ju voláme aj Dory. Bežne sa jej prihováram Dory, Dory,.. A naša Alžbetka /3. roky/ Dory... Dory... doriti...

tutifruti
3. lis 2007

Alžbetka: Maminka,idem ťa ošetriť. Ja: A čo mi je? A: Neboj sa, neboj... To nebude bolieť, idem ti odstrihnúť palec...

tutifruti
3. lis 2007

Ja:Toto je ľadový medveď. Alžbetka: Maminka, ale on nie je ľadový, on je teplý, skús.... Ja:Päť minút vysvetľujem, že žije na severnom póle, zima, sneh... A že na severnom póle predsa žije aj Dedóóó....... Alžbetka: a starká Zuzka...

tutifruti
3. lis 2007

Pri raňajkách si Alžbetka dlho prezerá prsty, ohýba ich... a potom sa spýta: A toto sme kde kúpili?..

renca3
4. lis 2007

Maly mi pri hlave skrtal takym kresadlom. Hovorim mu: "Nerob to, lebo mi podpalis vlasy". A on na to: "Nevadi, ved ja to potom sfuknem". 😅

certica
4. lis 2007

vysli sme von a pred domom plno opadaneho listia zo stromov... a maly mi hovori: "pozri mami, niekto tu povyhadzoval listocky"

vcera sme isli a autom a krpec, ze odbali tatinovi zuvacky. jedna mu vypadla na zem a on len tak pre seba: "do prdele!"

eros
4. lis 2007

Moj maly mi raz povedal ze ja davam kravickam mlieko ked som ho kojila teraz uz je velky fagan co povymysla hoc co 😉 🙂

ela.masa
4. lis 2007

tutifruti skvele .z muzom nam az slzy tiekli.boli sme na jednej akcii a tam vyhralo male dievcatko cenu a na javisku sa jej konferencier pyta akeho ma rada medveda vareneho ci peceneho.ona na to Ladoveho lebo je bieli 😀 😀

roasha
5. lis 2007

vcera som si vymienala nausnice,a mala mi zapotila-prosim ta,ked zomries das mi tie nausnice zo zelenymi ockami? 😅 😅

certica
5. lis 2007

😀

roasha
5. lis 2007

certica,sa ti chechta,ked mas synov?... 😀

certica
5. lis 2007

no, zlate zuby sa uz nerobia... 😀

tilly
5. lis 2007

tak ja pridám jednu dnešnú
domi išiel s tatinkom u nás po námestí a na ceste si to túrovalo auto (chalani sa tu dosť bavia tuningovaním áut) a domčo na to "hučí to, nejde to" 😀 😀

musa
5. lis 2007

moja mala si pyta hono,vyznie to ako hovno,ale je to hrozno

malok
6. lis 2007

Kamarádka na své dva syny: ,,Kluci, nechcete mi skočit do obchodu pro sůl? Tak jo zajdem (oba 5 let). To jste hodní, tak si za to kupte nanuk, jo? " Po chvíli se kluci vrací z obchodu a vítězoslavně volají na kamarádku, která se na ně dívá z okna: ,, Mami, sůl NEBYL, ale nanuky máme!!! 😀

sara2
6. lis 2007

Máme dvojročnú dcérku.A dnes poobede pri papaní ovocia začala skúmavo pozerať po svojej izbe,po hračkách,po stene,na koberec a zruzu zahlásila:"ja to tu neznášam..." 🙂 🙂 🙂

monkula
6. lis 2007

Sara, tak to bolo perfektnééééé. 🙂 🙂