"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

slzicenka
17. lis 2008

Moj maly isiel v skolke na zachod a ucitelke vravi:A nekukaj mi na cicku,ani ja ti nekukam na susku 😀

slzicenka
17. lis 2008

A este ma napadlo:deti sa doma hrali a prisli sa ma spýtat,preco ma zaba take velke oci...mala som dost prace,tak som len tak hodila,ze asi niekto a nu stupil a s tym to skonilo....na to sme cetovali o par dni autobusom oproti nam sedela starsia pani s velmi silnými dioptriami a mala zatrusila...Mami,aj na tetu niekto stupil,ked ma take velke oci?...

matullienka
18. lis 2008

baby tie vase deti nemaju chybu 😀

pacna
19. lis 2008

alionuska tak ako vodnik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no Alenka perli jedna radost 😉

alionuska
19. lis 2008

😀 Veru Pacna,vesele je to dievcatko...Aj vcera som s nou isla poobede von,ze ideme trhat šípky na caj.Tak sa tesila a hovori mi taka cela vytesena,ze:Maminka ty si taka moja sliepočka... 😀

pacna
19. lis 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cairka
19. lis 2008

alionuška, malá dobre perlí. 😀 😀 😀 my máme podobné: veve mi strčila pred nos zrkadlo, že "maminka, vidíš, aká si krásna?" ja reku "vidím". a na to ho otočila tak, aby sme tam boli obe a dodala "ja nevidím, ja iba vanesku vidím, aká je krásna" 😀 😅

monkula
19. lis 2008

cairka 😀 😀 😀 😀

monkula
19. lis 2008

ali, ja som Ti písala takú dlhú IP a zrazu mi zmizla 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Tak Ti ji potom napíšem znova, teraz už nestíham, tak čakaj 😀

alionuska
19. lis 2008

🙂 Jeeej,monkula,ja som sem az teraz prisla..cakam cakam moja... 😀

alionuska
19. lis 2008

Mla sa teraz hrala na pocitaci nejake hry a ja som vesala pradlo.A hovori:Ja umrem!Tetomer. A ja sa jej pytam,ze Alenka to co je TETOMER? A ona,ze:No nevies?,co sa važi s nim horúčka! 😀 😀

alionuska
22. lis 2008

Sedime si s malou pri telke a ona zrazu prdla. Zacala sa presuvat ku mne a pytam sa jej: Co Ali,ides sa ku mne tulit? A ona,ze: Nie,len neznašam prdošský smrad! 😀 😀

slunicko552
22. lis 2008

😀

blau
24. lis 2008

Moj brat, ked bol maly byvali sme pri kupalisku no a samozrejme tam boli cele leto od rana do vecera...Mal asi 3roky ked dobehol za mamou na deku modre pery zosuverena kozka na rukach a nohach od vody a mama mu hovori: AAle rychlo daj dole tie mokre plavky!! a Jurko:: Hooo hoooo aby si mi ho videla, ????!!

monkula
24. lis 2008

ym sme pred dvom irokmi bývali v spoločnom dvore a tam sme mali takích susedov, straších ,veľmi milích, veď aj za svedkov na svatbe nám boli, ale strašne mi liezol na nervy dedo, ako sme ho volai, lebo bol strašne zvedavý a stále, a kam ideteee a kde ste boliii, a jarko samzrejme všetko vždy vyzvonil, aj to, čo som nakúpila a čo som mu nekúpila, ta ksom m uraz v zlosti povedala, že je to naša vec, že nech nevykecáva, dedovi zvedavému.
A razsme išli do mesta, a dedo zase a kam idetee a jark osa postavil ,ruky v bok a povedal, Dedo, maminak povedala ,že si strašne zvedavý, že je to naša vec a Teba do toho nič nie je, kam ideme ,ty starýý ,zvedavý dedo 😀 😀 😀 😀
No, ja som sa išla od hanby prepadnúť, našťastie mu dedo nerozumel ,lebo jarko vtedy ešte šušlal, a hlatal slovíčka, ale hanbial som sa ako pes...

slaviq81
24. lis 2008

M o n k u l a 😀 😀 😀 , deti su take.

zd57
24. lis 2008

Mám pětiletého vnuka a když zlobil a dcera mu říkala, že to řekne Mikulášovi tak ji odpověděl proč chceš mu to říkat, však on to vidí.

monkula
24. lis 2008

no, vtedy som si uvedomila, že už nemám doma miminko 😀 😀 😀
A keĎ necelé dva roky ,ta ksme išli so švagrom do Košíc a viete, no, chlapi za volantom a tak nadával a trúbil že k---t, čo ti j... ? 😅 😅 a malý si z toho urobil skratku kokoeebo 😅
A vtedy sme bývali v BA aišli sme z Dúbravky do mesta a samozrejme, odvšadiaľ sa ozývalo trúbenie a malý na plnú hubu vždy, keď počul trúbenie KOKOEEBO, autobus stíchol a ja som to vtedy zahrala do autu, že, jarko, kde je kolobežka? Ale neviem, neviem, či mi to niekto zožral 😅 😅 😅 😀

blau
25. lis 2008

jeeej s tym k...om som si spomenula aj ja na nieco. Boli sme v Ba a parkovali sme vonku pred polusom, ked sme zaparkovali bolo vedla nas este volne. Sedela som v zadu s malou Lili a moj muz..Drzala som nejake dokumenty a ked sme vystupovali polozila som ich na miesto kde sedela Lili. Po nakupoch sme sa vratili ,ale vedla nas zaparkoval nejaky majster tak, ze sa nedali otvorit dvere. A ja nastvana hovorim bratovi, no pozri k...t jeden ako zaparkoval???!!! Vobec som si neuvedomila pritomnost malej Lili. Ta to pocula a hned mi chytila stranu pri nasadani do auta na jej mieste zbadala tie dokumenty a hovori: NOOOO k....t jeden este aj papiere tu nechal!! Smiali sme sa ako blazni, ale svagrina sa dusovala, a hovori mi. :No len dufam ,ze to nepovie v skolke, potom ti dam! 😀 😀

bibinka
25. lis 2008

piekla som zabíjačkovú na plechu-klasika kapusta, jaterničky, klobásky a Filipko zrazu vykríkol:,, mami tá maternica sa roztrhla" 😅 😅 ( deň predtým sme stretli susedu čo mala už termín pôrodu a vravela, že ju už tak bolí maternica, že nevydrží.) Tak si to bubík pomýlil. Nasmiali sme sa riadne a odvtedy voláme jaternice maternice 😀 😀 😀 😀

agnesska
25. lis 2008

tak to naše Laura,když jí byly cca 3 roky,měla období záludnejch otázek-většinou směřovanejch na moji osobu,začalo to tím,že se me zeptala"mami,když si byla malá byla už televize?"další otázka následovala pár dní poté-"mami,zažila si dinosaury?"a než jsem stačila odpovědět tak dodala"a jak si to udělala,když oni vymřeli,že ty ne? 😲
no a zakončila to tématicky-asi měsíc nato jsme šli s kamarádkou a dětma po Petříně a tam jsou takový jeskyně,ve kterých bydlí bezdomovci-Laura to zblejskla a co myslíte,že následovalo za otázku-"mami,bydlela si taky někdy v jeskyni?"

monkula
25. lis 2008

agnesska 😀 😀 😀 😀
my sme k novej chladničke dostali ako darček filtračnú kanvicu a jarko stále otravoval, nech mu ukážem, na čo je, tak som mu prefiltrovala vodu a on pil a potom prišiel za mnou do kuchyne a povedal: Maminka tá voda je výborná a pripomenula mi, že mám byť dobrý 😀 😀

cairka
25. lis 2008

monkula, kde také "dobré" kanvice rozdávajú? 😀 😀 😀

ja som sa dnes nasmiala na malej. začínala čarovná škôlka a malá celá šťastná kričí :" mami pozri, dnes tam je janička baba" 😀 😀 😀 (babička jana 😝 ) a taká zostala v šoku, čo povedala 😀 😵

leva
26. lis 2008

ked bola simi mala,sli sme po ulici a stara pani sla o barlach,pyta sa ma,mami ako sa volaju tie palice co ma ta teta?vravim barle,zle ma asi pocula a hoviri varle 😀 😀

bubba
26. lis 2008

hahahahaaaaaaaaa 😀 😀 😀

monkula
26. lis 2008

cairka ,dostali sme zadarmo k chladničke 😀 😀 😀

renka9
26. lis 2008

ahojte,svokra citala mojej 2rocnej dcere knizku o kozliatkach: v chalupke byvala stara koza, a mala pohotovo zareagovala:to si ty babicka... 😀

alionuska
27. lis 2008

😀 A teraz zas ide v telke ta reklama:Kup akekolvek tycinky margot,banany alebo koko... A mala,ze:Hí,mamina.tak sa nesmie hovorit,ze koko! 😀 😀

maminkatn
27. lis 2008

cavvik....
renka9.... 🙂 to bol vyrok,,,tedaaaa...dufam,,,ze sa babina,,,neurazila...xi xi...
ale muselo to byt fest smiesne,,,,xi xi..ja cakam,,,,cvo zadre dneska,,,moja malinka...2 rocna,,vnucenka,,,
tiez sa jej pusinka....rozvezuje,,,ale niekedy,,,ani neviem co hovori,,,,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivuss01
27. lis 2008

super sa bavim , moja zatial neperli, ale dnes sa jej podaril husarsky kusok, ocko nam siel do prace,a isiel dat malej pusku, ona sa stocila, ockova pusa skoncila niesto licka na ustach a mala mu stihla za tu sekundu hodit tycku 😀 😀 😀 , chvilku predtym som kojila 🙂