"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

lussy23
1. dub 2011

@bobisek 😀 😀 😀
@petusko 😀 😀 😀

nemue
1. dub 2011

@bobisek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵

syslica
5. dub 2011

Na rodinnom stretnutí, kde sa objavil aj syslí strýko s aktuálnou priateľkou jej náš starší informátor hneď v súkromnej debate zvestoval: Vieš, páčiš sa mi, ale si už tretia strýkova priateľka, ktorú poznám!

ivett1
5. dub 2011

@syslica 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lussy23
5. dub 2011

@syslica 😀 😀 😀 😀

verapa
6. dub 2011

Jedna i od nás ....Dyž sem asi potřetí v noci převlíkala poblikanou Juli, manža jí říka.."ty tak smrdíš blitkama, že pudeš spát za psem do boudy.. Juli odvětí že nemuže, protože tam nemá háček na oblečení ...

atrami
6. dub 2011

Ja som dnes myslela, že skolabujem. Najmladší syn chodí po dome a stále- ,,maču piču" 😀 Keď to spustil na ulici, radšej som sa otočila a išla domov. Doma som pochopila, že ho starší synovia učili povedať- Makču Pikču.

cairka
6. dub 2011

malá dnes po zhliadnutí reklamy "díky, Broňa" opakovala slogan : "Sexi hypotéka pre vaše bývanie" 😀 😀 😀 pôvodne to je flexi hypotéka 😝 (Nepamätám si ja ten slogan presne, tak som možno zmenila slová 😅 )

berenika39
6. dub 2011

Dneska jsme jeli metrem. Mašinka a koleje a spol celý den byly v kursu. Večer jsme si v posteli četli a Petr mi jezdil prstem po čele a konstatoval: mamíííí, máš tam takový jako koleje..... 😝 😝 😝 😝

lussy23
7. dub 2011

@berenika39 😀 😀
@cairka 😀 😀

fogpi
7. dub 2011

môj zlatý Filipko mi ľútostivo pozrel na popraskané päty /inak dosť bolestivé a nepríjemné/ a zhrozený mi hovorí že : maminka rozpadáva sa ti noha 😀 😀 😀 , a že ...čo teraz budeme robiť 😉

lucisa
7. dub 2011

@syslica ujko musel pěkně poděkovat svému synovci, co? 😀 😀 😀 😀

Moje 6letá dcera trénovala básničku do logopedie na S, která končila slovy ...a teď solí, solí sůl, v soudku bude soli půl...a ona to končila se slovy .. v soudku bude katapult. Nevím, kde na to přišla, ale nemohla jsem ji to odnaučit. 😅

danielik79
7. dub 2011

aj ja jednu pridám.Naša malá sa učila spievať kvetnú nedelu a kde sa spieva že aby otvoril nebeskú bránu malá zahlásila :aby otvoril okno ....... asi dvere 😀 😀 😀 manžel ked to počul mal čo robiť aby sa tváril vážne a len čo odišla spustil rehot 😀

atinka22
8. dub 2011

Ja som sa ráno viezla na autobuse do školy aj do škôlky s mojimi chlapcami a Rastik našiel použitý lístok a pýta sa ma -môžem štiknúť lístok? Ja na to, že môže ale aj tak nebude platný. Rasik ho celý šťastný štikol, sadol si a hovorí - tak, a už je odplatný. 😀

lussy23
8. dub 2011

@fogpi @danielik79 😀 😀 😀 😀 😀

sjuzocka
8. dub 2011

minule moj synator zacal takym tym uzasne otravnym sposobom mrncat, ze ma vlas na tricku a hovorim mu - Matko... ale nemozes takto mrncat za kazdu drobnost... ved co si padavka, ci co? (som dodala uz skor pre seba) - a on umrncane - ano maminka, ja som dodavka!

dulkagabulka
9. dub 2011

baby..tato tema skratka nema chybu... 😀 😀 😀

strociatka
9. dub 2011

tiez pridam: ked som nasu slecnu asi 1,5 rocnu odplienkovavala, tak som sa jej co pol hodinku pytala, ci nepotrebuje cikat. Po par pytaniach sa mala na mna nahnevane otoci a hovori: nie mami, ritka ma zatvorene...

lussy23
9. dub 2011

@strociatka 😀 😀 😀 😀

strociatka
9. dub 2011

@lussy23 teraz uz nosi skolkarske. Maju rozne temy co sa ucia v skolke a tak som sa jej vecer pri hre pytala: Laurinka, svieti v noci slniecko? Ona sa na mna usmeje a hovori: "nesvieti." Hrala sa dalej, pytam sa jej, Laurinka a co svieti v noci? Ona sa otoci a s vaznou tvarou: "Hovno."

lussy23
9. dub 2011

@strociatka 😀 😀 😀

egyptanka
9. dub 2011

kedze malej trojkolku mame na balkone kvoli uspore miesta, tak najvacsou zabavou malej je chodit na balkon a sadat si na nu a dnes rano ked som varila mi zadrela ... "Hned pridem, musim ist zaparkovat"

a vcera kedze sa zobudila az o 16 tak sme isli este vecer o 20 pre muza do prace (za normalnych okolnosti je uz vtedy v posteli), isli sme peso lebo muz pracuje 5 minut od domu a zrovna psickari vencili svojich psoc a jedneho takeho cierneho videla, zastala, pozera na neho a v tom na celu ulici s vystrcenym ukazovakom na psa skrikne "skaredy havo" ... no radsej som ju zobrala za ruku a zrychlenym tempom sme isli prec.

fogpi
9. dub 2011

toto je fakt radosť čítať
ja som nedávno zažila z mojimi pekný trapas, stojíme na pošte v dosť dlhej rade a moj zlatý synček sa strašne rád hrá s tou úžasnou tabulkou "prosím pristupujte po jednom" , a po mojom už asi 20-tom upozornení nech sa s tým nehrá , moja zlatá malá hovorkyňa sa pred neho postavila , ruky v bok a na celú poštu utrúsila : "Filip ty nie si normálny, čo robíš??? " 😉 ... ale aspoň zabralo 🙂

syslica
10. dub 2011

@berenika39 😀 😀 😀 aj ja mám podľa vyjadrenia "odborníkov" pekné vrásočky aj vyrážtičky 😝
@ fogpi: zlaté deti, užijete si s nimi zábavy !
@lucisa Našťastie to obaja zobrali s humorom, ale náš starší je fakt neudržateľný, keď začne rozprávať, tak ho už napomíname, aby len tak nedebatil s cudzími... Akurát v piatok sme boli na sídlisku propagovať burzu a Jergušík dobehol takú pani s pozvánkou, pekne jej vysypal že bude burza a že ju pozýva... a ako sa volá, ako sa volá braček, otec, mama, kde chodí do škôlky, kde býva, že si ale chceme postaviť domček... a ona mu hovorí - a číslo ockovho bankového konta náhodou nevieš? 😝
No, celá príhoda má aj pokračovanie... pozval ďalšiu pani, a tá mu hovorí, jéééj aký milený a ako sa ty voláš, a si odtiaľto?? A on jej vraví: Ale viete čo, radšej sa ma nevypytujte, lebo ja nepoviem len to, čo neviem! 😀

lussy23
10. dub 2011

@fogpi @syslica 😀 😀 😀 😀

dulkagabulka
10. dub 2011

Pridam vcerajšiu prihodu...nie je to perla mojho dietata,ale Perla mojho muža..
Och..baby...včera ma dcera s frajerom pozvali do suschi baru...Ked som prisla domov, medzičasom prisiel moj manžel...zrak mi najskor padol do kuchyne, kde stala doza, v ktorej sa pacovali makrely na gril...do nosa mi udrel typicky zapach,či vona, surovej ryby..otočila som hlavu dolava, to som sa este vyzuvala a volam na muža: Ty si si piekol rybu??
medzitym som však už prešla do obyvačky, kde sedel zaujato pred televizorom a oberal posledne zvyšky SUROVEJ ryby..na tanieri svietila hlava s komplet vybielenou stredovou kostrou a on si oblizoval prsty...
na moj neuveritelny pohlad a otazku zareagoval až po chvilke, ked mu v hlave "zasvietilo" a položil otazku: To bolo surove??? ..vraj sa čudoval, že bola ta ryba akasi divna a že taka vláčna ..
Nuž skončilo to tak, že jeho začalo napinat a ja som sa smiala niekolko minut tak,že mi tiekli slzy prudom, takmer som sa zadusila smiechom...
Ještě větší sušista, jako jsme si mysleli
však on uuuplne zdegradoval moje kucharske umenie...mimochodom vo vedlajšej doze mal rybu upečenu...aaaach jaj...tak toto dokaže fakt iba chlap...

fogpi
10. dub 2011

@syslica 😀 😀 😀 😀

danielik79
10. dub 2011

@dulkagabulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

any241
10. dub 2011

dnes ideme do kostola a samozrejme ako uz tri dni nenormalne fukal vietor maly na to mami ten vietor je ale hnusne neprijebny 😀 😀 (neprijemny)

suezana
10. dub 2011

@any241 😀 😀 😀 😀 😀