"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

evaviki
9. únor 2012

@nanulik tvoj preklep je tiez pekna perlička 😀

nanulik
9. únor 2012

@evaviki myslíš to mrví? som si to všimla neskôr a nedalo sa opraviť. ja totiž rýchlo píšem a robím dosť chýb 😕 😝 😀

jarunka111
9. únor 2012

@nanulik aj tá dedinská jebnota je teda dobrá 😀 😀 😀

nanulik
9. únor 2012

@jarunka111 tak to nebol preklep ja ten obchod tak volám. lebo ho nemám v láske a ešte aj na dedine sú také jebnoťácke predavačky protivné. ked chcem 10 dkg salámy nakrájať tak sa bojím aj opýtať či ich to nebude obťažovať

jarunka111
9. únor 2012

sestrin 3 ročný expert mal včera svoj deň 😉 videl reklamu na "pásy dr. Lewina" - krívajúc odišiel z obývačky na záchod, šuchotil tam chvíľu a v pohode prišiel naspäť: Sme skoro pukli, na kolenách mal nalepené slipové vložky, že to má lewinove pásy a už ho nebolia kolená 😀 😀 😀
- pustili sme deťom pesničky, mali akože diskotéku. A sestrin zažal, že chce tancovať okolo p..če 😀 😀 😀 teda je jasné, že chcel tyč!!! Ale to sme sa len tak smiechom dusili, lebo by to opakoval ako papagáj

evaviki
9. únor 2012

@nanulik myslela som tu jebnotu 😀 😀 ale ak si to dala naschval, tak beriem spat 😀

jarunka111
9. únor 2012

@nanulik aha, takže je to výstižnejší názov 😒 tiež to poznám, aj z iných obchodov 😒

ivett1
9. únor 2012

Neviem, či je aj toto perlička...redaktorka tv novín včera v správach zahlásila:
"Vodiča kamióna policajti zastavili ROVNO ZA JAZDY!"
(to ho mali ZASTAVIŤ, keď ...STÁL... 😅 alebo, čo tým vlastne chcel "básnik povedať"...)

atinka22
9. únor 2012

Ja pridám jednu perličku, ktorú mi vyrozprávala známa. Pracuje ako učiteľka v triede, kde je veľa našich počerných spoluobčanov. Preberali divé zvieratá. Pýtala sa ich na nejaké. Odpovedali, že divá sviňa, jeleň... Jeden zahlásil, že puma. Ona na to, že áno, je to síce divé zviera ale u nás veľmi nežije. Nech povie nejaké iné. A ktosi vykríkol: pani učiteľka, adidas! 😀

frick
9. únor 2012

Toto nieje od detí ale tiež je to život.sestra robí v kaufe a rozprával im tam dlhodobý zamestnanec s čím sa stretol.
Nejaká pani ukazovala leták že či to ešte majú v akcii a zamestnanec na ňu: ale veď to máte Lidl leták a ona že: ja krava som zabudla že som v Tescu 😀
ďalšia pani sa pýtala že či chery paradajky sú cena za kus alebo balenie a zamestnanec na ňu zo srandy že za kus a ona vybalila začal ich po jednej rátať a hovorí: mmm nie nechcem to je drahé. 😀
No a do tretice: tiež rajčiny balené po 500g.jedna pani hovorí: ja nechcem 500g chcem len pol kila 😀

lussy23
10. únor 2012

@frick neskutočné hlášky. Aj dospelí dokažu niekedy zadrieť 😀

inkinka
10. únor 2012

@frick 😀 to su taku experti, co obiehaju vsetky hypermarkety dookola a uz potom ani sami nevedia, kde vlastne su 😀

ivett1
10. únor 2012

@frick 😀 😀 😀

frick
10. únor 2012

@lussy23
@inkinka
No to ano niekedy sa až rozum zastavuje 😀

berenika39
10. únor 2012

Mami, až dojím ty těstoviny tak se úplně pobleju, nevadí to?
(to slovo má ze školky, u nás nikdy nepadlo 😉 , prostě mi dal najevo, že mu to bud nechutná, nebo toho má moc , nebo obojí...ta školka je peklo)

romcovaklarka
10. únor 2012

@berenika39 Prej "nevadí to" 😀 😀 😀

berenika39
10. únor 2012

@romcovaklarka no on už myslel na ty následky, jako že bude úklid a tak🙂))), jednou blinkal, a povedlo se mu to uprostřed místnosti a opravdu to nebylo příliš vábné...proto se ptal, jestli to nevadí.

romcovaklarka
10. únor 2012

@berenika39 To se mi právě líbí, jak je ohleduplnej - i na blinkání se napřed dovolí 🙂 Já ty jeho hlášky tak ráda čtu 😀

berenika39
10. únor 2012

@romcovaklarka nikdy jsem se nebavila víc než poslední půl rok🙂. my jsme hodně ironičtí, všichni, dobíráme se a tak, a on to zřejmě nějak vnímá a drží s námi krok v mezích svých možností..

jarunka111
11. únor 2012

...a teraz jedna naša perlička, taká milá 🙂 Šimonko sa naučil pesničku "prší, prší.....milá má, duša má...." a vyspevuje si, kedy mu to príde na rozum, lebo sa teší, keď ho pochválime a zatlieskame (nie je samoľúby 😀 😀 😀 ). Dnes som jedla keksík a hneď ako počul šuchotať papierik, tak doletel, že, čo to mám. Ja - keksík, že aký? Ja MILA. A Šimonko - milá má, duša má.... 😀

morava739
12. únor 2012

jak to tady vidim tak s detma je veselo fakt vsude,nas maly si porad preje miminko,ve 3 letech se zamiloval dosousedciny dcery chodila tehdy do 1tridy a vsude rozhlasoval ze ceka miminko,samo ze si vsichni mysleli ze cekame a gratulovali jen ja nechapala o co jde az mi maly rekl ze bude mit miminko no trapas na cele mesto a aby to nebylo malo ptal se jak je to aby bylo mimi tak jsem mu vysvetlila ze se mami s tati musi moc mazlit a pak je mimi no a tak nas posilal se porad mazlit
jeednou prisla ma mamka a my zrovna nejak prestavovali loznici maly ji otevrel a ze tam za nama ona nesmi nesmi nas rusit ze se mazlime na miminko
myyslela jsem ze ho zakousnu 🙂

berenika39
12. únor 2012

Máme v lednici špatný papriky!!!
Kde? Jdem se podívat.
Koukám, prohlížím, všechny čerstvé, jako nové🙂))), nikde ani kaz.
Která je špatná, proč?
Ta zelená, ta je ještě nezralá, ta se nemůže jíst, to by tě bolelo břicho!

paaavca
12. únor 2012

Naše malá zatím nemluví, ale přidám perličku mojí kamarádky.... byla s dcerkou (2 roky) v obchodě a malá se otočila na cizího pána a povídá: já mám kalhotky a moje mamka taky 🙂 🙂 🙂 Naštěstí jí ten pán nerozuměl 🙂

sabcav
12. únor 2012

Dnes jsme odjížděli z domova na návštěvu, fenka zase štěkala jak posedlá (ale do auta s holkama a kočárem se nám fakt nevejde 😒 ), Andrejka jí uklidňovala: Elí, už přestaň štěkat, ty musíš zůstat doma, protože pro Tebe nemáme žádnou autosedačku 😀 .

Dopoledne jsem vařila oběd a Andrej poslala do pokojíku si chvilku samostatně hrát (Terča mi visela klasicky na noze) a jen slyším z pokojíku, jak mluvila za 2 plyšáky a ten jeden (asi to byl jako maminka) říkal tomu druhému: Ty tu teď na mě počkáš, já ještě musím dojet nakoupit do Kauflandu 😀

frick
12. únor 2012

Dnes som dostala predčasného Valentína bo manžel je v utorok v práci.Dominik (6) sa ho pýta a čo mám dať mame ja? A muž že: Ty stačí keď ju budeš poslúchať. A on na to so sklamaným výrazom : Tak to sa asi nepodarí. 😀

evaviki
12. únor 2012

@frick aspoň je upřímný. 🙂

chlebenka
13. únor 2012

Máme s kámoškou přesně na den staré kluky - 8 let. Vždy se o víkendech prostřídáme, jeden den spí u nás jejich malý a druhý den u nich náš malý. Zrovna teď v sobotu byli u nás a já si z nich dělala legraci, že až budou dospělí vezmou se za muže a můj syn mě na to vážně říká: "To nejde, to by jsme byli gayové"- to už mě začínali cukat koutky, nic jsem od něj ještě o tomhle neslyšela. A Páťa, synovo kámoš na něj: "A Viky, co jsou to gayové?" s dětskou nevinností. Napjatě jsem čekala a můj syn na to: "No, to je když se milujou dva chlapi" a pak ještě k tomu dodává: "Vlastně já s taťkou jsme gayové, protože se máme rádi" 😀 . To už jsem šla ale smíchy do kolen 😉

lussy23
13. únor 2012

@sabcav dcérke všetko naj k prvému rôčiku, veľa zdravíčka 🙂
@frick aspoň že je úprimný🙂
@chlebenka tak to nemá chybu🙂

lucisa
13. únor 2012

@sabcav přidávám se k přání Terezce 😉

yukki
13. únor 2012

Mali sme návštevu, vysvetľujem im, že prečo držím oddelené psy (fena a pes), že fena-Yukki 😝 že fenka sa hára...a za také dve minútky sa pýta Kika.." Mami? A kde sa nám tá Yukki pára...?...na bruchu?" Musela to ešte krát zopakovať než sme to pochopili a šli do kolien.