"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

dulkagabulka
23. bře 2010

Nedela rano, Matej /asi 5 ročný/vbehol do spalne, vyskočil na postel a vraví:
Matej: Pristihol som vás?
Ja začudovane: Nie ... a pri čom si nas mal ako pristihnút?
Matej: Ako sa milujete??
Ja: Nie, nepristihol si nás
Matej uplne túžobne: Keby som vás tak pristihol...
Ja: čo by sa potom stalo?
Matej si založí ruky za zátylok, lahne si a vravi: To by bol najkrajší zážitok mojho života

😀 😀 😀 😀

petusko
23. bře 2010

so starsim synom cvicime kvoli plochym noham dvihanie ceruzky zo zeme prstami na nohach a vcera pri cviceni len tak sam pre seba si zahlasil: nozicka, prosim ta, vyskusaj to! 😀

brumdinka
23. bře 2010

dulka - tak to je dost dobrý, se tu válím smíchy 😀 si s dětičkama užijete, co 😉

janulka182
24. bře 2010

Tak aj ja pridam jednu prihodu, ktoru som pocula:
Isiel manzelov bratranec autom s malym synom a zastavili ho policajti. Policajt sa ho pyta: "Pan vodic, viete akeho ste sa dobustili priestupku?" Maly sa postavil medzi zadne sedadla, ukazal na policajta palcom a spustil: "Ko.ot, ko.ot".

Alebo vcera mi suseda rozpravala o svojej vnucke, ze boli v kostole a mala sa jej na cele usta pyta: "Babka do p..., kedy do uz skonci?", ze suseda sa skoro pod zem prepadla.

No kam tie deti na to chodia 😕 ?

tinika
24. bře 2010

janulka si ma dobre rozosmiala, som si vas pridala od oblubenych len nevie kedy to vsetko prečitam 🙂)

tinika
24. bře 2010

mne sa strašne pačilo ked moje 2 ročne krsniatko sa naučilo hrozit prstom a pri tom tak zlato hovori ze nonono a ked ju jej druhy dedo nasilu furt tahal na ruky tak mu ukazala ukazovak a hovori nonono som sa skoro po.. jaka bola zlata a on mimo .))
alebo ked jej niečo vysvetlujeme a este nechape ta tak na bok da hlavku sa kukne na nas a hovori noooooo 🙂)

tinika
24. bře 2010

uz sa tesim na hlody naseho Paťka hihi

leka323
25. bře 2010

Moj 4 r. syn si nepýta k jedlu vidličku, ale povie: prosím si pichľavú lyžičku.... 🙂

lucijja
25. bře 2010

no moja zatial neperli, ale dost som sa nasmiala na mojom krnati na nasej svadbe. Mala vtedy 4,5 roka. Isla prvy krat na svadbu a ked sa islo z kostola tak ona zahlasila na cely autobus - mami, ale mne sa este nechce ist domov, podme este k starkej. 😀 Myslela si ze uz je po svadbe.

Prisli sme na salu a usadzali sme sa a mala krasne princeznovske satocky a teply kabatik. Jej mamina vravi jej ocinovi "ocino vyzlec ju" a mala: "oco ale saty nie!!!" 😀

No a najviac ma dojala ked starejsi rozpravala vtipy. Samozrejme ze steklave, ktore chapali len dospeli. Vsetci sme sa po jednom takom zasmiali a mala Timea sa zacala rehotat tak, ze polozila hlavu na stol a smiala sa. Vsetkym nam to bolo smiesne, ale ona este zdvihla hlavu a do takeho ticha: "toto je bohova svadba!" 😀 😀 😀 Ako keby chodila na svadby kazdy mesiac. 😀

lucijja
25. bře 2010

alebo ked jej mamina cakala jej braceka. To mala 4 roky a svagrinej brusko vytlacilo pupok von. Obliekla si take obtiahnute tricko a mala timka uplne zdesene: "mami aha, Kubko vystrcil prstik..." 😀

svagrina pozerala telku a Timka (3roky) lezala na gauci, otocena chrbtom a celu tvar zaborenu v gauci, takze nic nevidela.. Svagrina sa na niecom v telke pousmiala. Nie nahlas, len sa usmiala. A timka jej vravi: "mama ty sa co smejes?" A ona: "a ty ma ako vidis?" Naco mala teatralne zahlasila - sak ocami, nie? 😀

ianitka
26. bře 2010

milujem tuto temu... nemam este deti, ale tato tema hned putovala k oblubenym 😉

iskakiska
26. bře 2010

My sme boli na návšteve na Slovensku a malý zbadal bilbord s Radičovou a Miklošom a pýta sa ma: mami to sú Tí vyvolení? 🙂

adrixak
27. bře 2010

super tema 😎

pridam aj ja par hlodov nasho krpateho:

na zeleznicnej stanici plnej ludi ...aha mamka tam je nas tatko...kde zlatko nevidim ho...no taaam, ten s tym chlpatym bimbisom, ten nas chlpaty tato 🙂

na rodinnej oslave zahlasil po prichode z wc....tato ma hrubeho chlpateho bimbisa, aj ja budem mat 🙂

tatko ja som dnes upiciel kolac (upiekol) 🙂

paci sa mi farba cierna autova dzipova 🙂

ako robi sliepka? sliep sliep 🙂

alexa21
27. bře 2010

toto som zacula u nsej detskej dr.--urcite poznate ten plagat babatka-chlapceka s vypucenymi ockami, v bielom plasti, uz fakt neviem na co je to reklama, ale bol tam chlapcek s maminkou, dala som mu najviac 3-4 roky a pyta sa maminy--mami?a to je pani doktorka ked bola mala?dost nam tam vsetkym sprijemnil dlhe cakanie😀

alexa21
27. bře 2010

a moja mamina minule spominala a vravi mi, ze som bola tiez podarena, ze raz sme boli na navsteve a prisla som za nou ku stolu(mala som asi 3-4)...mami?ty si pi.a?
a ked ma mamka ucila zdravit sa, vzdy ked niekto isiel, stlacila mi ruku..kazdy ma chvalil aka som sikulka a vychovana, ako sa krasne zdravim a raz sme kracali oproti mamkinej sefke(oslovovala ju jezibaba) uz sme boli pri nej a stlacila mi ruku a ja na to..mozes stlacat kolko chces, aj tak sa tej jezibabe nepozdravim..
a ked som sa ucila r, tak som rozpravala, uyba(ryba), uak(rak) a doprdele😀

adrixak
31. bře 2010

😀
manzel ked bol maly dobehol za mamou do kuchyne a vzrusene jej oznamil mamicka mamicka ty si ko.ot 😀

minule sme pozerali nejaku miss v telke a maly hovori jake kocky su tam a tato ze aj nasa mamka je kocka ze? a krpaty ze ...mamka neboj tatko to povedal zo slandy 😀

na ulici sa ho pyta teta: a ty uz mas frajerku?......nemam rad baby, nosia plienky

tinika
27. dub 2010

minule mi bracho zase porozpraval pikosky
neterka hovori: boli ma brusko a brasko sa jej pyta hej? boli ta brusko? a ona ze hej budem mat babatko spolu s mamkou (čakaju babo)

alebo hovori bratovi oci ukas zuby oci ukaz zuby on ukazal a mala ze daj vyberiem ti ich 🙂)) ale netusim kde videla ze by si niekto vyberal zuby hihi

edita84
27. dub 2010

Ahoj pridám aj ja príbeh zo včera s malou sme čakali na úrade a tam pracuje jedna pani trocha kyprejších tvarov najmä hore najprv ked ju malá uvidela poznamenala že má dobrú sukňu no to by ešte ušlo ale ked tade išla druhý krát tak malá s vazývavým hlasom povedala óóó sexi no my s manželom sme nevedeli čo robiť či sa smiať alebo ju vyhrešiť no radšej sme sa smiali 🙂 a pani sa len fegmaticky na ňu pozrela 😀

strapco13
27. dub 2010

baby..tuto temu uz citam dlho...zatial neviem prispiet perlickami mojho drobca 😉 ..tak len svojou z detstva

bola som este malicka...v postielke..cca 2 roky..este som spinkala v postielke...ked nasi si mysleli, ze uz spim a chceli pracovat na bracekovi pre mna...ked v tom naj..som sa ozvala z postielky...co obite, vy dvaja muzikanti?...brat v tu noc nevznikol 😀

jeudi
27. dub 2010

tak já taky musim přispět .náš jiřík má hnisavé očíčko a když se probudil tak ho měl uplně slepené k sobě ..ten starší se na něj hrůzostrašně zadíval a zakřičel ,že bráška ztratil očíčko,pak chvíli přemýšlel a řekl:počkej mami ,já se kouknu do postýlky ,jestli ho tam neztratil 😀

tutifruti
27. kvě 2010

Čakáme bábatko a dcéram všetko vysvetľujeme:

Moj manzel vybehol zo sprchy nahý a Dcéra /3roky/ mu hovorí: Tatinko trčí ti tu pupočník.... 😅

dioliana1
27. kvě 2010

Ja pridám našeho drobca 4r. Čert má na hlave pirohy... 😀

dioliana1
27. kvě 2010

dcera mojej kamošky "Idem sa hlať s Jebastianom...(Sebastianom) 😀

milocka29
27. kvě 2010

Moj 3 r vnucik isiel piskat a sadol si na zachod a ja mu hovorim, Simonko oprav si pipika, aby si nenacikal na kobercek. On si opravil a hovori mi: babka a ja tu mam aj vajicka, aj ty mas?Ja mu vravim, ze ja nemam, lebo vajicka maju iba chlapci a chlapy. On na to: aha, ty mas iba kraslicky v kosiku.

tictactoe
31. kvě 2010

s mojim 1.5 r. na prechadzke... "Dominic kukaj pred seba kam ides" Domco: "kukuk"

trixi
31. kvě 2010

Nas Matej poriadne nerozprava, vlastne len zacal rozpravat cca pred 3 mesiacmi, chodi do sukromnej skolky, kde je v skupine maximalne 10 deti. V ten den tam boli 4 chlapci, ale ani jeden nerozprava, resp. rozpravaju minimalne, a 4 dievcata. Prisla som pre neho a este nebol napapany, tak som ho isla nakrmit, pytala som sa deti pri stole, co robili, a jedno velmi sikovne dievcatko Hanka: "Hrali sme sa na doktorky a doktorov."
Ja: "Kto bol doktor?"
Hanka"Ja a Dominika"
Ja:"Chlapci boli chori pacienti?"
Hanka:"Nie, chlapci sa nehrali, chlapci sa rozpravali" 😀

Moj synovec (5 r.): Mami, ked budem mat narodeniny, tak je to pre mna vynimocny den, ze?
Moja sestra: Ano, to je.
Synovec: Tak si mozem nieco zelat, nieco co by som chcel ako darcek, ze?
Sestra: Ano, mozes.
Synovec: Prosim Ta, chcem ist a oslavit svoje narodeniny na cintorine, dobre?

sophiejane
31. kvě 2010

moje neteř asi v 5letech sháněla dědu - babička jí řekla, že děda "tluče špačky"....ta se na něj šla podívat, přišla a říká: mami, děda tluče vrány 😀

berika
31. kvě 2010

Mám dvojročnú dcérku, ktorá už pekne rozpráva, ale farbu som ju ešte neučila. Sedím v pieskovisku, zoberie si ružovú lopatu so slovami: ja budem s touto ružovou. tak som sa jej opýtala, odkial vie, že to je ružová a ona na to: "však to vidím"

sophiejane
31. kvě 2010

tak to mě beri pobavilo fakt 🙂

dali4
31. kvě 2010

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som čítala túto poslednú stranu ale už sa nevládzem smiať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Teraz si neviem spomenút na niečo, čím bysom prispela, malý už má 7 rokov tak jeho výroky sú také vážnejšie a malinká je ešte malinká, ale ked mi niečo napadne čo kedy povedal, napíšem vám. Perfektná téma 😅 !