"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

drago
8. říj 2010

Naše dcera přišla za manželem do pokojíčku a když se jí zeptal kdy uklidí ty hračky tak odpověděla ,, za chvíli příjde tvoje manželka a všechno to tady uklidí ". A včera mi řekla do telefonu ,,honem přijeď nebo se z toho potentuju".. 🙂

bebebrumik
8. říj 2010

@drago super hlody 😀 😀 😀

lussy23
8. říj 2010

@drago 😉 😉 😉 Super perly!

lussy23
8. říj 2010

@zajama - úprimná
@vejula 🙂 🙂

dusanab
10. říj 2010

No čo som sa ja dnes dozvedela.... 😀 😀 Prišiel drobec, musela som si k nemu sadnúť na zem, pritúlili sme sa, ako sa mi oprel o prsia sa zarazil (zhodou okolností mám vystuženú podprsenku), ešte poďubkal prštekom a skonštatoval: lopta! A už si ju chcel brať 😀 😀 to sú moje "lopty"!!!! 😀

gumimaci
10. říj 2010

Ahojte, narazila som dnes na tuto temu, tak pridam rozhovor dvoch pubertiakov nad kocikom s mojim synom... ONA: "Bud ticho, lebo sa zobudi." ON: "Aaaale on sa uz nezobudi." ONA:" Co trepes, zobudi ved DYCHA!)
On len myslel, nez odidu... 😀 😀 😀

benne
10. říj 2010

naša dnes išla na záchod, mali sme tam otvorené okno, tak som jej vysvetľovala že ocko striekal pleseň a ten smrad sa musí vyvetrať. Pozrela na mna zdesene: "A čo urobil s tým pleseňom???" A keď sa ocko po obednajšej sieste zobudil, tak mu to hned referovala, že: "Ja ked som dnes stojila, tak som sa bála pleseňa..." (keď som vstala - zobudila sa)

helenkasabinka
10. říj 2010

skvela tema,prave si vas citam a rehocem sa 😀

moja mala vzdy,ked ide kakat a uz sedi na nocniku,tak vykrikuje po dome: MAMI "CIKAM" HOVIENKO 😀 😀 😀 😀

tinax
11. říj 2010

skvela tema. Ja som sa nedavno pobavila nad synom aky je on "pracovity". Manzel isiel vecer von s kamaratmi tak sa ho nas 3r.syn pytal kde ide. Ked mu vysvetlil ze ide von s kamaratmi tak mu syn odpovedal ze nemoze ist a ze ho pusti iba do roboty. Mile...

ani3012
11. říj 2010

@gumimaci 😀 😀 😀

marelica
11. říj 2010

naša malá si dnes silou-mocou chcela obliecť "gaťasky" (kratasky + gaťky)

tinax
13. říj 2010

marelica, detom sa to slniecko v pondelok zapacilo. Nas Matusko dostal nove vlacikove puncosky a von si nachystal k tomu vlacikove tricko+kratasy 😀

janus32
14. říj 2010

Emka si dnes buchla hlavicku a mala tam malu hrcu a hovori mi:idem si ten parostek pozriet do zgrcadla 😀

eviska83
14. říj 2010

Moj syn kedze vyrasta s 2 jazykmi si niektore slova pekne pospajal- dakujem a thanks = thenkujem,tancujem a dance = dencujem. 🙂

benne
14. říj 2010

@janus32 😀 😀 že zgrcadlo 🙂)

eaka
14. říj 2010

dencujem bude za chvíľu prijaté ako novotvar aj do slovenčiny.. 😉

danka.k
19. říj 2010

moj synator si zobral vcera masticku ze si ide natriet prsteky.. a uz nejako dlho robil s tou mastou a hovorim mu dufam ze to nenatieras na koberec... a oni nie mami.. iba na traktor 😀 😀 😀 😀 asi mu bolo treba kolieska natret 😀 😀 😀

bambi2
19. říj 2010

moja mala (2r 8 mes) sa schovala pred manzelom... manzel sa ma pyta: nevidela si niekde Emu?? a od niekal sa ozvalo: nieeeeeeeeeeeeeeeee... 😀

danka.k
19. říj 2010

@bambi2 😀 😀 😀

petusko
19. říj 2010

cez vikend som tu mala maminu, tak som sa vecer vychystala "von", isla som za manzom do prace a maly mi krici ze mami ahoj a drzim ti palce 😀
netusim, k comu mi ich chcel drzat 😀

greeri
21. říj 2010

@kirkee akože konečnáá - Hospodin je muj pastýr - ležím pod stolom 😀 😀 😀

petusko
22. říj 2010

tak nas Petko dnes rano nas uplne odrovnal, ked prisiel k mm, capol ho po zadku a vravi : aj lajk jou botm ! (i like your bottom) 😀 😀
sme cisto slovenska rodina, anglicky nehovori nikto 😅 v skolke sice maju kruzok AJ, ale pochybujem, ze ich ucia chvalit niekomu zadok 😅

dioliana1
22. říj 2010

@petusko 😀 😀 😀 😀

lussy23
22. říj 2010

@petusko - waw to kde nabral takúto vetu?

nemue
22. říj 2010

@petusko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nadhera
25. říj 2010

chlapci sa bili a mladsi kusol starsieho. Starsi hned s placom utekal za nami, ze risko ho kusol. Risko betarik sice malinko rozprava, ale povedal ne,ne,brum,brum - v preklade : to nie ja, to medvik. v ruke mal svojho oblubeneho macka. a starsi do toho. vyhodim ti zuby do kosa. 😀

dioliana1
25. říj 2010

@nadhera 😀 😀 😀 😀

lussy23
25. říj 2010

@nadhera 😀

egyptanka
25. říj 2010

@nadhera 😀 😀 dobre 🙂

anelehka
26. říj 2010

nas maly ma taku detsku pilku a piloval s nou-akoze stolicku,no a starsi syn mu hovori,ze popiluj mi nohu.Maly na neho pozrel a zahlasil,co si šiši?Sak ba mi smrdela pilka 😀