"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

alionuska
10. lis 2008

Ach,dobre aj ja vam dam jeden dnesny hlod mojej malej.Prdkala prdkala a tatino sa jej pyta,Ali co prdkas?A mala,ze :TO nie ja,to moje hovienko prdka! 😀 😀

blau
10. lis 2008

ali 😀
To nasa Lulu , ked si prdne povie prepac a ked si grgne povie pardon. Vcera si grgla aj prdla naraz a pozera na mamu a pyta sa jej: a teraz co??? Prepac, pardon?

3558
10. lis 2008

super temu tu mate aspon mam co citat tak pridam aj ja.

sesternicina dcera ma 6 rokov a uz sa vie hodnu chvilku podpisat. krasne maluje obrazky /su umelecka rodina/ a kazdy obrazok treba v pravom dolnom rohu podpisat. ona sa vola SARKA .
mala si ale stale zamiena pismenka tak ma vsetky obrazky podpisane SAKRA.

vesi
10. lis 2008

naša saška má tiež pár špecifických výrazov, napr.
šivavať - vysávať
helolon - telefon

emamamamu
11. lis 2008

muj bratranek byl taky hotentot, pocitac byl potapoc, ano bylo ata..to byly lekse sifrovani s nim... 😀

babi30
11. lis 2008

zuzana29 😀 😀 😀

moja krstná dcéra ked mala dva roky na všetko čo sme jej povedali dávala otázku "Hej?A pečo?"(prečo). Vedeli sme spolu viesť neeekonečnééé rozhovory...

alionuska
11. lis 2008

A ja vam sem hodim jednu prihodu.Ked bol moj drahy este malinky,tak stale hladal DELIVAVU.A iba chodil a hovoril:Kde je moja deliváva,kde je moja deliváva...??A jeho mama bola hotova,lebo nevedela,co pyta a hlada.A raz neskor iskli malovat steny v obyvacke a za sedackou nasli maly žeriav.A Martinko vykrikol:Tu je moja deliváva! Delivava-žeriav. 😀 😀 😀

janka1874
11. lis 2008

super téma my sa síce ešte nemále čím pridať ale aj to príde zatiaľ sa dobre bavím keď to čítam 😀

pacna
11. lis 2008

baby super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopcik
11. lis 2008

tohle je úplně perfektní téma. už jsem se dlouho takhle nenasmála.
přidám jednu perličku, kterou prohlásil chlapeček, o kterého jsem se starala v anglii. večer po kokupání mu umývám obličej, čistíme zoubky a on mi nastrčí nosánek, ať mu ho vyčistím - tehdy ještě neuměl smrkat. a já mu říkám, že nemusíme čistit, protože tam nemá snoplík. a on: musíme do teska, nejaký koupit 😀

kopcik
11. lis 2008

po koupání samožřejmě 🙂

kopcik
11. lis 2008

ještě jsem si vzpomněla - měla jsem žíhaného boxera. hodně tmavého. a naproti mě šlo takové mrně s mamčou a on se u nás zastavil a úplně nahlas zařval - mami fůůůůj podívej, jak je ten pes špinavý!!!!

blau
11. lis 2008

Ked bola mala Lili a mala to takzvane obdobie vzodru, vzdy sa jej podariloˇˇ zaperlitˇˇ Ked ju strazievali stari rodicia, tak vedela, ze mama je v kine( cize maminka isla do kina), tatino ma stavebnu firmu, a u tatina robili ujovia( tich sa bala) .. 😕
Raz nieco vyviedla obidvaja rodicia ju hresili a dostala aj pod zadok... 😒
A ona na nich s prstom hore : ty si neni ocinko ty si UJO! a maminka ty chod do KINA!

A mne 2 tyzdńe na to, ked som davala na nu pozor a nieco som jej zakazala, aby to nerobila: a ona mi hovori: už ťa mám pene juby!!! Dobra je drzana mala
😀

alika54
11. lis 2008

ale vedia tie deti zahlodit 😀 ,,,moja dcera si vytvorila svoj slovnik,,, tak dedo Jozef z bambulky je dedo Jozer,,,uzovka je ruzovka,,, 🙂 a dnes prisiel syn zo skoly a vravi,,,mami dnes bol priserny den,,,vies co strasne sa stalo? Peto nevie pretiahnut Sasku a predstav si oni to robili naopak! Saska pretiahla Peta,,,,tak z hrozou som pocuvala co z toho vykvitne no az na sami koniec povedal ze oni sa pretahovali na telesnej lanom,,,, 😀 😀 😀

blau
11. lis 2008

teeeda 😉

alexandra
11. lis 2008

U nas je ujo Kamko ujo Kakom 😅 😀

sophie1981
11. lis 2008

no napadloma este jedno, tiez ako pise kopcik popri starani sa deti v anglicku....mala som mal]le dievcatko, meno Grace, veeeelmi ukecane, na detskom ihrisku sa nikdy nebavila s detmi, ale s matkami deti....no uzas.....az ked mala 4 roky sme dosli do obdobia (kedze jej mami kamoska cakala male) ako sa baby dostane mame do bruska...no verzii bolo habadej....ale potom nastalo to e pozorovala tehotne a bruchate zeny, takze stale ke sme sli po ulici a ona videla tehotnu, tak kricala aha tato teta ma baby v brusku, a tamta tiez...az sme dosli ku kraji ceste a vedla nas stala strasne velka, obezna cernoska a moja mala si ju premerala okom..(uz som tusila ze plesne) ..a na plne hrdlo skonstatovala a veselo ukazovala prstom...aha Biba a tato teta musi mat v brusku aspon 3 babatka....no na ten hrozny pohlad asi 150 kilovej cernosky asi nikdy nezabudnem... 😲 😲

a taktiez podla mojej Graci, na prechode pre chodcov sme stali na cervenu a ona na svoje plne hrdielko ze ci viem aky je rozdie medzi zenskym a muzskym zadkom.....nooo.....som spozornela tak ako aj ostatny okolostojaci cakajuci na zelenu a odpovedala som ze nie aky?...a ona ze muzske smrdia a zenske vonaju....ja som len zhrozene ocami prosila zeleneho panacika nech naskoci co najskor a dufala ze to bol zaver...samozrejme mala ze ci viemako na to prisla.....ani som nestihla odpovedat a mala ze dnes rano ovonala otcov zadok a tak priserne smrrrdeeeelaaa.....no vecer ked som sa stretla s jej otcom, mala som co robit, aby som sa mu dokazala bez uskrnu pozriet do oci... 😉

sophie1981
11. lis 2008

joooj a este od Grace.....boli sme v cukrarni a sli sme na zachod.....kedze to bola detska restika, tak tam bola mala a velka toaleta.....tak som dala malu cikat na tu destku a ja ze narychlo popri nej kym mam cas tak so sadla na velku vedla nej....mala na mna pozrela a vravi....moj tatik cika po stojacky....a ja ze no to tak chlapci robia....a ona ze moj ocka ma tam dole vlasy.....a ja ze no to zvyknu ockovia.....a ona na to ze take veeelmi kucerave a rysave.......no zase riadny problem vecer komunikovat s ockom, kedze viem ako to tam vyzera.....no niekedy si asi clovek uzije viac s cudzim deculom ako so svojim..... 😉

verrrunka
11. lis 2008

Vždy jak si prnul můj tatka tak vždy ze srandy řekl moji malé segře: Ale Luci, fuuuj!!!

Mamka pak jela k babičce s Lucinkou v plném autobuse a Lucka si prdla. Otočila se na maminku a řekla: Ale mami, fůůůj!!! 😀

marika80
11. lis 2008

😀 😀 😀

marika80
11. lis 2008

Boli sme vesat pradlo v zahrade a mala mi samozrejme pomahala, teraz uz viem preco,chce si sadnut do pradelneho kosa. Zacali jej tam lietat musky. Ona:'O,O,O mami. Hovorim: 'mucha', ona:'mufa zober. Ja som nechcela sa toho chytit. Ona: Mami zober , mufa'. Ja: 'nie muchy sa nedotknem'. Ona: 'Nie mufa, lienka mami zober '. Lienky totizto chytam.

Prisli sme z parku a mala mi chytila vlasy a znechutene hovori: spinave, mami ham'. Neviem ci som tam zas mala nejaku mufu?
😅

marika80
11. lis 2008

Minule som isla na zachod a mala som svoje dni. Tak mala isla do sufla,vytiahla mi tampon a hovori: 'mami daj si do ritky'. 😅

sillas
12. lis 2008

výborná téma...nestíham reagovať na príspevky.. 😀 pridam len niečo svoje:

Riškovi sa nechce rozrpavať ma par slov..loptu vola GAN to akože odvodene od slova GÓL...

S Luckou sme sa minule uričli angličtinu a bolo tam slovičko puška v spojení s horarom z červenej čiapočky a hovorím jej GAN...tak sa išla ušulať od smiechu...taka bola zlata... 😀 😀 😀 😀

3558
12. lis 2008

este pridam.
syn sa mi narodil a prisla na navstevu svagrina s dvoma dcerkami.moj syn sa vola Samko. svagrina mu chcela povedat zdrobneninou a hovori: ...aky si ty krasny Samček....

mimina321
12. lis 2008

😀 😀 😀 kedže som sa pobavila pridávam príbeh svjho krsniatka-ležala som na rizikovom a moj 2,5 ročný miláčik ma išiel pozreť,samozrejme vyšetroval prečo som v nemocnici tak mu vysvetlili ,že mám v brušku bábetko.Ja som ich čakala na chdbe plnej ludí on sa prihrnul,dvihol nočnú košelu/pred tým národom/a pýta sa krsná kde máš to bábo-ja hovorím v brušku-aon ukáž aspoň na kusok ho vytiahni...

blcha
12. lis 2008

tak toto je super tema vzdy sa dobre pobavim aj ja mam jednu perlicku
kamaratov syn mal asi 4roky bola velka rodinna oslava malinky nechcel papat a tak sa tam dohadovali o tom papani tak len tak medzi recou na plnu pusu hovori :aj moja maminka dnes v noci papala tatinkovi cikulku 😀 😀

zuka
12. lis 2008

Fakt skvele! Moja sesternica, ked bola mala, tak sa hanbila si vypytat este z hrozna o ktorom predtym dospeli hovorili, ze je to odroda Kozie cecky. Tak sa spytala, ci by si este mohla vziat tie Kozie prsia 😀

blcha
12. lis 2008

ja ked som bola tehotna tak sme pozerali fotky co poslala kamoska jej cerstvo narodene babo ked to zbadal moj synovcek strasne zacal plakat a ja sa pytam ze co places a on na to :vy ste to babo vybrali z bruska ani ste mi ho neukazali a dali ste ho naspat do bruska😅

kili
12. lis 2008

blcha, čoooooo 😲
😅

nadhera
12. lis 2008

boli sme v meste na vychadzke a uprostred pesej zony hrala indianska hudba,predavali svoje cd,naramky a pod. zbadala som,ze maju lapac zlych snov, tak moja mama vravela ze malemu kupi. indian prisiel,zvesil, ktory sa mi pacil,mama sla vyplatit a vtedy sa cudzia zena pyta-prosim vas co to je. vravim lapac zlych snov a ona vravi ja hlisty nemam. predpokladam, ze rozumela "lapac hlistov".