"Perly" našich dětiček, vaše trapasy a zážitky

mikca
2. srp 2007

Ahoj maminy, založila jsem toto téma, abychom se trochu spolkečně pobavily.Určitě vy co máte už trošku starší dětičky tak vám připavila nejdednu krušnou chvilku, nebo nějakej menší trapásek v krámu nebo před rodičema, babičkama atd.
například má tříletá dcera je na to expert, když mi v krámu, kde byla pokladní s problematockou pletí pokud možno co nejvíc nahlas sdělovala "jé mami koukej paní má pupínky!....a spousty spousty jiných zážitků. tak jestli něco podobného máte doma nebo někoho znáte, tak sem nějakou příhodu písněte at se zasmějem

atinka22
13. dub 2011

Môj muž (ako asi všetci chlapi) dosť často a hlavne dlho sedí na záchode. Raz som sa už nahnevala, že sa tam popri ňom a dvoch malých chlapcoch nemôžem dostať a povedala som mu, že je sraľo. O pár dní starší syn niečo nedojedol a ja mu hovorím, či to nie je škoda vyhodiť, že čo s tým mám robiť? A on sa na mňa pozrel a s kľudom angličana mi vraví - daj to sraľovi. 😅 Nemusím hovoriť, že som sa smiechu nezdržala.

suezana
13. dub 2011

@atinka22 😀 😀 😀 😀
vieš, že aj mňa niečo napadlo? 😅 ale sedela som tam ja, čítala (veget 😉 ) a ocko hovorí malej, že mamička išla vytlačiť ho..o 😝 samozrejme veľký smiech a poobede u svokrovcov to super porozprávala s vysvetlením, že mamička to rukami( 🤐 ) vytláča 😲 😲 😲 😲 😝 😝 😝 😝

lussy23
13. dub 2011

@tutifruti @cairka @petusko @suezana 😀 😀 😀 😀 😀

lussy23
13. dub 2011

@atinka22 @suezana 😀 😀 😀 😀 😀

tutifruti
13. dub 2011

@atinka22 😀 😀 😀 😀

tutifruti
13. dub 2011

@cairka 😀 😀 😀
Bola u nás na návšteve neter Magdalénka /6r./.... tak som babám pustila Shreka III.... No a tam Martinko Klingáč vyberá smetné koše.... a naša Dorotka hovorí: No chudák on je bezdomovec.... Magdalénka:"No to je cigán"..... Alžbetka:"Nehovorí sa cigán.... hovorí sa róm...." 😀

danielik79
13. dub 2011

@tutifruti 😀
pridám aj ja hlášku ked videla naša mačku na dvore hned ju napadla pesnička,lenže ju spievala v takomto znení:malé kote spalo v bote ,ludia sú solidný nervy vám ukludní ,kotat máme dosť ved kolko ich tu teraz behá 😀 a my mačku nemáme 😅

tutifruti
14. dub 2011

@danielik79 😀
Večerná otázka Dorotky: "Maminka a ty ked si bola mladá, si bola pekná?.... A ja veľmi vtipná:"Najkrajšia"..... Dorotka:"Neverím!" 😅

fogpi
14. dub 2011

@tutifruti zlatá 😀 😀 😀

danielik79
14. dub 2011

@tutifruti 😀 😀 😀 😀

lussy23
15. dub 2011

@tutifruti 😀 😀

ani3012
15. dub 2011

@tutifruti 😀 😀 😀 😀

ivett1
15. dub 2011

@tutifruti 😀 😀 😀 tie hlášky nemajú chybu...

mata25
16. dub 2011

maly sedi prave vedla mna a pozera rozpravku Cars, o tom cervenom zavodnom aute. v rozpravke komentator povedal na adresu cerveneho auticka, ze je zelenac, lebo zavodi len prvu sezonu a mojmu malemu to nedalo a hovori: "on povedal, ze je zelenac, ale on je predsa cervenac mami."
som sa zasmiala ako mu to v tej malej hlave pracuje. 😀

ivett1
16. dub 2011

Minulú sobotu sme naše detičky ukladali poobede spinkať ...a, ako správni rodičia, sme išli príkladom a demonštratívne sme zaľahli do postele...po desiatich minútach sa k nám potichučky prikradla staršia Viki a šup pod perinu...a chvíľu po nej sa rozleteli dvere a v plnej paráde sa dovalil aj Števko...na čele mu svietila lampa a v rukách držal plyšáka "makka pu", ružové "moje pjasatko" a ešte ťahal aj perinku...ten pohľad stál za to 😀
PS:...pre lepšiu predstavu, bola to táto lampa...a dodnes netuším, ako sa mu ju podarilo natiahnuť na hlavičku... 🙂

ani3012
16. dub 2011

príprava do školy :

ja : čítaj ! panebože .....
on :ja sa volám Patrik......

ani3012
16. dub 2011

@ivett1 😵

petusko
16. dub 2011

Petkova vecerna modlitba : V mene otca i syna i ducha svetleho amen. 😀

tibinka22
16. dub 2011

@ani3012 😀 😀 😀

lussy23
17. dub 2011

@ivett1 - zlatučké
@mata25 @ani3012 😀 😀 😀 😀
@petusko 😀 😀 😀 😀

babulinkab
18. dub 2011

Holky, tak teď jsem se pobavila - syn na mě volá - hele, fotky dinosaura, tak se jdu podívat co tam má a ony to jeho fotky z 3D ultrazvuku ve 20. týdnu těhotenství 😀 😀

traktor
18. dub 2011

@babulinkab 😀 😀 😀 😀

traktor
18. dub 2011

@tutifruti 😀 😀 😀 😀
@ani3012 😀 😀 😀 😀

cairka
18. dub 2011

Včera na prechádzke v "prírode"
"Aha mami, čo je toto?"
To je mach.
"Mach? aký mach? 😕 aha, ako cestoviny s machom, mňam " 😀 😀

fogpi
18. dub 2011

@cairka 😀 😀 😀 😀
@ani3012 😀 😀 😀 😀
@babulinkab 😀 😀 😀 😀

lussy23
18. dub 2011

@babulinkab @cairka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tutifruti
19. dub 2011

@cairka 😀 😀 😀
@babulinkab 😀 😀 😀

lenka3007
19. dub 2011

baby pridám aj ja... Môj syn pozeral rozprávku a ked skončila, tak si ju pustil znovu, ale nevedel prepať zvuk, tak mu išla po anglicky. Stále sa ma pýtal čo tam hovoria, tak som mu vysvetlila, aby počuval, že možno porozumie. Za chvilku za mnou dobehol celý nadšený, že im rozumie, že :MAMI, ONI SA TAM SMEJU PO SLOVENSKY" 😀 😀 😀 a potom ešte zahlasil, že "slovenský pes šteká HAV_HAV a norsky HUV-HUV 😀 😀 😀 😀

kvojtanikova
19. dub 2011

ja tiez pridam, aj ked nie je to asi az take smiesne, skor so mnou moj krpec zas vybabral - nechcel jest tak som mu povedala "zjedz aspon par kuskov" - a on na to "Takze dva, lebo par je dva, vies?" Ja som povedala "ale no tak, zjedz aspon tri" a on zase mudrlant zahlasil: "Mami ale to je uz jeden a pol para tak to nemozem zjest!".... vidim, ze so mnou vybabre v kazdej situacii.

minny11
19. dub 2011

mala neter 1,5rocna bola na prechadzke s babkou v lese, ked uz nevladala pytala sa na ruky, babka jej povedala ze ju bolia nozicky, nech ide pekne po svojich. na co mala sibalka, ktora skoro nic nevedela povedat zahlasila : BABA A HLAVA TA NEBOLI ?