"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

petusko
9. zář 2010

Petik si dnes prisekol niekde prstek a dobehol s velkym krikom "mamiiii prosim si levkovy plast " 😀 😀

atinka22
10. zář 2010

petusko - 😀 😀 😀
Ešte pripojím nedávnu perličku. Mladší syn sa minule hral vo vedľajšej izbe bol pustený televízor - išli reklamy. Synátor sa započúval (4 roky), postavil a povedal - idem zistiť najvýhodnejší paušál. 😅

nadhera
10. zář 2010

Drahy vcera siel do skolky pre maleho - otvoril dvere do triedy a na simonkovi zavesena kolo krku kocka a vravi mu: zober si ma Diego . 😀 😀 😀

pifina
10. zář 2010

@nadhera 😀

nadhera
10. zář 2010

mala asi pozera telenovely. 😀 😀 😀

pifina
10. zář 2010

@nadhera treba sa od malicka vzdelavat 😀

suzik77
10. zář 2010

@atinka22 😀 😀

weverka11
10. zář 2010

Varovala som nasu neterku Sarinku a vecer sa jej pytam: Sari, co budes vecerat?? a Sarinka na to, ze maminka jej dava GRANULKY... Ked som sa na druhy den pytala svagrovej, ze ci chuda dieta krmia granulami pre psov, vysvetlila mi, ze ona tak hovorí hranolkám 😀 😀 😀 😀

cruela
10. zář 2010

uuuuplne aktualna perla, asi minutu dozadu - zacina v telke film a Matko sa pyta: "Ako sa ten film vola?" a Emka odpoveda: "Drz hubu"
Matko otrcil gambu a hovori: "Preco mi nadavas?"
a ten film sa ozaj vola Drz hubu 😀

cairka
11. zář 2010

"mami, a čo spravíme s dedom, ked nám umrie?" 😨 😕 😅 "No kde si nájdeme nového deda?" 😅 ... neboj, dedo ešte neumre... "ale ked už bude mať 100 rokov a umre, kde nájdeme nového?" 😅

janusa127
11. zář 2010

@nadhera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
toto je super téma, vždy mi vylepší náladu 😀

suezana
11. zář 2010

@cairka, to my máme tiež podobné pálky: starká je v nebíčku a je tam aj kostra? kostra je v hrobe. cintor (cintorín 😉 ) je plný kostier? a čo tam tie kostry robia? aj ja mám v brušku kostru? a takto. Ju proste fascinujú kostry 😀

cairka
11. zář 2010

@suezana , no aj kostru rieši, tiež prečo v brušku nemá kosti a či sa dá zlomiť hlava 😝 ale momentálne je hlavná téma kto, kedy a ako umrie 😅

neverendinglove
12. zář 2010

mňa akurát napadlo, keď som nastúpila do mojej prvej práce, predstavili mi šéfa aj ešte jedného kolegu naraz. Toto je pán Klč, a toto pán Žec. Po hodine ma poslali za šéfom a ja sa pýtam: To je ktorý? Žlč, či Kec? (nezapamätala som si to dobre 🙂 )

lussy23
12. zář 2010

@neverendinglove - Zaujimavé mená. 🙂

stankapk
12. zář 2010

papala jablcko... natalka, ake je to jablcko??? dobre a statocne!

ani3012
12. zář 2010

@stankapk zlaté 😵 😵 😵

monkula
12. zář 2010

Dnes sme išli z kauflandu a ja som Chiarku trošku hnevala, že jarko, poď a ona ja nie som Jarko, ja som Chiara, tak som j uchvíľku naťahovala, že nie, ty si Jarko a ona zakričala, ja som Chiara, lebo mám cikulu, doma Ti ju ukážem 😀 😀 😀

ani3012
12. zář 2010

@monkula teda mama ! Také niečo nevieš ? 😀 😀 😀 a doma si aj spomenula 😕 😅 ?

monkula
12. zář 2010

@ani3012 hej, ukázala mi 😀 😀 😀

ani3012
12. zář 2010

@monkula 😀

benne
12. zář 2010

Moja nastúpila do škôlky, tak som sondovala, či sa tam na záchode dobre poutiera.
-Musíš sa utierať, lebo by ťa svrbela cikulka.
-Veď ma ja svrbela.
-A čo si urobila?(myslela som, že učiteľke sa posťažovala)
-Som si poškrabala!

monkula
12. zář 2010

@ani3012 bola na to napálená až z kauflandu, dobre že sa mi nevyzliekla na schodoch 😀 celú cestu sa mi vyhrážala, že mi ju ukáže, lebo ona nie je žiadny chlapec, ale krásne dievčatko 😀 😀

benne
12. zář 2010

vytiahla som moju starú knižku Danka a Janka, čo to sme prečítali, hlavne obrázky a ona že si chce ešte sama prečítať:
-...a tu ide Janka a druhá Janka,... 😉

petusko
12. zář 2010

dnes sme vyprevadzali navstevu a Petik este cez branu krical na plne usta: dakujeme za pozornost! 😀 😀

vejula
12. zář 2010

@petusko 😀 😝 to je užasne 😀 😀 😀

vejula
12. zář 2010

@cairka
@suezana ked už je reč o smrti tak moj maly brat ked umrela pred 5 rokmi babka tak mal prave 4 roky a boli sme jej na pohreb... No ja som sa ani nešla na nu pozrieť bo mi bolo moc smutno a braško maly išiel a potom som sa ho pytala... Ty si bol pozrieť babku? A ako vyzerala. A on : "Pekne, mala taku hebku srsť" Na miesto hladku pleť

ebony222
13. zář 2010

Moje segra cekala treti miminko a kdyz byla na ultrazvuku, vzala deti s sebou aby se taky podivali na miminko. Bylo to kolem 26. tydne, takze doktor konroloval organy a pater a kdyz deti videli tu pater, tak rikali je, mami ty budes mit dinosaura 😀

janus32
13. zář 2010

@ebony222 😀 😀 😀

lussy23
13. zář 2010

@monkula - musela byť zlatá.